• Announcements

    • Dawid

      Aktualizacja   04/16/17

      Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

PPFL 18/19 - zapisy

Recommended Posts

Dawid    60

Polish Penguins Fantasy League (PPFL)

5th season

 

ppfln.jpg

 

Powracamy z Polish Penguins Fantasy League ;) Tworzymy tylko jedną ligę w tym roku, potrzebujemy 10 osób gdy zgłosi się więcej wybieram osoby na podstawie ich aktywności i stażu na forum/portalu/Twitterze. 

Czym jest to całe fantasy? Jest to coś na wzór menadżera. Budujesz własny zespół, draftujesz zawodników, przeprowadzasz transfery z innymi graczami. Jeden mecz trwa tydzień i punktuje się go na podstawie zdobytych przez zawodników bramek, asyst, a w przypadku bramkarzy ilości obronionych strzałów.

Brzmi fajnie? To zapraszamy do zapisów  :) Na razie wystarczy odpowiedź w tym temacie. Rejestracje drużyn w lidze rozpoczniemy potem.

Zapisy trwają do końca 20 września 

UWAGA!!!

Jeśli wiesz, że zabawa Ci się znudzi po paru dniach albo tylko chcesz zobaczyć "z czym to się je", to prosimy - NIE ZAPISUJ SIĘ. Nie ma nic gorszego niż martwa liga, gdzie gracze nie uczestniczą w jej życiu. Przed zapisem dokładnie się zastanów. Fantasy nie zajmuje du

Share this post


Link to post
Share on other sites
ander    0

Pytanie mam małe, z tego co pamiętam rok i dwa lata temu była możliwość codziennego wybierania składu. Rozumiem ze teraz ustalamy na cały tydzień z góry?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this