• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Sidney87

Użytkownik
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sidney87

 • Rank
  Nowy Pingwin

Recent Profile Visitors

1672 profile views
 1. Skarb kibica

  Dziś wypełniłem folmularz na skarb, nie jest już za późno? Szybciej bedzie zamówić na naszej str czy NHL w PL?
 2. Szczerze mówiąc dziwne określenie. Dzika karta w sporcie kojarzy mi się z czymś otrzymanym od organizatorów a nie wywalczonym awansem, no ale ok. Da ktoś dane do swojego konta NHL.TV?
 3. Dzięki za odp. A jeszcze jedna kwestia której nie rozumiem, co oznacza określenie dzika karta? Ostanie msc. w konfie?
 4. Mam trochę nowicjuszowe pytanko. Na jakiej zasadzie były w tym roku wyłaniane pary pary PO, bo nie bardzo kumam dlaczego my gramy z Columbus a np. Senators z Bruins. Proszę o odp bo strasznie mnie to nurtuje i sorki za zaśmiecenie posta LET'S GO PENS!
 5. Jednak ciężko bez Sida A teraz Sharki w gazie....
 6. http://sport.tvp.pl/27367834/trzy-wstrzasy-crosbyego-mistrz-wroci-do-gry
 7. A 22:30 i 23:55 jakiś magazyn NHL to fly.
 8. Kto ogląda Senators-Maple Leafs na TVP Sport?
 9. Punktacja w NHL

  Dzięki za pomoc
 10. Punktacja w NHL

  Hej, chciałem się upewnić bo w necie wyczytałem, że nie ma punktów za zwycięstwo po karnych tylko po prostu po punkcie dla obu drużyn za remis w dogrywce, czy to prawda?
 11. 36.: Devils vs. Penguins

  ŚWIEEEEETNIEEEEEEEE
 12. 35.: Penguins vs. Capitals

  Gdyby wpadło coś na 1-1 mogło się wszystko odmienic. Natomiast gdy było już 0-2 to kompletnie nie mogłem pojąc tych mdłych strzalików zza niebieskiej, które przynosiły tylko straty. Najbardziej działał mi na nerwy Rust, uważam że był beznadziejny.
 13. 21.: Penguins vs. Maple Leafs

  Musi być win za 3; i będzie.
 14. 4.: Penguins vs. Islanders

  Super mecz Pens. W końcu dobre PK i brak głupich strak goli. Niesamowite wybronienie 3x5. Myslę, że ten mecz oficjalnie zakończy wesoły hokej w naprawdę groźny team. Patrick to rzeczywiście strzał w 10. Teraz nic tylko wtłuc Flyers.