• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Pershing

Użytkownik
 • Content count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Pershing last won the day on April 17 2017

Pershing had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Pershing

 • Rank
  Pingwin

Recent Profile Visitors

1774 profile views
 1. NIE! Grajmy swoje, a nie szukajmy kości innych. Poza tym fakt gry Sestito powoduje, że w ataku gramy w 11, a Sestito dostanie 2mins TOI.
 2. Ciekawe czy Calvert jakieś zawiasy za ten bandytyzm dostanie. A jak dostanie, to kto idzie o zakład, że Torts będzie płakał "Pens są faworyzowani przez lige"? :D
 3. Spokojnie Pany, to jest po 1 w serii. Odnoszę wrażenie, że dla niektórych tę serię przegraliśmy, ale to dopiero 2 mecze i remis. Po kolei: 1. Co by napisać o Zatkoffie, to grał solidnie. Bronił to co powinien, cudów się chyba nie spodziewaliście. Jeżeli by grał na poziomie, do którego nas przyzwyczaił, jechalibyśmy do Nowego Jorku ze stanem 0-2 i perspektywami sweepa. 1-1 w serii, idealnie nie jest, ale nie jest też źle. A z taką sytuacją w bramce, zapewne przed meczem nr 1 każdy sobie myślał, że 1-1 w serii to będzie dobry wynik. 2. Małkin nic nie dał - nie powinien grać. No ludzie! Chłop nie gra 5 tygodni, pordzewiały jak cholera i ma grać na 4 punkty na mecz? Dajcie mu się ograć 1-2 mecze, a zaklika. 3. To samo można napisać o Maacie. Maatta cały sezon przypomina Scudsa jeśli chodzi o szybkość, ale wierzę, że Olli 1-2 mecze się ogra i wróci do swojego poziomu. I believe in these guys. I Wy też powinniście, wygramy 1 mecz w Nowym Jorku i będzie dobrze, sytuacja będzie opanowana. Sully niech tam opierdzieli całą obronę, Flower wróci i ciśniemy dalej.
 4. Pingwiny zmieniają barwy?

  Możliwe, że te PO już w CECu zagramy na złoto. Pytanie co z meczami wyjazdowymi. Pewnie zostaną stare - vegasowe - stroje. http://www.post-gazette.com/sports/penguins/2016/04/08/Pittsburgh-Penguins-logo-jersey-vegas-gold-Stanley-Cup-Playoff/stories/201604080227
 5. RS za Sullivana

  Owszem, wyróżniamy 3 stopnie wstrząśnień mózgu, jednak wyznacznikiem stopnia nie jest tutaj całościowy okres występowania urazu. Pierwszy stopień mamy wtedy, gdy wszelkie objawy (poza utratą przytomności) trwają poniżej 15 minut, drugi stopień powyżej 15 minut, 3 stopień - utraty przytomności. Jednak nigdzie nie znajdziesz informacji o tym, że nawroty objawów są niemożliwe. Długi okres przerwy Sida właśnie był tym spowodowany, że objawy cały czas wracały. Sam wspominał o tym, że miewał dni gdy się czuł kompletnie normalnie, a dzień później co chwila robiło mu się słabo i miał kropki przed oczami. W związku z tym prognozowanie, kiedy Flower wróci jest bezcelowe. Albo jutro objawy przestaną wracać, albo nie zobaczmy go przez cały przyszły sezon - nie wiadomo. Jednak liczę, że na PO będziemy mieli MAFa zdrowego.
 6. RS za Sullivana

  Wnioski nieprawdziwe. Nie ma czegoś takiego jak mniej poważne lub bardziej poważne wstrząśnienie mózgu. Każde jest poważne. Ponadto medycyna w tę chwilę ma bardzo poważne problemy ze zrozumieniem tego typu urazu. Wszelkie leczenie wstrząśnienia mózgu to leczenie objawowe. I albo objawy ustąpią na drugi dzień i zawodnik jest od razu dopuszczany do gry, albo za pół roku. Ni jak nie idzie przewidzieć, kiedy objawy ustąpią, dlatego też przy tych urazach nigdy nie jest podawany przewidywany termin powrótu do gry, bo to by było jak wróżenie z fusów.
 7. Nie tylko zasługa w tym Flowera, ale i obrony, której za Bylsmy nie było. Toro Rosso się ogarnął, gra jak profesor, Letang nie wystawia patelni, młodzież puka do składu. Gdyby tylko się tego Martina pozbyć, to by naprawdę fajnie było. No i HCMJ ogarnia temat, jak na świeżaka w NHL.
 8. Powroty powrotami, ale na 3. tercję meczu z Avs nie wyjechał Ehrhoff ;/
 9. 30.: Penguins vs. Lightning

  W wieku dziecięcym też jest to groźne. Ja w wieku 3 lat, po śwince miałem combo w postaci zapalenia opon + zapalenie trzustki. Także z tym zarażaniem to lepiej być ostrożnym. Poza tym, wbrew opinii większości, na świnkę można chorować więcej niż raz w życiu. Jednak kolejne przypadki choroby, przebiegają w sposób sporo łagodniejszy.
 10. 30.: Penguins vs. Lightning

  Sama świnka to pryszcz, gorsze mogą być powikłania po niej, nawet zapalenie opon mózgowych.
 11. 29.: Blue Jackets - Penguins

  A Maatta na IR. Nie wiem czy mam się zacząć śmiać z tych kontuzji, bo co innego pozostaje?
 12. Wymiany

  GMJR mówił otwarcie, że chce ściągnąć do Pens 2. skrzydłowych z potencjałem na top 6. Jednak, jak widać, nic na siłę, nie ma co przepłacać. Szczególnie, ze jako tako sobie obecnie radzimy, a i reszta drużyn musi do nas dystans w punktach nadrabiać, nie na odwrót. Jeśli chodzi o Flyers - to na deal z nimi bym nie liczył. Po co wzmacniać rywali z dywizji obrońcami, którzy rokują całkiem nieźle. Również w zawodników Flyers my nie powinniśmy mierzyć, bo większość z nich to półgłówki bez rozumu, nie potrzeba nam takich w składzie.
 13. 25.: Penguins vs. Canucks

  Bort 2 mecze bana ;]
 14. 24.: Penguins vs. Devils

  Teraz to w wymianie nam walną taką cenę, że się poskładamy, bo widać, że mamy gorące krzesła pod dupami. Pozycje w lidze mamy bardzo dobrą, więc nic na siłę. Oczywiście trejd się przyda, ale jak ktoś rzuci cenę 2x większa od przyzwoitej, to podziękować i poszukać dalej. Teraz tym bardziej trzeba wszystko przemyśleć, przetestować rynek różnymi zawodnikami/prospectami/pickami i zobaczyć co się nam opłaci. Na pewno nie można pójść na ruch w stylu "Tlusty za Martina, DP i pierwsze dwie rundy, BIEREMY". Kalendarz na teraz mamy nie najgorszy - stosunkowo mało meczy z dywizyjnymi rywalami, więc tym bardziej można zachować zimną głowę, a nie robić coś na gwałt.