• Announcements

  • Dawid

   Aktualizacja   04/16/17

   Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Kenny29

Użytkownik
 • Content count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kenny29 last won the day on February 7 2016

Kenny29 had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Kenny29

 • Rank
  Pingwin
 • Birthday 03/29/90

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rzeszów
 1. Marc-Andre Fleury

  Forma formą, tylko ile MAF nie grał tyg? Z dobre osiem będzie. Murray tez nie błyszczy skutecznością obron w serii z TBL. Po prostu cięzko z nimi sie grało, gra i będzie grać. I nie żebym pisał to w obronie Flowera, gdyż dla mnie również Murray jest starterem do końca tych playoffów.
 2. Dokładnie, Bolts nie muszą mieć po 40 strzałów na mecz, żeby coś ustrzelić. Prawda, padają takie kwiatki jak w dogrywce w PIT czy samobój Kessela, ale nikt nie będzie pytał o to jak gol został zaliczony. Są szybcy, grają z determinacją i co widać w ostatnich 3 meczach - do końca. U nas trzecia tercja kuleje, widać że męczyliśmy się gdy Błyskawice grały swój hokej i łatwo tworzyły chaos w defensywie. Pewne jest to, że ta seria doprowadzi mnie do jakiejś kurwicy, ale liczę żę w słusznym celu
 3. Prawie się popłakałem ze szczęścia jak Rust podwyższył na 4:2... Piętnaście minut trzeciej tercji totalna padaka, myślałem że wyrzucę TV za okno widząc dziury w obronie. Na szczęście Murray wyratował ten mecz. W Pittsburghu szykuje się wojna!
 4. Mecz najgorszy w tych PO. Zabiły nasz błędy w defensywie i brak skuteczności w ataku. Bolts wcale nie grali świetnego hokeja. Racja, lepiej rozgrywali krążek, ale w porównaniu z meczami przeciwko Capitals Murray tutaj prawie nie miał nic do roboty. Było kilka okazji dla Pens, ale potrzebujemy aby Crosby i Malkin zaczęli grać to co w serii z Rangers, ileż można polegać na bottom lines?
 5. no teraz po poronieniu jego żony może być różnie..
 6. Dlatego pasuje teraz wprowadzić Sestito, który w razie czego po mordzie dać potrafi. Sundqvist wczoraj zupełnie nie mógł się odnaleźć, miał swoje okazje których nie wykorzystał plus nieźle sponiewierali chłopaka po bandach. Powrót Tangera, więc kogo widzicie na sobotę - Pouliot czy Schultz?
 7. RS za Sullivana

  No i są 2 pkt, pomimo że NYR zyskali jedno oczko. Jednak i tak Strażnikom sprzyjało szczęście - słupki i poprzeczka Lundqvista mocno zostały obite w tym meczu. Teraz czas na Sabres i nie ma opcji, by zawalić to spotkanie tak jak z NJ.
 8. RS za Sullivana

  Mnie denerwują te straty Kessela przy rozgrywaniu krążka. Wiem, nie jest to playmaker, ale gracz tej klasy powinien dobrze podać lub przyjąć gumę Co do meczu: świetna walka do końca, młodzi punktują i nie zostaje nic innego jak trzymać kciuki za jutrzejsze zwycięstwo FLA nad NYI
 9. RS za Sullivana

  no to niezła lipa. Malkin wróci dopiero na PO o ile się dostaniemy.. Nawet powołanie Simona z tego powodu jakoś nie cieszy (choć cały czas kibicowałem, by dostał szansę w NHL)
 10. RS za Sullivana

  Flyers mogą namieszać, a sytuacja w Atlantic się pozmieniała od ostatnich rozmów na temat dogodnego rywala z pierwszej dzikiej karty. (Dziękuje za taki Boston...) Dobrze dla nas, że Red Wings mają problemy od kilku spotkań. Oby Pens nie mieli takich z CBJ.
 11. RS za Sullivana

  Ważne, że 2 pkt do przodu. Musimy się pilnować, bo Flyers włączyli się w wyścig po PO. Na nasze szczęście NYI dało plamę w Edmonton, a gdyby tak jeszcze jutro wygrać bądź uciułać pkt... Kogo obstawiacie w bramce vs Caps? Murray? Co do TD - dobrze, że JR nie odwalił jakiejś chorej akcji. Raczej przy obecnej grze Rusta i Wilsona Jeffrey nie ma szans. Pirri za 6 rundę to naprawdę steal dla Ducks.
 12. RS za Sullivana

  Szczerze, mocne dozbrajanie składu jakimś weteranem (szczególnie ze statusem UFA po tym sezonie ) za Murraya dla mnie w ogóle nie ma sensu. Fakt, walka o PO będzie trwała do końca, a i tak nie mamy pewności jaki będzie jej finał. Chyba, że tak jak wyżej Dawid wspomniał miałby być kartą przetargową w wymianie łączonej z jakimś weteranem za mocnego zawodnika na lata - tylko kto mógłby nim być? Do Plotnikova dorzuciłbym również... Bennetta? Miał swoją szansę, zdobył nawet jakieś tam punkty, ale szkło nie ma racji bytu w NHL i to raczej będzie jego koniec w Pittsburghu (oby)
 13. RS za Sullivana

  A ja tak rzucę kilkoma pytaniami: Zastanawia mnie jak będzie wyglądało obstawienie bramki na następujące po sobie mecze z PHX i WSH. Czy będziemy traktować mecz z PHX priorytetowo puszczając Flowera, aby zwiększyć szanse zdobycia cennych punktów, a na silne WSH wrzuci się Zatkoffa, zakładając że i tak będzie ciężko? No i co siedzi w głowie naszego GMa: Czy transfer Schultza od razu oznacza oddanie walki o Russella? Czy są jakieś pogłoski na temat potencjalnych ruchów przed TD? Btw jak patrzę na takie Chicago to aż ciarki przechodzą...
 14. RS za Sullivana

  słabe spotkanie, top six przyćmiona linią 3 i 4. Flower bronił co mógł, ale też przy dwóch bramkach mógł zachować się lepiej. Trudno, zapomnieć to co było i przygotować się na Jets.
 15. RS za Sullivana

  Widziałem tylko ostatnią tercję od gola na 4:1 i ta nerwówka była zupełnie niepotrzena. Fakt, 2 pkt do przodu, zbliżamy się do NYI, ale z drugiej strony PP dętka, Flower może jeszcze odczuwał skuki jakiejś choroby. Bardzo dobrze, że zawodnicy z Baby Pens szukają swoich szans i co najważniejsze je wykorzystują. Walka o playoffy już dawno nie była tak zacięta. Gdzieś czytałem, że wśrod drużyn zainteresowanych Laddem wymienia się również Pens - ktoś coś wie więcej na ten temat?