• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

robertbham

Użytkownik
 • Content count

  442
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

robertbham last won the day on May 5 2016

robertbham had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About robertbham

 • Rank
  Starszy Pingwin

Recent Profile Visitors

2378 profile views
 1. Stanley Cup Play-Offs 2019

  Ja bym chciał Colorado ale myślę że tytuł pójdzie do niedźwiadków.
 2. Stanley Cup Play-Offs 2019

  I to mi się podoba że capitals out. W ogóle te playoffy w tym roku są zwariowane i faworyci wyjeżdżają jak najszybciej się da. A co do Pens sam jestem ciekaw co się wydarzy, tylko najgorsze teraz to tyle czekać na nowy sezon.
 3. Stanley Cup Play-Offs 2019

  No właśnie to pokazuje że sezon zasadniczy mało co znaczy i byle się zakwalifikować do PO a potem to już jest inna bajka. Tampa już pokazała wcześniej że jest drużyna na regular, potem nie dają rady pewnie psychicznie. A tak do naszego meczu 3ci raz z rzędu prowadzimy by wszystkie przegrać w podobny sposób. Nasza jakość akcji jest tragiczna co pokazuje ilość strzałów. Jak dla mnie to crosby i guenzel a reszta out z Murrayem i letangiem na czele bo tych simonów i tym podobnych to w ogóle nie a liczę. Dobrze że nie oglądałem tego badziewia. Teraz niestety pół roku przerwy i zobaczymy co przyniesie trade.
 4. Stanley Cup Play-Offs 2019

  Dokładnie! Ja dorzucam Murray, Simon, Aston must be out! Tylko kto weźmie ten szrot? Pierdole nie oglądam meczu 4 i jeśli będzie 5 też nie. Myślałem że tego nigdy nie powiem ale szkoda nocy na to, ja na drugi dzień cierpię a oni mają wyjebane.
 5. Stanley Cup Play-Offs 2019

  Murray to jest kukła na łyżwach wszystkie prawie gole w tych PO to jego szmaty. Ostatni mecz wypadało by nie upokarzać kibiców i nie wyjeżdżać na lód jak tak mają grać. Wychodzi na to że będziemy najgorszą drużyna PO bo nie wierzę że tampa mimo tego wyniku nic nie ugra.
 6. Stanley Cup Play-Offs 2019

  Zamiast walczyć na maxa to 2tercja gorsza od pierwszej z tą różnicą że nie straciliśmy gola. Nie wiem może oni tego właśnie chcą i te gadanie letanga przed playoff - sam się ośmieszył a swoją grą dołożył. Gdyby jeszcze chociaż PP funkcjonował a tu dupa!
 7. Stanley Cup Play-Offs 2019

  No i to co mówiłem na temat Simona, a tak w ogóle taką akcję spierdzielic? 3na1. Patrząc na pierwszą tercję wygląda na pozamiatane. Dobrze że są jeszcze dwie. Problem tylko w tym że w bramce stoi strach na wróble, jak się w niego trafi to obroni jak trochę nad łapaczką już jest problem
 8. Stanley Cup Play-Offs 2019

  Wg mnie jest i było wiele pomyłek transferowych. Rutherford pooddawał jak nie 1wsze rundy to oddał młodych dobrze się zapowiadajacych na kogo? Wszyscy wiemy na kogo i jak się to skończyło. Kapanen, sunquist, sprong a my zostaliśmy z ręką w nocniku bo na tych wymianach to już nie ma śladu za to jest taki np Johnson. Simona zostawili, mnie on w ogóle nie przekonuje, to samo zresztą Aston reese. Ostatnia szansa dzisiaj.
 9. Stanley Cup Play-Offs 2019

  I po cholerę skusiłem się żeby oglądać. Beznadziejna gra, oczy bolą jak się na to dzisiaj patrzy, a na letanga to w ogóle patrzeć nie mogę. Po prostu we wszystkim jesteśmy gorsi ale jeśli pół składu przechodzi obok meczu to czego się spodziewać?
 10. Stanley Cup Play-Offs 2019

  No b. ważny mecz jeśli go przegramy będzie nieciekawie. Byle elektryczny Murray zaczął w końcu bronić a nie tylko stać na bramce. Z drugiej strony mecz w TV to dobra okazja by nagrać i nie zarywać nocki. Pewnie tak zrobię. Oby dzisiaj 1-1
 11. Stanley Cup Play-Offs 2019

  Już po pierwszych interwencjach Murraya można było wywnioskować że to tykająca bomba, aż w końcu wybuchła. Strasznie niepewny dzisiaj. Ten mecz już w drugiej tercji mogliśmy zamknąć. Dużo dobrych okazji ale jakość strzałów jak we wcześniejszych meczach.
 12. Stanley Cup Play-Offs 2019

  No to ja strzelę że w 5ciu.
 13. Kwiecień 2019

  Tracimy 2 gole na 4 strzały w trzeciej tercji i jeszcze jeden w osłabieniu to bardzo zły sygnał.
 14. Styczeń i Luty 2019

  Ważny mecz dzisiaj, jak przegramy zrobi się nerwowo i oby tak się nie stało.
 15. Styczeń i Luty 2019

  Czy ustawiło to nie wiem bo na tą ilość oddanych strzałów przez nas i przy 3 przewagach swoje powinni strzelić. Wątpię że już z tego wyjdziemy.