• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

aduu

Redakcja
 • Content count

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

aduu last won the day on November 3 2015

aduu had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About aduu

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 08/05/92

Contact Methods

 • Website URL
  http://https://twitter.com/#!/lov_eu

Profile Information

 • Gender
  Female
 1. Dość miłe zaskoczenie, bo początek meczu raczej mnie zasmucał. Tanger się pięknie rozpychał wczoraj, ale obrona ma kilka rzeczy do poprawienia
 2. Ja wiem, że dopiero minęła pierwsza tercja, ale w to co się dzieje na lodzie nie mogę uwierzyć. Pierwsza bramka dla Habs to jakieś kurde nieporozumienie z naszej strony. Flower się chyba zagubił, ale nasza obrona to po prostu narobiła w gacie. Kwiatek jest dziś na przemian niepewny i całkiem dobry w bramce, ale nie wiem po jakiego ******** on ciągle próbuje grać kijem. Wszystko co źle się kończy dla nas zaczyna się od tego, że MAF urządza wycieczki za bramkę albo macha kijem przed polem.... To co się działo w tej tercji w tematach defensywnych to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie - Dumoulin największa tragedia. Ofensywa zagubiona - albo offside, albo totalnie nie w tempo. Później coś się przebudzili, ale ciężko się na to patrzyło. PP sprawiał nam więcej trudności niż pożytku, Habs spokojnie mogli mieć SHG. Pod koniec tercji już całkiem fajnie działaliśmy pod bramką Montoy'i, ale obrona Habs zasługuje dziś na pochwały. Kuhnhackl chyba ze trzy razy zastopował takie mocne slapshoty, że się dziwię, że jeszcze noga mu się trzyma.... Nie widziałam meczu z Avs, ale mecz z Ducks podobał mi się zajebiście - to był hokej, na który chciało się patrzeć. Jeżeli Pensy pociągną tak samo w drugiej tercji to wyłączam na dzisiaj ten cyrk.
 3. PPFL 16/17

  Czy jeżeli ktoś już rozgryzł tego fantraxa to może powiedzieć gdzie do cholery zmieniać tam dzienne ustawienie?
 4. PPFL 16/17

  Draft im później tym lepiej dla mnie, więc spoko Z góry jednak muszę przeprosić jeżeli coś będzie nie tak, ale tutaj w akademiku mamy tak gówniany Internet, a jeszcze jak w niedzielę wszyscy się do niego podłączą to będzie tragedia (dla niewtajemniczonych - aktualnie przebywam w Budapeszcie, więc nie mam na to wpływu )
 5. No i to nareszcie była jakaś playoffowa gra w wykonaniu Pens. Przed rozpoczęciem pierwszej rudny więkoszość fanów i ludzi zajmujących się bardziej profesjonalnie NHL czy hokejem typowała zwycięstwo Rangers w 6-7 meczach. Dzisiejszy mecz pokazał, że może są w błędzie, ale ja wciąż jestem sceptycznie do tego nastawiona, bo w tyle głowy mam nasze poczynania z poprzednich i jeszcze poprzednich PO...
 6. 25.: Kings vs. Penguins

  Boziu, ten mecz to jakaś padaka. Obrona przepuszcza wszystko i wszystkich, rozgniatają nas na bandach i gubimy krążek kiedy się tylko da. Wyglądają jakby ktoś wpuścił rezydentów domu starości, w dodatku takich po udarze.
 7. PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

  Jak już chcecie się wymieniać to wysyłajcie jakieś poważne propozycje. Dziś dostałam propozycję żebym Flowera i Erikssona oddała za Bishopa i Pominville'a. Litości.
 8. Sidney Crosby

  WHAAAAAAAT?! moje oczy krwawią ...
 9. 7.: Penguins vs. Stars

  wydawanie takich proroctw po kilku meczach sezonu jest co najmniej śmieszne. Przypomina mi czasy, kiedy po kilku meczach Fleury podobno się skończył. a idąc tym tokiem rozumowania to Crosby po 3 meczach powinien siedzieć na ławie, bo nie umie grać. Jasne, jest wiele rzeczy do poprawienia, być może nawet wymiana stołka trenerskiego, ale dajmy sobie trochę czasu na takie osądy.
 10. Gadżety 2015/2016

  Ja to bym chciała czapkę, ale te mi się nie podobają :<
 11. W całym meczu Crosby miał jeden dobry strzał, który jednak Anderson jakoś między swoimi nogami wybronił. Co do Płotnikowa - ja bym go nie sadzała tylko pchała do gry, może potrzebuje się rozruszać i zaklimatyzować, bądź co bądź to duża zmiana. Skyboxy IMO tylko bardziej mu zaszkodzą.
 12. Bennett chyba musi odprawić jakieś rytuały, żeby te kontuzje go opuściły. Skoro historia powtarza się kolejny raz to może warto się zastanowić czy nie jest to wina jakiegoś przetrenowania lub złego przygotowania do sezonu. Co do Spronga - najlepsze zaskoczenie od kilku sezonów.
 13. 2.: Coyotes - Penguins

  Przy czym Kings nie pokazali nic ciekawego
 14. NHL.tv

  A ja wracam do streamów, bo teraz mnie na to nie stać - ech, biedne życie studenta ...
 15. NHL.tv

  Whaaaaaaaat?