• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Kristof

Użytkownik
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kristof last won the day on December 30 2014

Kristof had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Kristof

 • Rank
  Młodszy Pingwin

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 1. Polskie Pingwiny w Pittsburghu

  Gratuluje i zazdroszczę!! Na kartkę z Pittsburgha pisze się jak najbardziej.
 2. Cztery miesiące czekania na Pingwini hokej w końcu za nami. Puchar nasz, mistrzowski baner pod dachem i zwycięstwo na otwarcie nowego sezonu po dobrym i ciekawym meczu. Teraz można ze spokojem obserwować rozwój sezonu i cieszyć się oglądaniem gry naszych ulubieńców.
 3. Beau Bennett

  Żegnamy go bez żalu.
 4. Jedziemy do San Jose po zwycięstwo w przynajmniej jednym meczu. Mimo przestojów jakie się nam zdarzają bardzo dobrze ogląda się naszą grę. Najważniejsze, że chłopaki czują się pewnie i nie zależnie w jakiej sytuacji się znajdują grają swoją grę. Znów jesteśmy drużyną z charakterem i wiarą popartymi umiejętnościami. Dzisiaj nie musimy się niczego obawiać. LET'S GO PENS
 5. Ja stawiam na nasze zwycięstwo w 6-ciu meczach. Caps od jakiegoś już czasu nie mogą odnaleźć właściwej formy, nie to żeby byli słabi, ale nie są już w takim gazie jak przez 3/4 RS. Ostatnio mają też kłopoty ze skutecznością co na pewno odbija się na ich pewności siebie. Liczę na dobrą grę obu drużyn i świetne widowisko, takie jak w trzech ostatnich meczach z Rangers, które oglądało się z przyjemnością.
 6. RS za Sullivana

  Po raz pierwszy od kilku lat zaczynamy PO będąc w gazie, można zatem spodziewać się długiego run-u. Na pierwszy ogień idą Rangers co daje nam okazję do rewanżu za zeszły sezon i na zbudowanie atmosfery wokół drużyny na resztę PO.
 7. Nasza kadra sprawiła małą niespodziankę i wygrywając turniej na Węgrzech awansowała do finałowej rundy kwalifikacji olimpijskich 2018. We wrześniu zagramy w Mińsku z Białorusią, Danią i Słowenią. Do igrzysk awansuje tylko zwycięzca więc awans Polaków byłby sensacją. Myślę jednak, że nasza kadra zmierza w dobrą stronę i małymi krokami podnosimy nasz poziom zarówno na lodzie jak i poza nim.
 8. Styczeń 2016

  Po słabym początku rozkręcaliśmy się z upływem czasu, coraz fajniej ogląda się taką grę i takie zaangażowanie. Do poprawy zostaje jeszcze koncentracja od początku meczu i jak zwykle gra w obronie. Oby tak dalej i będziemy mogli patrzeć już tylko przed siebie.
 9. 33.: Penguins vs. Jackets

  No i nie było tak źle. W końcu doczekaliśmy się przełamania naszego zespołu, zwłaszcza w ataku, i pierwszego zwycięstwa pod wodzą nowego trenera. Chłopaki zapewniły sobie trochę spokoju na święta. Trzeba jednak trochę poczekać z oceną czy był to pojedynczy wypadek czy może, na co wszyscy liczymy, zapowiedź lepszej gry.
 10. Szanse na wygranie tego turnieju mamy duże. Jeśli chodzi jednak o awans na same igrzyska to raczej mamy małe szanse, ale kto wie niespodzianki się zdarzają. Podstawową imprezą dla naszej reprezentacji są w przyszłym roku mistrzostwa świata w Katowicach, gdzie będziemy chcieli wywalczyć awans do elity i to będzie nasz główny cele w przyszłym roku.
 11. Pascal Dupuis

  Biorąc pod uwagę, że najlepsze lata gry ma już za sobą decyzja jak najbardziej słuszna. Choć ostatnio nie wnosił za dużo do gry na lodzie, na pewno będzie go brakować w szatni - jego determinacji, woli walki i zaangażowania. Dzięki Pascal i powodzenia.
 12. PPFL 15/16 - draft

  Uwaga LigaB drugie podejście do draftu w najbliższą niedzielę 4-tego października o 21:00! Do zobaczenia! Zapomniałem dodać: sprawdźcie swoje maile na yahoo, wysłałem do wszystkich wiadomość co i jak.
 13. PPFL 15/16 - podział lig

  Jak pisze Dawid LigaB już działa. Kto się zgłosił niech się rejestruje. Draft odbędzie się w niedzielę 27 września o 21:00. Jeśli zostaną wolne miejsca będzie możliwość dopisania "last minute". Zapraszam! Wasz Komisarz
 14. PPFL 15/16 - podział lig

  Skoro nie ma innych chętnych to ja mogę zostać komisarzem w B. Przynajmniej nauczę się czegoś nowego, ale zająłbym się tym dopiero w sobotę.