• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

revmm

Graficzyna
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

revmm last won the day on November 18 2014

revmm had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About revmm

 • Rank
  Pingwin

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. PPFL 15/16 - podział lig

  Jak się zwolni miejscówka jakaś to ja chętnie, bo w sumie co roku biorę udział, a właśnie wróciłem z pracy z Finlandii, więc... mogę.
 2. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Cały tydzień goniłem Dawida i w sobotę się w końcu udało. Całe szczęście w niedzielę też złapałem parę punktów i utrzymałem przewagę, coraz lepiej to wygląda - 11-3.
 3. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Obawiam się, że już za późno i raczej nikt się nei zgłosi do tej roboty.
 4. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Dyskusja umarła, więc pozwolę sobie ją wskrzesić w tym nowym, mam nadzieję lepszym, roku. Ogólnie moi zawodnicy bardzo pozytywnie mnie zaskakują. Wymiana dzięki której pozyskałem Getzlafa i Pominville'a jak najbardziej na plus, do tego dochodzą dobre roszady z free agents i dobra forma zawodników takich jak Tyler Johnson, Nikita Kucherov, Ovechkin, Mike Fisher czy James van Riemsdyk. Udało mi się również jako pierwszemu pokonać hmmmm i przerwać jego kapitalną passę 10 zwycięstw z rzędu. Ogólnie po bardzo kiepskim początku sezonu (bodaj 2 przegranych na dzień dobry) wybiłem się i wygląda to o niebo lepiej. P.S. Wszystkiego dobrego w nowym roku, wiem że spóźnione, ale ze względu na naukę do egzaminu inżynierskiego i pisanie pracy inżynierskiej nie miałem zbytnio czasu na cokolwiek.
 5. Pytania/problemy

  Nie, grasz normalnie tym co będziesz miał przed rozpoczęciem fazy pucharowej.
 6. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Ok, jedną z drużyn w drugiej lidze przejęła moja dziewczyna. Bądźcie jednak dla niej cierpliwi, bo nie do końca ogarnia jeszcze co się dzieje, a zawodników zna raczej tych z NHL 98 niż obecnych. Wszystko jednak się nadrobi. Jeśli ktoś chce przejąć którąkolwiek z pozostałych dwóch ekip w drugiej lidze to śmiało pisać, zajmiemy się tym od razu!
 7. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Fajny skład przejmujesz. Znajdziesz w nim takie nazwiska jak Carter, MacArthur czy Nash, a na bramce prawdziwą bombę w postaci Króla Henryka, Schneidera i wspomagającego ich Lehnera. Pech chciał, że grasz w tym tygodniu ze mną co w moim przypadku nie oznacza łatwego zwycięstwa w porównaniu do poprzednich pięci pojedynków, które rozegrała Twoja ekipa. Jakbyś miał jakieś pytania to wal tutaj na forum, na prywatną wiadomość, a nawet mailuj przez samą ligę (zespół Kuna tou Aidou). Powodzenia! P.S. W ciągu ostatnich 7 dni Twoi zawodnicy zdobyli w sumie 183,1pkt (dla porównania mój na bieżąco poprawiany zespół zdobył 189), więc śmiało można powiedzieć, że masz zespół pretendujący do zwycięstwa.
 8. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Upraszczając: to taki Football Manager w hokejowym świecie. Różnica jest tylko taka, że Twoi zawodnicy mają przypisywane punkty na podstawie występów w prawdziwym świecie. Tak oto jeśli jesteś posiadaczem np. Dżonatana Toewsa z Chicago, który wczorajszej nocy strzelił bramkę i zaliczył asystę to dostajesz odpowiednią ilość punktów za jego wyczyn. Pojedynek z przeciwnikiem (inną drużyną) trwa cały tydzień i przez ten czas wasi zawodnicy zbierają punkciki, zwycięzcą zostaje ten, który zdobędzie ich więcej. To chyba dosyć proste. Teraz co do Sebastiana. Dziwi mnie fakt, że od początku nikt z tym nic nie zrobił, a 5 kolejnych osób dostało wygrane "za friko". Tak, wiem że to tylko zabawa, ale biorąc pod uwagę fakt, że akurat teraz mam z nim grać to też bym dodatkowym "winem" nie pogardził. Jednakże trzeba kogoś znaleźć, żeby objął tę drużynę.
 9. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Oczywiście w momencie, gdy wyrzuciłem tego barana z St Louis to zaczyna on punktować - takie już moje szczęście. No nic, w każdym razie muszę przyznać, że jestem mega zaskoczony postawą gościa o nazwisku Lehtera. Pierwszy sezon w NHL, 16 punktów w 15 spotkaniach (w tym 10 punktów na 6 ostatnich) i już gra 1st PP Unit pomimo powrotu Oshie`go. Nieźle.
 10. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Ja mam pewną zagwózdkę związaną z TJ Oshie'm. Od początku sezonu zdobył aż 1 (słownie: kur^&$^&@ jeden) punkt. Obecnie jest na IR, ale poważnie zastanawiam się nad jego wytrejdowaniem. Oczywiście poprzez wytrejdowanie mam na myśli wyrzucenie go na zbity pysk. A wy jak, ktoś was zawodzi od początku sezonu na kogo bardzo liczyliście czy wręcz odwrotnie? Chętnie poczytam o zaskoczeniach.
 11. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Tak tak, wiem jak wygląda sytuacja. Był mały missclick, coś tam wybiore w zastępstwo o ile tutaj funkcjonuje coś takiego jak FA.
 12. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Ja jestem w miarę zadowolony. Biorąc pod uwagę fakt, że z powodu meczu spora część draftu brana była na zasadzie "niech będzie on" to jest okej. Kuna Tou Aidou zgłasza gotowość do zawodów!
 13. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  A u mnie odpada tydzień wcześniej.
 14. PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

  Też uważam, że yahoo ssie, ale co poradzić...