• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

crashzero

Użytkownik
 • Content count

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

crashzero last won the day on October 25 2016

crashzero had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About crashzero

 • Rank
  Starszy Pingwin
 • Birthday February 7

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2573 profile views
 1. Forma Pingwinów

  Mimo iż Pens są na 7. miejscu w lidze (stan na 6 listopada) i 3. w dywizji to jednak jakość gier za tym nie przemawia. Oto krótkie zestawienie: + wygrane 1 bramką 7 (w tym 4 OT) + wygrane więcej niż 1 bramką 1 - porażki 1 bramką 4 - porażki więcej niż 1 bramką 4 Jak widać, póki co w każdym spotkaniu drżymy o jego końcowy wynik. Nie potrafimy wygrać zdecydowanie (poza mecze z Nashville) kilkoma bramkami różnicy. Balansujemy na granicy 1 trafienia, przez co raz mam szczęście a raz nie. Uważam, że Hunwick, Trotman czy Corradao nie zastąpią nam Daley'a. Ponadto nasza siła ofensywna złapała zadyszkę. Myślę, że nasz GM powinien zastanowić się nad dalszymi roszadami w obu formacjach.
 2. PPFL 16/17

  Panowie, mieliście rację o 9:00 przeprowadzono losowy draft, który zresetowałem Draft ustawiłem raz jeszcze na dziś, na godz. 12:00 PM PDT.
 3. PPFL 16/17

  Sądząc po Waszych wpisach na Fantraxie były jakieś problemy. Dawid w tym roku nie podjął się organizacji. Decyzja co do startu ligi zapadła w kilka dni. Zatem padło na sprawdzone - bez problemowe Yahoo.
 4. PPFL 16/17

  Panowie, przepraszam. Yahoo pozmieniało ustawienia bo mieliśmy tylko 9 osób. DRAFT przesunąłem na wtorek na godz. 21:00.
 5. PPFL 16/17

  EDIT: Zostały 3 miejsca. Chętni mogą zgłaszać się do niedzieli, 1 października, do końca dnia. EDIT: Zostały jednak 4 miejsca. Start DRAFTU dziś o 20:30. Do godz. 20:00 będzie można jeszcze dołączyć do ligi.
 6. PPFL 16/17

  Szanowni, ponieważ Dawid nie podejmie się organizacji FL w tym sezonie, przygotowałem już rozgrywki na znanej wszystkim (?) platformie Yahoo. Zapisy przyjmujemy do niedzieli 1 października do końca dnia. Draft został przewidziany na poniedziałek 2 października o godz. 20:30. Sezon zaczyna się meczami od 4 października. Ustawiony limit drużyn na 12 zespołów. Podczas draftu będzie 45 sekund na dokonanie wyboru i - uwaga! - możliwość wymiany między drużynami - picków! Gramy w dwóch dywizjach a do PO awansuje 6 drużyn. Zainteresowani proszę o PRIV (wyślę link do ligi). EDIT: Zostało 5 miejsc.
 7. Wyspiarze pokonani, czas na Lotników, którzy tej nocy przegrali, zatem w meczu z Pens u siebie będą chcieli się odgryźć. Przydałyby się 2 punkty przed wyjazdem na Zachód.
 8. Ja chcę MM w bramce!
 9. Propozycje dot. portalu

  upgrade Dawid, może przy aktualizacji kolumny "kontuzje" dasz w datach powrotu, to co na daną cwhilę mają gracze, czyli day-to-day... wygląda to dużo lepiej niż tekst "nieznane" bo ta rubryka traci w takiej postaci sens. Ponadto, proszę wymień od ręki gracza miesiąca. Te dane pod Małkinem, to dla osób, które to widzą, myślą ze to jego aktualny dorobek.
 10. Sprawy bieżące

  Administracja: - poprawiłem statystyki dla graczy (ktoś myli się przy ich wpisywaniu), - lekkie poprawki w tabeli przy okazji weekendu, - poprawiono skład Pens na stronie (w przypadku, gdy do drużyny dołączy ktoś z farmy, zostanie on tam dodany; w przypadku wymiany, zawodnik zostanie usunięty), - zaktualizowano fotografie grajków.
 11. Matt Murray

  Myślę, że w zamian za MAF możemy zgarnąć kogoś do formacji ofensywnych.
 12. Matt Murray

  Myślę, że przy takim obrocie sprawy, kwestia MAF jest już znana ;/
 13. Preseason 2016

  2 SO bajka!
 14. Offseason 2016

  2016 Rookie Tournament w London dzień 1: Canadiens-Penguins 8:3, Maple Leafs-Senators 2:1 OT dzień 2: Senators-Penguins 1:0, Maple Leafs-Canadiens 4:3 dzień 3: Senators-Canadiens 6:3, Maple Leafs-Penguins 6:5
 15. Offseason 2016

  kiedy ruszają treningi zawodników z pierwszego zespołu? czy już się zaczęły?