• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Dervorin

Użytkownik
 • Content count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Dervorin last won the day on May 30 2017

Dervorin had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About Dervorin

 • Rank
  Pingwin

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Stalowa Wola
 • Interests
  Baaardzo różnorodne

Recent Profile Visitors

3844 profile views
 1. Październik 2017

  Pingwiny i dobry start sezonu nie chodzą ze sobą w parze, ale takich batów nikt się nie spodziewał. Kumpel, fan Chicago, pytał, co się stało, bo nie mógł uwierzyć. Na szczęście spałem i tego nie widziałem. Tylko skróty.
 2. Preseason 2017

  Wiadomo - to bardziej zabawa w tak wyrównanej lidze jak NHL.
 3. Preseason 2017

  SK doszedł. Podoba mi się Twój styl pisania, Dawidzie. Widzę, że myślimy podobnie o Błyskawicach z Tampy W którym miejscu (na forum) będziemy typować zdobywcę Stana i finał ligi?
 4. Conn Smythe Trophy dla Sida. Nie wiem jak Wy, ale uważam, że zasłużenie.
 5. Ten sezon należy do Szwedów. Na szczęście finał Stana jest dla naszych Szwedów
 6. Uff Dzięki, Chłopaki za ten sezon. Wam tam, na lodzie w Nashville, i Wam, tu na forum!
 7. Dla mnie nie ma wielkiej różnicy czy przegralibyśmy 0-4 czy 3-4. Za kilka lat nikt by nie pamiętał walki, a każdy pamiętałby przegrany finał i straconą szansę na zapisanie się w historii. Do końca serii zostały maksimum 2 mecze, więc nie zostało wiele. W ciągu najbliższego tygodnia poznamy zwycięzcę i zaczniemy myśleć o kolejnym sezonie.
 8. Sam nie wiem, kto był dzisiaj najlepszy. Najbardziej zaimponował mi Sidney. Nie sądziłem, że aż tak się po nich przejedziemy. Trzeba wygrać następny mecz i wznieść do góry Puchar.
 9. Mam nadzieję, że wymęczymy zwycięstwo dzisiaj. Może coś po dogrywce.
 10. Fleury? Nie wiem czy ma to sens, ale z drugiej strony "dlaczego nie?"
 11. 1:4 Juve, 1:5 Pittsburgh, dobrze, że mój Liverpool jeszcze do tego nie grał, bo pewnie też by przegrał. Jakiś taki dziwny dzień niezdolności (Juve w drugiej połowie, a Pingwinów ogólnie), ale jak pisałem wcześniej - podejrzewałem, że w Nashville będzie lanie. Liczę, że odkują się już w najbliższym meczu i będzie 3-1 w serii, bo przypominamy - jako zespół - rozchwianą emocjonalnie nastolatkę, tak dziś, jak i przez całe Play Offy.
 12. 100% racji. Ja go bardzo nie lubię i nigdy nie lubiłem, ale jest wybitnym piłkarzem.
 13. Może niedługo wprowadzą już wszędzie. Będą takie sytuacje jak w ostatnich meczach Pingwinów. Coraz bliżej do meczu! P.S. Ronaldo nie jest i moim ulubieńcem.
 14. Najlepiej gdybyśmy wygrali bez zbędnych nerwów, żeby było 3-0. Chciałbym, żeby Sid i Kunitz coś strzelili. A do wątku LM - od początku tej edycji jestem za Juve i nic się w tej kwestii nie zmieniło
 15. Finał Ligi Mistrzów i Finał Pucharu Stanley'a. Moje dwa ulubione finały klubowe To, że według mnie jeden mecz przegramy nie jest wynikiem pesymizmu. Ja po prostu po naszych Pingwinach spodziewam się wszystkiego. Przez te prawie 20 lat kibicowania zdążyłem nauczyć się podchodzić do tego z chłodną głową - oczywiście tylko do rozpoczęcia meczu. Wtedy zawsze jestem zły, gdy przegrywamy. Chciałbym 4-0 i jest to możliwe.