• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Ostry

Stanley Cup Playoffs 2018: Penguins vs. Capitals - 2. runda

Recommended Posts

robertbham    3
2 hours ago, Dawid said:

Luzik, trzeba w końcu odpocząć i naładować baterie. Kontuzje były, ale to już nie ważne. Zresztą, nawet gdybyśmy przeszli Capitals to nie ma szans na puchar z tak grającymi Jets czy Lightning. Piękne trzy lata, ale sami zawodnicy jakoś bardzo porażką się nie przejęli - też jednak czują swoje. Ja też chcę odpocząć od nocnego hokeja i trochę się za nim stęsknić bo co za dużo to nie zdrowo ;)

Mamy core na przyszły sezon taki sam, drużyna będzie już głodna rewanżu i pucharu, w lecie zapewne na spokojnie wzmocnimy defensywę i jazda. Brassard zostaje, gość też chyba ciągnął za sobą tą kontuzję z końcówki sezonu, podpiszmy Sheahana i centrzy gotowi do gry. A skrzydła to urodzaj u nas ;) 

Racja z tym odpoczynkiem i zarywaniem nocy czas się trochę wyspać i w następnym sezonie mam nadzieję wrócimy na odpowiednie tory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karol1980EP    8

no i takie powinno być nasze podejście "nie codziennie jest niedziela":D:D

mieliśmy super dwa sezony,  w tym druga runda PO także nic wielkiego się nie stało.

do zobaczenia w październiku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta