• Ogłoszenia

  • Dawid

   Aktualizacja   2017.04.16

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

crashzero

Użytkownik
 • Zawartość

  426
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez crashzero

 1. Forma Pingwinów

  Mimo iż Pens są na 7. miejscu w lidze (stan na 6 listopada) i 3. w dywizji to jednak jakość gier za tym nie przemawia. Oto krótkie zestawienie: + wygrane 1 bramką 7 (w tym 4 OT) + wygrane więcej niż 1 bramką 1 - porażki 1 bramką 4 - porażki więcej niż 1 bramką 4 Jak widać, póki co w każdym spotkaniu drżymy o jego końcowy wynik. Nie potrafimy wygrać zdecydowanie (poza mecze z Nashville) kilkoma bramkami różnicy. Balansujemy na granicy 1 trafienia, przez co raz mam szczęście a raz nie. Uważam, że Hunwick, Trotman czy Corradao nie zastąpią nam Daley'a. Ponadto nasza siła ofensywna złapała zadyszkę. Myślę, że nasz GM powinien zastanowić się nad dalszymi roszadami w obu formacjach.
 2. PPFL 16/17

  Panowie, mieliście rację o 9:00 przeprowadzono losowy draft, który zresetowałem Draft ustawiłem raz jeszcze na dziś, na godz. 12:00 PM PDT.
 3. PPFL 16/17

  Sądząc po Waszych wpisach na Fantraxie były jakieś problemy. Dawid w tym roku nie podjął się organizacji. Decyzja co do startu ligi zapadła w kilka dni. Zatem padło na sprawdzone - bez problemowe Yahoo.
 4. PPFL 16/17

  Panowie, przepraszam. Yahoo pozmieniało ustawienia bo mieliśmy tylko 9 osób. DRAFT przesunąłem na wtorek na godz. 21:00.
 5. PPFL 16/17

  EDIT: Zostały 3 miejsca. Chętni mogą zgłaszać się do niedzieli, 1 października, do końca dnia. EDIT: Zostały jednak 4 miejsca. Start DRAFTU dziś o 20:30. Do godz. 20:00 będzie można jeszcze dołączyć do ligi.
 6. PPFL 16/17

  Szanowni, ponieważ Dawid nie podejmie się organizacji FL w tym sezonie, przygotowałem już rozgrywki na znanej wszystkim (?) platformie Yahoo. Zapisy przyjmujemy do niedzieli 1 października do końca dnia. Draft został przewidziany na poniedziałek 2 października o godz. 20:30. Sezon zaczyna się meczami od 4 października. Ustawiony limit drużyn na 12 zespołów. Podczas draftu będzie 45 sekund na dokonanie wyboru i - uwaga! - możliwość wymiany między drużynami - picków! Gramy w dwóch dywizjach a do PO awansuje 6 drużyn. Zainteresowani proszę o PRIV (wyślę link do ligi). EDIT: Zostało 5 miejsc.
 7. Sezon zasadniczy - październik

  Wyspiarze pokonani, czas na Lotników, którzy tej nocy przegrali, zatem w meczu z Pens u siebie będą chcieli się odgryźć. Przydałyby się 2 punkty przed wyjazdem na Zachód.
 8. Sezon zasadniczy - październik

  Ja chcę MM w bramce!
 9. Propozycje dot. portalu

  upgrade Dawid, może przy aktualizacji kolumny "kontuzje" dasz w datach powrotu, to co na daną cwhilę mają gracze, czyli day-to-day... wygląda to dużo lepiej niż tekst "nieznane" bo ta rubryka traci w takiej postaci sens. Ponadto, proszę wymień od ręki gracza miesiąca. Te dane pod Małkinem, to dla osób, które to widzą, myślą ze to jego aktualny dorobek.
 10. Sprawy bieżące

  Administracja: - poprawiłem statystyki dla graczy (ktoś myli się przy ich wpisywaniu), - lekkie poprawki w tabeli przy okazji weekendu, - poprawiono skład Pens na stronie (w przypadku, gdy do drużyny dołączy ktoś z farmy, zostanie on tam dodany; w przypadku wymiany, zawodnik zostanie usunięty), - zaktualizowano fotografie grajków.
 11. Matt Murray

  Myślę, że w zamian za MAF możemy zgarnąć kogoś do formacji ofensywnych.
 12. Matt Murray

  Myślę, że przy takim obrocie sprawy, kwestia MAF jest już znana ;/
 13. Preseason 2016

  2 SO bajka!
 14. Offseason 2016

  2016 Rookie Tournament w London dzień 1: Canadiens-Penguins 8:3, Maple Leafs-Senators 2:1 OT dzień 2: Senators-Penguins 1:0, Maple Leafs-Canadiens 4:3 dzień 3: Senators-Canadiens 6:3, Maple Leafs-Penguins 6:5
 15. Offseason 2016

  kiedy ruszają treningi zawodników z pierwszego zespołu? czy już się zaczęły?
 16. PPFL 16/17

  jeżeli będzie brakować osób, albo ktoś nie mógłby poprowadzić ligi B, to mogę to być ja
 17. NHL w TVP

  z tą inauguracją to chyba żartujecie... http://www.press.pl/tresc/45335,tvp-sport-bedzie-pokazywac-mecze-nhl
 18. Nie wiem czy to przeszło, ale ... http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck-daddy/goaltending-equipment-to-be-streamlined-to--level-playing-field-211821625.html Moim zdaniem wyjdzie prawdziwe oblicze GKs i tego jaką ma wartość
 19. Offseason 2016

  po raz kolejny Penguins wezmą udział w Rookie Tournament w London od 16 do 18 września mecze Pens (czas kanadyjski): #1 Montreal, 15:30 #3 Ottawa, 15:30 #6 Toronto, 16:30
 20. Offseason 2016

  coś nam zostało pod salary cap? edit: przeglądałem kalendarz na nowy sezon i wygląda na to, że pierwszy tydzień stycznia mamy... wolny
 21. koszulki drużyn, co sądzicie? https://www.nhl.com/news/world-cup-of-hockey-jerseys-unveiled/c-279301140
 22. Nowe zespoły w NHL

  Co o tym sądzicie? Uważacie że dołączenie zespołu z Las Vegas to dobry pomysł? Będą kibice? Quebec - brzmi najbardziej optymistycznie z tej wersji. Nie wyobrażam sobie, aby powstał drugi klub z miasta, w którym jest już zespół NHL (czyt. Toronto). Seattle - ciekawa opcja, dużo lepsza wg mnie niż Kansas. Zapewne przy włączaniu ich do ligi będą mieli zastrzeżone kilka-kilkanaście numerów w drafcie.
 23. Nowe zespoły w NHL

  I tak... Las Vegas będzie 8. drużyną w Pacific Division (obok Ducks, Coyotes, Flames, Oilers, Kings, Sharks i Canucks). Halą domową tej drużyny będzie T-Mobile Arena, która pomieści nieco ponad 17 tys. widzów. Expansion Draft Dwie opcje dla klubów: a)zabezpieczają 7 graczy ofensywnych i 3 defensorów oraz bramkarza, albo 8 zawodników i bramkarza. Z góry trzeba zastrzec tych graczy którzy mają klauzule No movement. Nowy klub nie będzie mógł wybrać z graczy, którzy grali w NHL rok lub dwa (draft 2015 i 2016) oraz dostali się do NHl poza draftem. Las Vegas musi wybrać: 14 graczy ofensywnych, 9 defensorów i 3 bramkarzy. Zastrzeżonych graczy kluby przedstawią do 17 czerwca (godz. 23). Las Vegas wybierze po jednym z pozostałych graczy z 30 klubów, 20 czerwca. W sezonie 2017-18, każdy zespół rozegra 82 mecze w sezonie. W konferencji Wschodniej, wygląda to tak: a) 28 gier z zespołami z tej samej dywizji (2 u siebie i 2 na wyjeździe), 24 gry z pozostałymi zespołami z konferencji (z 4 drużynami 2 mecze u siebie i 1 na wyjeździe, oraz z 4 pozostałymi zespołami 1 u siebie i 2 na wyjeździe), c) 30 gier z zespołami z konferencji Zachodniej (mecz i rewanż). Draft 2017 Potwierdza się, że nowa drużyna będzie wybierała z miejsca 1-3. Weźmie udział w losowaniu.
 24. Offseason 2016

  Warsofsky (D, ponownie) i Stuart Percy (D) w Pens
 25. Beau Bennett

  jeśli wróci do gry... to za kogo? Sill? Goc? Adams?