• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Recommended Posts

Rockstar    0

Cześć wszystkim fanom Pittsburgh Penguins!

Mam na imię Łukasz, fanem hokeja i Pingwinów jestem już od ponad dwóch dekad. Już wtedy w wieku milenialnym byłem nastolatkiem, więc aktualnie mam już "3" z przodu i drugą w drodze ;)

Cała historia zaczęła się od prezentu gwiazdkowego od mojej Mamy i ciekawości czyje barwy będę reprezentował nosząc ten upominek :D

Były to czasy kiedy wyniki spotkań sprawdzało się na telegazecie i z utęsknieniem czekało się na "Powerweek" transmitowany na jakimś niemieckim kanale sportowym. Zakupione za zbierane pieniądze NHL 99 było na kompie katowane aż do czerwoności. Ach, to były czasy, aż się łezka w oku kręci :rolleyes:

Przez te wszystkie lata ciągle wspierałem naszych, mogąc poświęcić NHL czasu mniej lub więcej. Jakoś w tamtym roku odnalazłem to Forum i wpierw jako sympatyk tylko czytający, a teraz i też jako aktywny użytkownik postanowiłem do Was dołączyć i z całych sił wspierać naszych w drodze po trzecie (i oby dalsze!) mistrzostwo z rzędu.

Let's go PENS!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Siemanko Rockstar czyli jesteś stary wyjadacz jeśli chodzi o kibicowanie Pens no oczywiście zachęcamy do aktywności na forum bo trzeba je rozkręcić na dobre play-offy już powoli na horyzoncie także zaczyna się najlepszy okres dla nas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta