• Ogłoszenia

  • Dawid

   Aktualizacja   2017.04.16

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Marbles

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Marbles

 • Tytuł
  Młodszy Pingwin

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

1 966 wyświetleń profilu
 1. Propozycje dot. portalu

  Po zmianach na forum nie widzę wyróżnionych nieczytanych postów. Czy to jest do ustawienia w obecnej formie? Jeżeli nie, to warto dodać coś takiego.
 2. PPFL 16/17

  Najpierw była informacja o Auto Pick Draft, a teraz jest zmiana na Offline Draft.
 3. PPFL 16/17

  U mnie podobnie.
 4. PPFL 16/17

  czekam na zapisy.
 5. Offseason 2017

  Jestem za. W zeszłym roku wyszło to całkiem ciekawie.
 6. Offseason 2017

  Taniej niż większość naszego zaplecza i to na 6 lat. Jak dla mnie rewelacja.
 7. Propozycje dot. portalu

  Pomysł z bramkarzami jak najbardziej trafiony.
 8. FansMania

  Dobra propozycja. Będę korzystał.
 9. PPFL 16/17

  Już jestem w lidze. Byłem poza krajem bez dostępu do sieci. Dzięki za zaproszenie.
 10. PPFL 16/17

  Jestem za keeperem.
 11. PPFL 16/17

  Jestem w temacie i chętnie znowu z Wami powalczę .
 12. Lia Typerów - rozmowy 15/16

  Przeczytałem. "Aktualny ranking Ligi Typerów jest dostępny w systemie do wglądu dla każdego uczestnika Ligi Typerów." Nasz aktualny ranking, a wyniki końcowe to dwie różne rzeczy. Tak wiem powinienem liczyć gdzieś na boku poprawki dla siebie i być na bieżąco, ale aktualny ranking nie był zgodny z regulaminem. O to powinien zadbać prowadzący ( taka rada na przyszłość ).
 13. Lia Typerów - rozmowy 15/16

  Czyli punktacja i ranking widoczne codziennie w typerze były delikatnie mówiąc podpuchą ??? Równie dobrze w następnej edycji w podsumowaniu można spodziewać się przeliczenia sezonu zasadniczego po 4,27, a play-offów po 2,14. Parodia.
 14. Beau Bennett

  Majhell zrobiłeś świetną analizę. Chyba lepiej nie można tego zebrać.
 15. PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

  "Strażnicy Moralności" są potrzebni. Jeżeli traktujemy nasze zgłoszenia do tej zabawy poważnie, to poważnie traktujemy także innych uczestników. Miałem okazję brać udział w takiej lidze, gdzie jeden właściciel posiadał 2 drużyny ( wyjątkowo losowy przypadek, ale prawdziwy ). Jego drużyny miały niezależne nazwy, ale nazwa właściciela była taka sama jak i jego mail kontaktowy dla tych drużyn. Wykombinował sobie przerzucenie najlepszych graczy do jednej drużyny. Oczywiście szedł w zaparte, że to dwie różne osoby, a po wykazaniu, że są te same adresy stwierdził, że ma do tego prawo. Ostatecznie uzgodniliśmy, z pozostałymi właścicielami, że wycofujemy nasze zespoły i spotykamy się w lidze prywatnej w następnym sezonie. Tak zrobiliśmy dobierając jeszcze 2 nowych graczy. Ludzie są różni i mają różne motywacje. Przy okazji hasło, że ktoś nie skorzystał z tej możliwości, bo nie był pierwszy jest tak samo gównianym argumentem, jak to że wszyscy czekają na takie sytuacje. Mnie to osobiści obraża. Widziałem tą propozycję wcześniej i jakoś nie czułem potrzeby szybkiego skorzystania z okazji.