• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

sebekkkk

Użytkownik
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sebekkkk last won the day on October 27 2013

sebekkkk had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About sebekkkk

 • Rank
  Nowy Pingwin
 1. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Powinno więcej osób ogarnąć trading block i wiadomo byłoby do kogo, po kogo i z czym można uderzać.
 2. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Trzeba mieć szczęście... Luongo kontuzjowany i tylko marne 1,2 pkt. Wygrałbym. Według mnie Yeti raczej nie wygra ligi tak jak uważał wujekbob.
 3. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Walczę z Yetim. Odrobiłem 25 punktów i nie zmieniłem składu na dziś... Dupuis i Maatta na ławce. Już trzy punkty uciekły.
 4. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Panie u nas w pierwszej lidze już dawno mamy nieaktywną drużynę. Nie ma czym się chwalić Yeti i mój przyjaciel Seba, specjalna wiadomość. Jeszcze Was zniszczę - jakoś, kiedyś. Przy okazji.
 5. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Block trade. Przykro mi. Zdążyłem skład zmienić, uff. Zibanjed i tak słaby mecz zagrał, 0.2 pkt przepadło. Nielsen zaraz za Girouxa, to będzie dopiero trade!
 6. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  12 punktów zdobytych przez Raaska będzie mnie cały czas denerwować ;p Wczoraj chyba rekordowe 46 punktów w jeden dzień zdobyłem. Na tą chwilę udaje się remisować. Jestem przy życiu. Rywalizacja powraca w tym pojedynku.
 7. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Proszę bardzo. Handicapem można zacząć kolejne spotkanie. Nikt u mnie nie zagrał. U Ady zagrało czterech ale Raask zdobył TYLKO 12.6 punktów. Dobry początek.
 8. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  No to prawda. Bramkarze za mocno punktują.
 9. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Gdyby Lecavalier był w składzie wczoraj to byłaby jeszcze jakaś szansa z revnm. Jednak już dodałem jedynkę z tyłu(3:1) i to po drugim dniu bodajże.
 10. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Piękne 3:0! Ale to wydaje mi się, że koniec wygranych ;p btw. Gdzie są moje dodatkowe punkty za bramkę! http://www.youtube.com/watch?v=YB6TEDp94-k
 11. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  To już któryś raz gdy wybieram tych 'lepszych' na bench. Teraz 10 punktów uciekło. Nie przypuszczałem, że LA dostaną tak od Tampy i Bishop zbierze 8 pkt. Kiedyś to się zemści...
 12. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Mógłbym powiedzieć, że zniszczyłem przeciwnika, który jak zauważyłem poddał się(czy brak czasu) w ostatnich dwóch dniach. Bodajże 50 punktów przewagi miałem. ~(110-60). Im dalej z rozgrywką tym będzie dla mnie gorzej, bo wydaje mi się, że brakuje mi zawodnika, który sam punktowałby po te 8 punktów(chodzi mi o pewne punkty, pewne ogniwo). Liczę na Backstroma, który asystuje czy to najczęściej Ovcy czy Greenowi.
 13. PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

  Nie zrozumiałem go ;/ Myślałem, że tego samego dnia chce kombinować. Nie sprawdzałem, kto, kiedy gra.