• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
slawekebi

Sidney Crosby

Recommended Posts

Marek    15

Ashama na skrzydło i ze dwa F-16 co by wymiatała jak ktoś się zbliży na 10 cm :) Ciekawe jak sama gra Sida będzie wyglądała, czy widać po nim obawy przed bardziej agresywną grą.

aduu    6

Taaaaak, jeszcze trochę tych wywiadów, całej otoczki itd, itp a ja chyba po prostu się nie doczekam tego, żeby Sid w końcu pojawił się na lodzie!

Eiro    18

Aduu chyba będziesz miała powtórkę z 21 listopada ;)

21 listopada byłam człowiekiem nie do życia z innymi ludźmi, bo nie mogłam przestać się uśmiechać

:D

Oprócz tweetów o powrocie zainteresował mnie też ten tweet:

The #Pens are using Letang and Crosby on the points with Kunitz, @jneal_18 and @malkin71_ up front on the first PP unit at practice

Coraz ciekawiej się robi. Oby kontuzje mijały nas do końca po :)

burza    8

Letang-Crosby

Neal - Małkin - Kunitz

Pierwszy PP by siał niemały postrach w lidze. Nie wiem czy można by było lepiej to ułożyć. ;D

Dawid    60
Taaaaak, jeszcze trochę tych wywiadów, całej otoczki itd, itp a ja chyba po prostu się nie doczekam tego, żeby Sid w końcu pojawił się na lodzie!

Pewnie na uczelni siedzi albo do domu jedzie :D

godzik    14

No i "debiut" ładnie zaliczony :) Jest asysta, szkoda że nie bramka.

Nie odczułem, by bał się gry, więc chyba mu naprawdę się polepszyło i miejmy nadzieję, że szybko wróci na szczyt formy.

godzik    14

Nie zapomniała, po prostu tak ostro świętuje, że nie jest w stanie tutaj napisać :D Zakładam, że obchody zaczęła już w weekend ^_^

Marek    15

Na hokej.net pojawiła się wczoraj taka notatka:

2012-11-28 21:02 Sidney Crosbyprawdopodobnie zagra w Europie. Jego agent zwrócił się z pytaniem do kilku klubów KHL i ligi szwajcarskiej z pytaniem o wykupienie drogiej polisy. Tymczasem jeszcze w dwóch spotkaniach Kladna zobaczymyMarka Židlickiego, któremu prywatny inwestor na ten czas wykupił polisę. (wb)

Coś Wam o tym wiadomo?

Eiro    18

Nic na TT nie cwierkali o tym. Moze narazie agent robi research. W sumie w Szwajcarii ma lepiej. Podobny hajs jak w KHL, a przemeczac sie nie musi.

Eiro    18

Takie coś wyszperałem w necie odnośnie Sida:

There were no signs of concussion symptoms, and Crosby's injury was mostly a teeth issue, multiple sources said.

Czyli nie jest tak źle...chyba :)

Eiro    18

Ok. 10 godzin temu. Więc nowe to nie jest.

PS. Tu piszmy wszystko odnośnie zdrowia naszego kapitana.

Kenny29    2

a jednak najgorsze przypuszczenia się sprawdziły. Nad nim ciąży jakieś fatum :/

ciekawi mnie czy Disco Dan powtórzy 1st line z ubiegłego sezonu, a może wprowadzi nowe rozwiązania? Zobaczymy.

Eiro    18

Nie najgorsze, nie najgorsze.

Sid już po operacji. Podobnież czuje się lepiej niż oczekiwano. Jest to napewno dobra informacja. Wiadomo, nie spodziewam się go w regularce, ale mam nadzieję, że na PO wróci.

Moim zdaniem najlepszą wiadomością jest to, że brak symptomów concussion. W końcu dostał w głowę i mogło mu się to odnowić.

PS Mam nadzieje, że Orpik nauczył się, że strzały na alibi też trzeba oddawać z głowa.

http://triblive.com/mobile/3747431-96/crosby-malkin-penguins

http://triblive.com/mobile/3758090-96/crosby-penguins-shero

Dawid    60

No to chociaż tyle dobrze ;) Do PO jakoś powinniśmy pociągnąć bez niego, ale jednak dobrze by było gdyby wrócił już na ostatnie 2-3 mecze RS jeśli miałby grać z Iginla.