• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

SękataMaczuga

Meeting
 • Content count

  145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

SękataMaczuga last won the day on January 27 2013

SękataMaczuga had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About SękataMaczuga

 • Rank
  Pingwin

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Preseason 2013

  Jak dla mnie to co sie dzieje w pre to nie ma znaczenia. Można się sugerować ludźmi typu Maatta, ale Flower może bronić ze skutecznością 25%, a po sezonie dostać Vezinę. To co teraz widzimy nie jest odzwierciedleniem formy nikogo. Dlatego jakieś wasze komentarze, ze możemy się martwić, że nie wejdziemy do po są śmieszne. Martwic to się możemy jak w grudniu będzie to źle wyglądać, a nie we wrześniu .
 2. Preseason 2013

  Po jutrzejszym meczu spodziewam się, że pojawi się jakaś aktywność Shero na rynku transferowym, bo coś trzeba zrobić z capem, a Despres czy Bartz już pukaja do NHL szkoda byłoby trzymać takich graczy w AHL .
 3. Preseason 2013

  dziś do obserwowania tylko Matta, po wczorajszym występie Harringtona u boku Roba, to o występ młodego Fina u boku Krisa jestem spokojny. No i warto zobaczyć Despresa, bo to nam odpowie na pytanie czy Niski jest jeszcze w Pens potrzebny.
 4. Offseason w Pittsburghu 2013

  All starów już mamy, ale nie mamy zawodników którzy będą rozbijać przeciwnika na bandach , a bez tego możemy sobie brylować w RS i tylko w RS.
 5. Offseason w Pittsburghu 2013

  Cookie wg. mnie jest ewidentnie do podpisania. Jokinena trzeba gdzieś opchnąć, bo tylko zawadza. Boli te 7 milionów wydanych na bramkarzy i nie wiadomo co zrobić z Martinem jeśli chcemy mieć miejsce na jakiekolwiek ruchy kadrowe.
 6. U źródła.... czyli gdzie szukać informacji?

  Twitter zdecydowanie najlepszy, a najlepsze połączenie dla mnie Twitter + Eiro i wiem zawsze wszystko
 7. Offseason w Pittsburghu 2013

  Nie spodziewałem się że będzie zarabiał więcej niż Sid, co nie zmienia faktu ze za gracza takiego kalibru trzeba sięgnąć do kieszeni naprawdę głęboko i ta tendencja się prędko nie zmieni. Co do braku przebudowy, ja się zastanawiam czy potrzebny nam w obronie Niski czy obronę oprzeć na trio Letang, Orpik, Martin, a tego młodzież ewentualnie jeszcze podpisać Ogra, bo swoje na lodzie robił.
 8. Offseason w Pittsburghu 2013

  Kontrakt dla Jokinena to będzie strzał w 10 takich graczy jest tylko milion pińcet w lidze, a i takich graczy potrzebujemy najbardziej!
 9. Offseason w Pittsburghu 2013

  Martin bardzo chętnie ale nie za 5 baniek, co do Jerome to faktycznie trochę się zagalopowałem. Szkoda by go było znając talent do bramkarzy u naszych ulubionych sąsiadów.
 10. Offseason w Pittsburghu 2013

  Dla mnie do podpisania jest na 100% Duper, bo to jest wg. mnie najbardziej niedoceniany zawodnik na tym forum. Iginla pewnie dostanie coś koło 7 mln, bo chcą go podpisać. Moim zdaniem Jokinen i Martin do wykupienia. Kwiatek pewnie pójdzie do handlu i nie obraziłbym się na Millera który chce odejść z Sabers w jego miejsce.
 11. Offseason w Pittsburghu 2013

  Ja osobiście w ataku bym za dużo nie mieszał, Cooke powinien zostać i Kunitz takie moje zdanie, Dupera też bym na siłę nie wyrzucał, do top six mamy jeszcze Benneta. Ale cały blok ofensywny jest do wymiany, mamy kilku ciekawych ludzi na farmie, Zostawiłbym Letanga i Orpika, wykupić Martina, zastanowic sie nad Niskim i kombinować z młodzieżą której nie brakuje.
 12. 3. runda: Penguins vs. Bruins

  http://youtu.be/NoBFhdeR9PE Niestety zagraliśmy w hokeja o dwa mecze za późno.
 13. 3. runda: Penguins vs. Bruins

  nasza gra nie wyglądała źle, gdzieś do 24 sekundy, 24 sekundy to trochę mało przy 60 minutowym meczu. Mając w składzie Sida i Geno robimy wrzutki w tercję, które wszystkie sięga dwu metrowy Chara swoim trzy metrowym kijem, nie potrafimy wygrać wznowień, a bez tego trudno nam zawsze odzyskać krążek już nie mówiąc o tych w tercji przeciwnika. Wyglądamy jak banda dzieciaków którzy przyszli na lodowisko sobie pojeździć na łyżwach. Nasza gra wygląda jakby nam się nie chciało grać o puchar, a co do obrony to z taką grą jest wszytko jedno czy byłby Hank, Hasek czy słoik ogórków, bo nie ma czego bronić.
 14. 3. runda: Penguins vs. Bruins

  Ja myślę, że szalenie ważne jest żeby wygrać więcej meczy niż przegrać to jest recepta na Boston. I tylko czekam, aż ktoś wymyśli ze teraz jest odpowiedni moment na flowera!
 15. 3. runda: Penguins vs. Bruins

  Ważne że się staramy!