• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

hmmmmm

Użytkownik
 • Content count

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

hmmmmm last won the day on January 6 2016

hmmmmm had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About hmmmmm

 • Rank
  Pingwin
 1. PPFL 16/17

  Czy przypadkiem nie przenieśliśmy się na serwis fantrax w zeszłym roku, by w końcu zachować ciągłość i budować ekipę długofalowo ? Po to była opcja z keeperem i właśnie dlatego wybrany został tamten serwis.
 2. Z mojej strony to była ironia. Obejrzałem sobie jeszcze raz powtórkę, bo w nocy może naćpany byłem, ale jeżeli ktoś chce się do Flowera czepiać, to może jedynie o czwartą bramkę. Chociaż przy każdej z nich był kryminał w obronie i akurat bramkarz winił najmniej. O ludzie.
 3. Tak, przegraliśmy w 100% przez Flowera. Gdyby nie jego fatalna dyspozycja wynik byłby odwrotny.
 4. Od jakiegoś czasu ciężko znaleźć tutaj merytoryczną wypowiedź, dlatego taka stypa. Świetny mecz w naszym wykonaniu i to przez zdecydowaną większość grając na dwóch zawodników mniej. Widać, że sztab trenerski znalazł odpowiedź na bardzo dobrze zorganizowaną obronę Senators, a do tego sami na zero z tyłu(Flower słabeusz). Oby z zabiegowego nadeszły pozytywne wieści, bo los nas strasznie nie rozpieszcza.
 5. Typer Finały Konferencji

  Penguins - Senators
 6. Typer Finały Konferencji

  Ducks - Predators
 7. Typer 2 Runda

  Capitals - Penguins Ducks - Oilers
 8. Typer 2 Runda

  Rangers - Senators
 9. Typer 2 Runda

  Penguins - Capitals
 10. Typer 2 Runda

  Predators - Blues Oilers - Ducks
 11. Typer 2 Runda

  Senators - Rangers Capitals - Penguins
 12. Typer 2 Runda

  Blues - Predators Ducks - Oilers
 13. Typer 2 Runda

  Rangers - Senators
 14. Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że salacy cap wymaga ofiar, jednak tutaj był on praktycznie wypychany. Sytuacja podobna do tej sprzed kilku lat i trochę słabszego okresu(oczywiście w porównaniu do obecnych czasów i realiów), gdzie proponowano pozbycie się Geno. Mówimy o zawodnikach, których numery mogą zawisnąć pod kopułą CEC i obaj swoją postawą zamknęli usta krytykom, bo Flower ma ogromny wkład w to, jak wygląda obecnie nasza sytuacja. Nie twierdzę, że latem nie dojdzie do rotacji, ale to nie problem na teraz. Do lekarza. Ps. Do czterech razy sztuka
 15. Po karnym w Zambrowie w 93 minucie powiedziałem na sektorze, że w lipcu pojedziemy gdzieś w Europę. Przepowiednia się pięknie sprawdziła, a sam mecz zostanie w pamięci do końca życia. Gorszy sezon przy powtórzeniu najważniejszego wyczynu w prawie 90 letniej historii klubu ? Żeby całkowicie nie było poza tematem, to pytanko do wszystkich, którzy cały sezon jechali po MAFie i gloryfikowali Murray'a(a była to większość). Skąd pewność, że chłop, który zagrał raptem 62 spotkania w lidze, podoła zadaniu i sprawdzi się na dłuższy okres ? Historia zna wiele błysków w pierwszym sezonie/ach, by potem całkowicie się posypać(lub jak kto woli powrót do normalnej dyspozycji). A po pierwszej serii i teraz z Caps można przeczytać, że mamy szczęście itp. Więcej szacunku dla bardzo zasłużonego zawodnika organizacji, który jest z tym klubem dłużej niż zdecydowana większość jadących tu z nim.