• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Majhell

Redakcja
 • Content count

  950
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Majhell last won the day on April 30 2016

Majhell had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About Majhell

 • Rank
  Starszy Pingwin
 • Birthday 09/25/91

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

3393 profile views
 1. Offseason 2016

  Kontrakt dużo lepszy niż myślałem, że można dać Schultzowi by go zatrzymać. 1,4mln to grosze, bo Justin spokojnie dorzuci 20 punktów w sezonie, a pasuje najlepiej do koncepcji zespołu. I ma prawy uchwyt kija, czego by brakowało bez niego. Nam przez rok pomoże, może coś wygra, zagra dobry sezon to dostanie gdzieś podobny kontrakt do tego poprzedniego.
 2. Offseason 2016

  Ma do tego pełne prawo, ogromnie nam pomógł, wygrał drugi puchar. Może znajdzie miejsce w jakimś contenderze ale być może ktoś inny da mu spory kontrakt na rok. Ostatnio grał za grosze, może chce sobie jeszcze odłożyć na resztę życia. Szkoda by było ale nie mamy kasy na rozdawanie.
 3. Offseason 2016

  Schultz za 3,5mln na sezon, to byłaby gruba przesada. Justin i tak wygrał dar od losu, został zawodnikiem z pucharem i teraz może szukać opcji. Pewnie dostanie wysoką ofertę, na która nas by nie byłoby stać. Jednak trzeba zaufać Pouliot'owi, który w tym wymiarze czasowym jaki ma Schultz powinien dać nam to samo. Krytyka Lovejoya była i jest w pełni zasłużona, często był zagubiony i tracilismy wtedy bramki. Podczas ostatnich meczów to był inny zawodnik, zresztą trenerzy też to dostrzegli co odwzorowuje jego czas gry w poszczególnych częściach sezonu. Klub zdecydował nie dawać oferty większości graczy ze statusem RFA na zapleczu, bo podpisał już kilku nowych, a pewnie poszukamy jeszcze co najmniej kilku na wolnym rynku. Na tym będzie polegała główna aktywność Rutherforda za kilka dni.
 4. Offseason 2016

  Za Schultzem nikt tęsknić nie będzie, o ile zdrowy będzie Daley. Bo tu w gruncie rzeczy chodzi o jego przydatność w ofensywie, przede wszystkim w PP dobrze sobie radzi i nie łapał w ogóle kar. Pouliot spokojnie może go zastąpić, poza tym nadchodzi już czas próby tego chłopaka. W końcu to 8 wybór draftu, a czas mija. Nie bardzo rozumiem aktywność 1 lipca, czego my będziemy tam szukać, skoro nie podpisujemy tego co mamy na miejscu Lovejoy czy Cullen (o ile on chce), ani nie mamy rozwiązywać kwestii bramkarskiej. Na fantazje nie mamy kasy, a skompletować skład trzeba.
 5. Beau Bennett

  Rutherford to kozak, wyciągnął aż trzecią rundę za niego. W sumie to chyba tylko dlatego, że Shero tam dowodzi a Bennett to jego wybór w pierwszej rundzie. Z zainteresowaniem bedę śledził jaki kontrakt dostanie i jak mu pójdzie w NJD.
 6. Next sezon - obrona Stana?

  Stroje strojami, ale z tematu Fleury do Flames nic nie zostało. Wszyscy w lidze wiedzą, że to dla nas kłopot. Wydaje się, że teraz już są dwie drogi. Wszystko zostaje w zespole tak jak jest i za rok tracimy Murraya za Free, licząc że ugramy znów coś dużego. Lub oddajemy po taniosci Fleuryego i wzacniamy zespół dzięki uwolnionej kasie. Rutherford podchodzi do tego dziwnie spokojnie, mówił wczoraj o jedzeniu skrzydełek z kurczaka bo nic się nie dzieje Na rynku pojawiają się ciekawe opcje, pytanie czego my potrzebujemy.
 7. Next sezon - obrona Stana?

  Gdzie info ze Cullen kończy? O capie było mówione, że rok temu i teraz miał rosnąć, w zasadzie były założenia, że ma dobić nawet do 75mln w najbliższych latach. Jak się ustabilizuje na poziomie 73mln to będzie spoko. Teraz już wszystko w rękach Jima, żebyśmy nie stracili bramkarza za darmo a nawet wyszli zwycięsko z tej sytuacji. Z pewnością jest jakiś pomysł, czy to picki czy to konkretna pozycja do wzmocnienia. Gdzie przeczytałem o zainteresowaniu Hudlerem z UFA.
 8. Next sezon - obrona Stana?

  Salary Cup idzie w górę, do 73mln. To spora przestrzeń do zagospodarowania. Wszyscy się zastanawiają nad Fleurym, musimy wykonać jakiś ruch ale czy uda się przed draftem? A może będziemy czekać na kolejne opcje. Jednak Flames to najbardziej prawdopodobny kierunek. Cullen mógłby się też określić do końca miesiąca.
 9. Next sezon - obrona Stana?

  Ruch z Andersenem eliminuje możliwość trade'u Flowera do Toronto
 10. Offseason 2016

  Liga zrobiła lekką szydere losu, pierwszy mecz gdzie podwiesimy baner pod sufit gramy z Capitals. To musi być bolesne doświadczenie dla #8 i reszty, ale co zrobisz Fajny presezon mamy, mecze z Chicago zwłaszcza ten drugi warto zobaczyć. Z kolei z Jackets gramy o spoko porze, więc zobaczymy młodych w akcji. Porter podpisany na kolejny rok. Ostatnio zagrał aż 41 razy, więc to istotna głębia składu.
 11. Offseason 2016

  Będzie z pewnością, to zbyt medialne by go nie było. Pierwszego dnia od 1.00 w nocy będzie tylko pierwszą runda, co nas mało interesuje, bo nie mamy szans na wybór
 12. Offseason 2016

  Kontrakt Berniera jest niższy i przede wszystkim krótszy, to główna przyczyna jego propozycji + prospect. Na dobrą sprawę poodejsciu Fleury'ego zostaniemy z jednym bramkarzem, który nie rozegrał długiego sezonu w karierze na takim poziomie. Backupa to już w ogóle nie mamy, więc pomysł z bramkarzem i prospectem jest jak najbardziej rozsądny i bardzo możliwy. Pytanie czego szukamy w tej wymianie. Raczej unikamy utraty wartościowego bramkarza za darmo, niż szukamy wielkich wzmocnień. Trzeba pamiętać, że nikt oprócz Toronto nie jest wstanie wziąć kontraktu MAFa i przy tym nie oddawać podobnego kontraktu w drugą stronę. Tu są spore ograniczenia w przypadku Calgary, bo mają do podpisania dwóch młodych kozaków.
 13. Offseason 2016

  Z Calgary wymieniano Widemana i Stejana, jak potencjalnych graczy. Jest jeszcze Toronto i tu padło nazwisko Berniera i jakiegoś młodego prospekta. Z tego grona fajny by był Wideman ale nie ze swoim kontraktem.
 14. Offseason 2016

  Ja bym szukał kogoś za Kunitza, żeby on poszedł już do tej cxwartej linii. Dawid, wygraliśmy mistrzostwo Ale ta liga stawia wysokie wymagania. Dlatego potrzebujemy wzmocnień, kolejnych drobnych zmian by to nakrecac. Zadowolenie będzie pierwszym krokiem do porażki.
 15. Offseason 2016

  Niby tak ale możemy ją wzmocnić. Chyba, że chcemy pierwszą rundę? A widzicie kogoś z Flames za Flowera? Konkretne nazwiska.