• Announcements

    • Dawid

      Aktualizacja   04/16/17

      Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Cal O’Reilly

Recommended Posts

aduu    6

Ku przypomnieniu: Cal dołączył do nas po tym, jak "wzięliśmy" go sobie z re-entry waivers.

 

O'Reilly ma za zadanie załatać dziurę, która ciągle się nam gdzieś pojawia. Na razie wrzucony został do 2nd line wraz z TK i Sullym. Przez to powstała mała roszada w składzie: Park, grający do tej pory na pozycji centra 3rd line, został lewoskrzydłowym 4th line. We wczorajszym meczu było widać, że się to sprawdza, więc nie ma co narzekać. Inna sprawa, że czekamy na powrót Staalsy'ego, a to akurat on ma najlepszą chemię z TK, więc takie rozwiązanie, jak mamy teraz, nie jest jakimś długodystansowym. Owszem, Cal ma predyspozycję, by wnieść dużo do naszej gry, ale jak już nam wszyscy wrócą do zdrowia, to O'Reilly będzie raczej rozpatrywany jako wzmocnienie dla naszej farmy, bo centrów mamy wystarczającą ilość :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Clay    0

Cal na "papierze" wygląda całkiem przyzwoicie, ale zgadzam się z Aduu, raczej będzie wzmocnieniem dla farmy niż dla dużych Pens. Zawodnika kompletnie nie znam, ale wczoraj na lodzie prezentował się dobrze, ba! Niewiele brakowało a zaliczył by pierwszą bramkę w nowych barwach. Podczas dzisiejszego meczu z Devils postaram się mu lepiej przyjrzeć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this