• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Stanley Cup Playoffs 2018: Penguins vs. Flyers - 1. runda

Recommended Posts

crosby8771    8

Jedziemy z Flyers teraz się zaczyna to na co wszyscy czekamy czyli szansa na three-peat odliczam już do środy i 1 meczu niestety w Krakowie będę nieobecny ale oglądać będą w końcu to Play-Offy już :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Witam wszystkich nocnych masochistów. xD Jestem w tym roku trochę rozdarty, bo z jednej strony oczywiście chcę dla mojej drużyny jak najlepiej, ale z drugiej nie wyobrażam sobie trzeci rok z rzedu przez 2 miesiące zarywać noce, bo pod koniec poprzedniej kampanii naprawdę już nie wiedziałem jak się nazywam, a siedzenie po nocach z wiekiem przychodzi mi coraz ciężej. No ale skoro już los nas związał z pomarańczowymi popaprańcami, to powiedzmy, że zmazanie blamażu z 2012 uznaję za minimum na tą wiosnę, a wszystko więcej biorę jako bonus. 

Sportowo nie wchodzimy w te playoff ani jakoś specjalnie napędzeni, chociaż w meczu z Columbus był już przebłysk naszego playoffowego gritu. Najbardziej martwi obrona, liczę na to, że Letang znowu ogarnie się na PO i bedziemy mieli razem z Schultzem dwie bona fide jedynki w obronie, co może pozwoli trochę zamaskować brak Cole. Z przodu kluczowe pewnie będzie na ile Brassard będzie w stanie nam wykreować groźną trzecią formację, biorąc pod uwagę, że ze względów zdrowotnych nie specjalnie miał okazję wprowadzić się do drużyny. Murray, którego widzieliśmy pod koniec RS też odrobinę nie swój, ale w tym sporcie playoffy zmieniają wszystko, także zobaczymy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8
18 minutes ago, Ostry said:

Witam wszystkich nocnych masochistów. xD Jestem w tym roku trochę rozdarty, bo z jednej strony oczywiście chcę dla mojej drużyny jak najlepiej, ale z drugiej nie wyobrażam sobie trzeci rok z rzedu przez 2 miesiące zarywać noce, bo pod koniec poprzedniej kampanii naprawdę już nie wiedziałem jak się nazywam, a siedzenie po nocach z wiekiem przychodzi mi coraz ciężej. No ale skoro już los nas związał z pomarańczowymi popaprańcami, to powiedzmy, że zmazanie blamażu z 2012 uznaję za minimum na tą wiosnę, a wszystko więcej biorę jako bonus. 

Sportowo nie wchodzimy w te playoff ani jakoś specjalnie napędzeni, chociaż w meczu z Columbus był już przebłysk naszego playoffowego gritu. Najbardziej martwi obrona, liczę na to, że Letang znowu ogarnie się na PO i bedziemy mieli razem z Schultzem dwie bona fide jedynki w obronie, co może pozwoli trochę zamaskować brak Cole. Z przodu kluczowe pewnie będzie na ile Brassard będzie w stanie nam wykreować groźną trzecią formację, biorąc pod uwagę, że ze względów zdrowotnych nie specjalnie miał okazję wprowadzić się do drużyny. Murray, którego widzieliśmy pod koniec RS też odrobinę nie swój, ale w tym sporcie playoffy zmieniają wszystko, także zobaczymy. 

Siema Ostry dawno Cię nie było jak w sumie całego forum chyba bo jakoś ucichło podczas RS miejmy nadzieje że na PO będzie większa aktywność wiadomo zmazanie plany z 2012 musi być absolutnym minimum zobaczymy z meczu na mecz mam nadzieję w PO Murray będzie się rozpędzał na ten moment pewnie kulminacja wszystkich zawodników musi byc na najwyższym poziomie i oby tak było w tym roku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Mówi się często, że jak się zaczyna serię na wyjeździe to pierwsze 10-15 minut jest na przetrwanie, no to ta sztuka się naszemu rywalowi nie udała zupełnie. Musimy się bardziej pilnować, bo mało brakowało a dalibyśmy łatwą bramkę na 1-1, na szczęście Murray zanotował kradzież a dalej to już poszło. Gienuś otworzył swoją bramką sezon grillowy. Fajnie by było posłać szybko Elliota pod prysznic, bo te prowadzenia 3-0 jakoś zawsze u mnie wywołują lekką nerwowość. Potrzebny dalej mocny forecheck i odpowiedzialnie trzeba się obchodzić z krążkiem, jak mają nam coś strzelić to niech to sobie wywalczą, nic za darmoche

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8
1 hour ago, Ostry said:

Mówi się często, że jak się zaczyna serię na wyjeździe to pierwsze 10-15 minut jest na przetrwanie, no to ta sztuka się naszemu rywalowi nie udała zupełnie. Musimy się bardziej pilnować, bo mało brakowało a dalibyśmy łatwą bramkę na 1-1, na szczęście Murray zanotował kradzież a dalej to już poszło. Gienuś otworzył swoją bramką sezon grillowy. Fajnie by było posłać szybko Elliota pod prysznic, bo te prowadzenia 3-0 jakoś zawsze u mnie wywołują lekką nerwowość. Potrzebny dalej mocny forecheck i odpowiedzialnie trzeba się obchodzić z krążkiem, jak mają nam coś strzelić to niech to sobie wywalczą, nic za darmoche

Chciałeś to masz Elliot poszedł pod prysznic szybciej a wynik 7-0 pokazuje moc oby tak dalej LGP :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Bezdyskusyjna dominacja w każdym względzie. My graliśmy swój sprawdzony hokej, rywale z poważnymi problemami gdzie nie spojrzeć. Anemiczny atak, komediowa obrona, Elliot nie postawił żadnego oporu. Zobaczymy jakie zmiany w piątek. Nam pozostaje dalej grać swoje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

No tego to się chyba nikt nie spodziewał że taki pogrom będzie i oby tak dalej. Super mecz pod każdym względem no i Sid kolejny baseball goal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Mecz mega pod każdym niemal względem z wyjątkiem wznowień wygrane 48% do 52 na korzyść Flyers ale mecz mega do oglądania świetnie zaprezentowali się nasi ulubieńcy :) Video z naszego koncertu już na portalu kto nie obejrzał w nocy i żałuje tego koniecznie musi obejrzeć skrót :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0

Udało mi się obejrzeć jedynie 3. tercję tego spotkania, a jak mym oczom ukazał się wynik 5:0 dla Pens to przecierałem je ze zdumienia :rolleyes:

Nadzieje zostały rozbudzone, przeciwnicy postraszeni, a Flyers są pewnie przerażeni :lol:

Jednak na pewno spróbują wyciągnąć wnioski i być może zawalczą bardziej w piątek. Nasi grali pewnie i taka gra się podoba, nawet pomimo kuszenia losu w postaci łapania kar, i wystawiania na próbę naszego wątłego PK.

Wierzę, że będzie dobrze i chłopaki dadzą popalić tym cudakom w pomarańczowych uniformach oraz wszystkim, których napotkają na swojej dalszej drodze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No to czas na mecz numer dwa. Ciekawe co nas tym razem czeka, o powtórkę raczej ciężko ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Nadal gramy lepiej, ale dzisiaj karty ułożyły się inaczej. Ta kara dla Aston-Reese to jakiś kurwa żart. Już pomijam play-offy, to nie jest kara nawet w RS, twarde zagranie bokiem w bok, żaden tam boarding. No cóż, mamy kilkanaście minut, żeby przełknąć ten bullshit i strzelić coś w 2. tercji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Jak nie idzie to nie idzie. Rywalowi wpadły dwa farfocle a my strzelamy w słupki i pudłujemy do pustej bramki. Sid mógł sam dwie bramy spokojnie strzelić. O ile nie zaczną nam szybko wpadać krążki do bramki Elliota trzeba będzie ten mecz spisać na straty.

EDIT: Niestety zamiast gonić, frustracja wzięła górę i chyba jest po meczu. Dobrze, że przynajmniej udało się złamać Elliota

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Po 7-0 w 1 meczu nie spodziewałem się takiej zmiany no ale w końcu to play-offs 1 mecz i zapominamy o poprzednim mam nadzieję że jutro nasze strzelby się odblokują sporo pecha mieliśmy ze słupkami i poprzeczkami no i niestety remis w serii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No cóż. Dwie pierwsze bramki Flyers trochę z niczego, początek trzeciej, jeden błąd 3-0 i już poszło. Ciekaw jestem jak to jutro się ułoży. 

Wbijajcie do Krakowa do pubu! ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8
1 hour ago, Dawid said:

No cóż. Dwie pierwsze bramki Flyers trochę z niczego, początek trzeciej, jeden błąd 3-0 i już poszło. Ciekaw jestem jak to jutro się ułoży. 

Wbijajcie do Krakowa do pubu! ;) 

Mnie niestety nie będzie jak będziesz miał chwile to zajrzyj w wiadomości prywatne bo Ci wysłałem jedną ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Jutro planujemy z dziewczyną wypad do Krakowa, także jest spora szansa że się pojawię :) Tam gdzie w ubiegłym roku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Ja wpadam, ale jak mi droga z Górnego Śląska nie siądzie, to mogę się spóźnić na pierwszą tercję paręnaście minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59
19 godzin temu, Ostry napisał:

Jutro planujemy z dziewczyną wypad do Krakowa, także jest spora szansa że się pojawię :) Tam gdzie w ubiegłym roku?

Tak! 

4 godziny temu, opozice napisał:

Ja wpadam, ale jak mi droga z Górnego Śląska nie siądzie, to mogę się spóźnić na pierwszą tercję paręnaście minut.

Panie łamać przepisy i zdążyć trzeba! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8
On 16.04.2018 at 12:22 AM, robertbham said:

Udany rewanż, chociaż początek był strasznie nerwowy i gdyby nie Murray mogłoby się to potoczyć inaczej. Dobry mecz.

Wiadomo Murray nas uratował kilka razy w 1 tercji ale bramka Sida ostudziła zapał Flyers i się potoczyło pięknie dla nas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

No to jeszcze jedno zwycięstwo i czekamy na kolejnego rywala. Murray w tych PO pokazuje naprawdę mistrzowską formę, a do tego z przodu się nie męczymy jak to bywało wcześniej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta