• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Eiro

Redakcja
 • Content count

  1811
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Eiro last won the day on April 1 2015

Eiro had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About Eiro

 • Rank
  Starszy Pingwin
 • Birthday 09/20/91

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.hiphopdx.com/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ruda Śląska
 • Interests
  Hokej,Kopana,Historia,Książki i jeszcze sporo innych rzeczy :)
 1. PPFL 16/17

  Keeper w skrócie polega na tym, iż zarządzasz drużyną długofalowo. Po każdym sezonie zatrzymujesz część graczy, można wymieniać się za picki w drafcie. Ogólnie sytuacja jak w ubiegłym sezonie, gdy jeden z graczy chciał się rozsprzedać, skończyłaby się tym, iż zgarnąłby wysokie wybory. Mówiąc pokrótce: moim zdaniem taka wersja powoduje, iż my jako GMowie mamy więcej możliwości. Jednak, by gra była ciekawa musi być stała ekipa, która nie porzuci gry ot tak. Jeszcze obczajcie to ---> http://www.fantrax.com/ Moim zdaniem (i z tego co czytałem) miażdży YAHOO. Szczególnie interesująca jest dla mnie wersja gry z salary cap, to dopiero byłoby gimnastykowanie podczas draftu i wymian.
 2. PPFL 16/17

  Ja się oczywiście piszę i postuluję, by główną ligę przekształcić w keepera.
 3. PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

  Panowie i Ada Mam takie pytanie, zmieniamy w przyszłym sezonie formułę naszej ligi na to ---> http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/21017/keeperintro ?
 4. PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

  Trudno się nie zgodzić z hmmmmm, najpierw ludzie olewający mecze, a teraz komunikat o oddawaniu zawodników. Panie i Panowie, traktujmy sie poważnie, bo udział w zabawie nie był przymusowy. Nikt nie ma nic przeciw wymianom, ale niech to będzie robione w warunkach normalnych. Poza tym Crash, twoja dywizja jest słaba jak barszcz, a do końca 9. kolejek. Jedno, dwa zwycięstwa i jesteś na dobrym miejscu, gdzie zatem widzisz koniec sezonu dla siebie? Możesz to jakoś wytłumaczyć, bo nie umiem pojąć tego.
 5. Fantasy NFL

  Temat jest prosty. W związku z tym, że zabawa związana z Fantasy NHL się udała mam pytanie. Byliby tu jacyś chętni na zagranie w fantasy NFL w przyszłym sezonie? Póki co robię tylko rozeznanie.
 6. 7.: Penguins vs. Stars

  Dawno nie pisałem, bo nie chciałem, zeby ludzie mówili, ze jestem uprzedzony. Moj komentarz odnośnie Johnstona. Tylko zamiast Smude wstawcie sobie Johnstona. http://youtu.be/r6wWx3x49c0
 7. NHL.tv

  Panowie, a nie da sie pokombinować z brazylijskimi realami?
 8. NHL.tv

  Opozice, ciesz sie, ze nie ma ceny jak za NFL- tu musisz 600-700 zł wybulić. niemniej jednak cena spora, ale wyboru nie mamy zbytniego. Myśle, że jednak lepiej zapłacić całą kwotę od razu.
 9. PPFL 15/16 - draft

  Nic nie ruszajmy, jeśli o czas na wybór zawodnika. W późniejszych rundach jest dużo trudniej, gdyż upatrzonego zawodnika może ci ktoś zwinąć spod nosa i musisz na nowo szukać. A przy 30 sek nie można nawet pobieżnie przejrzeć, kogo ma się do wyboru. Co do dnia, osobiście wolałbym jakiś poniedziałek, bo weekend to jednak weekend.
 10. Offseason 2015

  Tak, ale zbieranie picków (chęć odzyskania 1. rundy 2015 przez GMJR) jest dla mnie zdecydowanie dobrą wiadomością. Oczywiście, mamy Gienka, Sida, Flowera i Tangera i trzeba to wykorzystać. Niemniej przestałbym już uporczywie handlować "jedynkami", gdyż może to się w przyszłości skończyć katastrofą i przebudowa/tankowanie będzie trwało dłużej niż 2-3 sezony. Teraz nasz core wygląda bardzo dobrze, ale co będzie za np. 4 sezony? Już teraz Tanger i Małkin są nękani przez kontuzje. Umknął nam tutaj fakt- GMJR palnął do mediów, iż odpuścił pick za Shero, gdyż.......nie był dokładnie zorientowany w przepisach. Ekhm, niech sobie przypomni, co gadał razem z Morehouse'em po zatrudnieniu Shero przez Devils. Ręce opadają...
 11. Offseason 2015

  Wreszcie coś miłego dla Penguins- Bylsma w Sabres, 3 rd 2016 u nas. Deal uczciwy, bo potrzebujemy picki, by odbudować zaplecze.
 12. Offseason 2015

  Aż mi się w żyłach gotuje, gdy widzę jak gra Despres, a myśmy go opchnęli za krapykę Lovejoya.
 13. Offseason 2015

  Michał, pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Ja jestem zniesmaczony, że odpuszczamy pick za Shero, dlaczego? Mamy kiepską sytuację, jeśli chodzi o młodych napastników, po części jest to wina obecnego GMa Devs, który nie ma ręki do młodych napastników. Dla nas każdy wybór młodego napastnika może być cenny, więc jak jest okazja na dodatkowy wybór w drafcie, to należy z niej jak najbardziej skorzystać. Ostatnio zastanawiam się, czy mamy tak fatalnych skautów, czy po prostu brak nam jaj- w KHL/innej lidze z Europy gra paru ciekawych graczy, którym można dać szansę w NHL za relatywnie niewielką kwotę, a my po żadnego nie sięgamy. Mógłby to być sposób na dobre uzupełnienie składu. To chyba da się zrobić, bo nie wymagam takich rzeczy, które robią NYR, czyli pozyskują młodych zawodników innych drużyn (vide Hayes) i tym samym rekompensują sobie oddanie "jedynki" w drafcie.
 14. Offseason 2015

  Dodajmy do tego fakt, iż Scuderi, Kunitz, Martin czy Duper to nie są liderzy na miarę Guerina czy Robertsa, a kasę trzeba płacić. Naprawdę powinniśmy się zastanowić nad przyszłością tych panów. Rozwiązanie jest dla mnie proste: Dupuis na LTIR, Martin będzie UFA, Scuderiego wykupić, a Kunitz będzie sobie grał w trzeciej linii. Na rynku UFA powalczyłbym o Williamsa i może jakiegoś D. Ale co z resztą? Nie mam pojęcia.
 15. Offseason 2015

  Trudno się nie zgodzić z Michałem. Niemniej u nas tej młodzieży brakuje, więc chyba należy skończyć z oddawaniem pierwszych picków, bo obudzimy się z ręką w nocniku. Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że podążamy drogą Sharks, tzn. za niedługo będziemy za mocni na brak awansu do PO i za słabi na walkę o Stana. Rekiny nie wyrwały się z tego stanu w odpowiednim momencie i wyniki wszyscy widzimy. Podobnie jest w Detroit, gwiazdy się postarzały, młodzi aż tak zdolni nie są (z wyjątkami) i Skrzydła stanęły w rozkroku. Ogólnie wydaje mi się, że od 2-3 lat ambicją klubu z Michigan jest dostanie się PO, żeby przedłużyć ten streak, który stał się ich przekleństwem. Wracając do nas, nie chciałbym, byśmy też tak skończyli. A co o Geno? Cóż, Geno to już nie jest ten sam Małkin co parę lat temu, widziałem fajne podsumowanie, ile w ostatnich sezonach opuszczał meczów. Wydaje się też, że te kontuzje odcisnęły na nim piętno. Gdy go nie ma trudno go zastąpić, no i zbliża się do 30. wiosny. Z drugiej strony to Małkin, MVP, zwycięzca Conn Smythe', franchise player, który może mieć znów sezon życia. Trudna decyzja dla mnie. Niewątpliwe ważną kwestią jest sztab medyczny i przygotowanie fizyczne. Nie wiem co jest grane, ale to jest chore, że co sezon jest u nas taka pożoga. Inne kluby też mają kontuzje, ale nie aż tyle.