• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Październik 2018

Recommended Posts

Dawid    60

Dobra, jedziemy. Jutro już pierwsze spotkanie z Capitals, skład znany. Temat na październik! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0

Karuzela ruszyła. Zespół wygląda lepiej niż przed latem, nadzieję są, ale ostatni bastion naszej defensywy wygląda nadal chwiejnie... Oby to się zmieniło i to szybko ;)

Let's go Pens!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0
18 minut temu, makumb66 napisał:

Porażka nic się nie zmieniło obrona dalej dziurawa Murray brak słów 

Słabo wyglądali nasi. Chaos w atakach, zamieszanie i głupie straty w strefie neutralnej, no i nasza bramka... Jakby ktoś jakiegoś małego świeżaka tam wstawił :huh:

Murray grał naprawdę kiepsko i jeśli się szybko nie otrząśnie to będzie sprawiał nam nie lada kłopoty. 

Oby jednak to była tylko kwestia "zrzucenia rdzy" po wakacjach :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3
4 hours ago, Rockstar said:

Słabo wyglądali nasi. Chaos w atakach, zamieszanie i głupie straty w strefie neutralnej, no i nasza bramka... Jakby ktoś jakiegoś małego świeżaka tam wstawił :huh:

Murray grał naprawdę kiepsko i jeśli się szybko nie otrząśnie to będzie sprawiał nam nie lada kłopoty. 

Oby jednak to była tylko kwestia "zrzucenia rdzy" po wakacjach :rolleyes:

Mało powiedziane kiepsko, od razu przypomniał mi się Niemi co strzał to w sieci. ważne że wygrana tylko szkoda że caps przez naszą głupotę zdobyli punkt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0

Czy ktoś z Was może oglądał wczorajszy występ Pens? Zawiodło wszystko, a co najbardziej? Jak nasz golkiper sobie radził?

Początek sezonu wygląda znajomo... <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że ten mecz już jest historią zapomnianą na wieki. Wiele błędów w defensywie wszystkich obrońców (dla mnie o dziwo Kris najmniej) :-) Montreal był szybszy i skuteczniejszy, Kiedy nasze pingwiny marzyły o niebieskich migdałach, Montreal zasadzała nam kolejne bramki. Murray miał przebłyski, ale do formy z sezonu 1 i 2 ... bardzo daleko :-( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

Oglądałem 2 tercję i Murray jest cieniem samego siebie. Obrona jak była słaba tak jest ale zdziwiła mnie ta bezradność z przodu. Ciężko się to oglądało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0

Początek sezonu prezentuje się póki co licho... Zdążyłem wyczytać, że Murray twierdził, że w drugim meczu (przeciwko Montrealowi) czuł, że gra lepiej, a tu już news o jego paskudnej kontuzji. Tak ku ścisłości warto, żeby ktoś mu powiedział, że ilość wpuszczonych bramek (a w jednym i w drugim meczu wpuścił ich multum), to nie jedyne kryterium oceny występu golkipera w spotkaniu :lol:

DeSmith orłem wielkim też nie jest, więc dopiero teraz może być wesoło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Wczoraj nawet nieźle ugrany mecz. Na szczęście Murray błyskawicznie chyba wróci do gry. Leci z zespołem do Montrealu i jego występ jest bardzo prawdopodobny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta