• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
slawekebi

Sidney Crosby

Recommended Posts

Eiro    18

Tak, media już też podawają, że Sid wraca na PO. Czyli najgorzej nie jest. My grajmy swoje przez te 12 spotkań, a potem Sid czeka. ;)

aduu    6

Ja tylko chcę przypomnieć, że to, że Sid wypada na "czas nieokreślony" to wcale nie znaczy, że na długo. Shero odwiedził go w szpitalu i powiedział, że wygląda o wiele lepiej niż że myślał (Shero) jak będzie wyglądał.

Ten czas nieokreślony to po prostu nikt nie wie, jak się mają sprawy ze szczęką i możliwe równie dobrze, że Sid wróci za tydzień. Także bez paniki, zwłaszcza, że napływają informacje, że Sid ma już implanty. Ufff!

Eiro    18

BTW, zdjęcie, które wkleiliscie wczoraj na FB ma się nijak do prawdy. Sid potracil trzonowe zeby :D

Najgorsze jest to że tracimy ważne tygodnie przed PO gdzie nasze linie miały się zgrać ze sobą, a tak znowu wejdą na świeżo, myślę tu o współpracy Iginla- Sid. I zobaczymy co Super Duper będzie teraz grał.  

aduu    6

Pewnie, że tak! Biedak narzeka, że ma dość shake'ów - powinnam mu zupy powysyłać do tych Stanów. Szczeką ledwo rusza, zębów na dole nie ma, ale jaki ucieszony, że ma 'brand new top'. Teraz jeszcze jedna 'dental work' i kiedy Sid powie, że jest gotowy to znów mamy kapitana na lodzie :D

Eiro    18

To co? Wysyłamy mu Gerberki? :D

Dawać go na stół operacyjny, potem kratę i na lód!

aduu    6

Pierwsze skojarzenie jakie pojawiło się u mnie w głowie to Hannibal Lecter. Może temu, że oglądam ten nowy serial?

burza    8

Tavares imo nie ma szans po tym co pokazuje w PO. Chyba, że nagroda przyznawana jest za sezon zasadniczy to jeszcze można by pomyśleć, ale imo Sid>Owca>Tavares.

Dawid    60

tylko że mi chodzi, aby do Kessela wskoczył Małkin, a do Hornqvista, Crosby

Ale my tak gramy od chyba 5 lub 6 spotkań :D Dawno zmiany w liniach były. Przecież to chyba nawet komentowales w którymś meczowym temacie :)

Dawid    60

czyli nie przynosi to zamierzanego efektu, być może dać wolne Sidowi

powołać Wilsona lub Simona i dać im szansę?

Lepiej się przespac z tym postem :-)