• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
slawekebi

Sidney Crosby

Recommended Posts

slawekebi    0

Powrót Sidney'a po ponad 10-miesięcznej absencji w lidze, stał się faktem!

Zastanawiam się czy kanadyczyk jest przygotowany w 100% na mecze i będzie kąsił rywali, czy może jednak będzie potrzebował kilku spotkań na wejście w tzw. rytm meczowy. Co wy sądzicie?

Niemniej jednak jest to świetna wiadomość dla kibiców Pittsburgh'a przed zbliżającym się spotkaniem z NY Islanders - drżyjcie rywale :twisted:

Ostry    13

Jeszcze tydzień nie minął, a już się zaczyna - że tchórz, że płaczek :? Zawiść kibiców innych drużyn naprawdę nie zna żadnych granic. Dobrze, że Sid się tym nie przejmuje i robi swoje, jak tak dalej pójdzie to jeszcze Art Rossa może zgarnie, kto wie ;) A co najważniesze Geno złapał trochę oddechu, bo teraz to na Sida wyjeżdżają najlepsi obrońcy rywali.

Eiro    18

Dobra, wiem , że się łudzę, ale mam pytanie. Może ktoś z Was poszperał i wyczytał gdzieś, co tam u Sida?

Te ogólniki na oficjalnej, że ma jeszcze symptomy, jeździ na łyżwach i po lekarzach mówią tyle, co nic. A i sam Crosby nic konkretnego nie mówi. Wiem, że wstrząs mózgu, to dosyć osobliwa przypadłość i może długo/krótko trzymać i pozostawić/nie pozostawić po sobie śladu.

Jak ktoś miałby jakieś wiadomości, to prosiłbym o zamieszczenie ich tutaj ;)

burza    8

"Crosby is practicing receiving passes with his skates. He requires no practice at that skill."

Wiadomość sprzed 26 minut. ;)

"Crosby still on ice. Working his tail off. Looks exhausted."

Sprzed 37 minut.

"Crosby will play in March. True or False?"

Wiadomość z profilu na twitterze Raya Shero. Ale nie mam pojęcia czy można brać na poważnie ten profil.

godzik    14

Może szykuje się powrót na marcowe spotkanie z Flyers?

Osobiście myślę, że powróci na 3-4 spotkania przed PO żeby się wbić w drużynę na rozgrywki posezonowe. Tak chyba byłoby lepiej dla niego, nie ryzykować przed ważnymi spotkaniami.

Eiro    18
"Crosby will play in March. True or False?"

Wiadomość z profilu na twitterze Raya Shero. Ale nie mam pojęcia czy można brać na poważnie ten profil.

Jeśli, to oficjalne konto Raya, to czemu nie? Wiadomo, nie ma co się napalać za bardzo, bo jeszcze się może dużo pozmieniać. Niemniej jednak, jest to jakaś pozytywna informacja ;)

aduu    6
Może szykuje się powrót na marcowe spotkanie z Flyers?

Osobiście myślę, że powróci na 3-4 spotkania przed PO żeby się wbić w drużynę na rozgrywki posezonowe. Tak chyba byłoby lepiej dla niego, nie ryzykować przed ważnymi spotkaniami.

Oj na Flyers to lepiej nie, bo zaraz znajdzie się jakiś pomarańczowy frajer, to będzie chciał "bliższego spotkania" z Sidem. No ale kiedyś wrócić musi.

Też tak myślę, że wróci na kilka spotkań przed PO żeby się wgrać. Ale teraz to lepiej trzymajmy kciuki za to, żeby Tangerowi nic nie było ...

burza    8

Taka mała ciekawostka:

"12:36 PM (MOUNTAIN TIME):

Crosby filling in for Sullivan in the combination drills. Lines look like this...

Kunitz-Malkin-Neal

Crosby-Staal-Dupuis

Cooke-Vitale-Park

Asham-Adams-Tangradi

Orpik-Michalek

Martin-Engelland

Niskanen-Lovejoy"

Eiro    18

Nie rób smaka, Nie rób smaka :) Mam nadzieję, ze jak Pens będą mieli ok. 75 meczów na koncie, to Sid powróci na taflę.

aduu    6

Nie ma co przewidywać, trzeba poczekać i się przekonać. 21 listopada byłam człowiekiem nie do życia z innymi ludźmi, bo nie mogłam przestać się uśmiechać, więc wolę nie myśleć co będzie jak wróci na PO :D

Root Sports ciągle robi nam smaka, bo co raz to pokazują Sida oglądającego mecz albo jakieś krótkie filmiki z jego golami czy coś.

aduu    6

btw z Twittera: Crosby just finished 90 minute workout. Looks dead tired. High altitude and all...but looked good.

Coraz lepiej, coraz lepiej :)

aduu    6

Nie bądźcie tacy pewni, bo później tylko niemiłe rozczarowania.

Wiadomo jaki jest Sid - jak będzie mógł grać, to chyba nic go nie powstrzyma przed wyjściem na mecz :)

btw stawiam, że Sid w marcu zagra :D

Eiro    18

Widzę, że coraz lepsze wiadomości napływają na temat Sida. :) Mam nadzieję, że powrót Sida nie będzie zbyt szybki. Póki co, ( narażę się w szczególności aduu :D) powrót Sidneya aż taki niezbędny nie jest.

Przydałoby się, zeby Kapitan powrócił tak na 3 ostatnie mecze RS, bo w PO będzie niezbędny ;)

aduu    6

Wracam po dniu na uczelni, odpalam sobie neta i co?

SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIID!

Jeeeezu, dzień dziecka wcześniej! :D

godzik    14

@up

Sid Sidem, ale czy to nie przesada z tą radością? :P

Tak czy inaczej to była kwestia czasu, krótkiego czasu i raczej zapeszaniem nie będzie powiedzieć, że na PO Sida ujrzymy na lodzie. Sądzę, że to będzie kwestia z kim zagramy pierwsze mecze, bo chyba jednak szkoda ryzykować z nim przed naprawdę mocnymi przeciwnikami :)

Ostry    13

No, spokojnie, nie przesadzajmy na razie z podjarą, bo ostatnio wypuścili Sida (na to wyszło) za wcześnie i źle się to skończyło. Mam nadzieję, że tym razem zebrali nauczkę i wiedzą co robią...

Eiro    18

Ostry, wiadomo jak jest z wstrząsem mózgu. Objawy mogą nagle zniknąć i nie pojawiać już więcej, ale równie dobrze może być tak jak z poprzednim powrotem Crosbyego. Miejmy nadzieję, że tym razem sprawdzi się ta pierwsza opcja ;)

aduu    6

No dajcie się pocieszyć, w końcu wiadomo co u Sida :) btw niech oni nawet nie myślą, by go wpuścić na Bruins, gdzie jakiś Lucic albo inny "bardzo myślący Misiek" zechce bliżej się przywitać z Crosbym, bo nie wiem czy czytaliscie, ale Bylsma wspominał, że zobaczą jak Sid sobie radzi i że może, może w niedzielę by wtedy zagrał.

Eiro    18
zechce bliżej się przywitać z Crosbym

Może to będzie kontrowersyjne, ale ja (przynajmniej w pierwszych meczach po jego powrocie) dałbym mu na skrzydło Ashama. Trzeba chuchać na zimne, a Asham będzie umiał zaopiekować się naszym Kapitanem.