• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Marek

Liga Typerów - rozmowy

Recommended Posts

Marek    15

Prośbo-sugestia - czy można podać godziny (polskiego czasu) kiedy odbywać się będą mecze? Mnie by to pomogło bo nie zawsze wiem, czy czasem dany mecz już się nie zaczął/zakończył :) acha - typować będziemy tylko Pens czy całą kolejkę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

@ Marek, spokojnie ogarniemy te godziny z thekommixem :)

Dawid, robić mamy osobną klasyfikację dla RS i osobną dla PO?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Sezon już niedługo, a wraz z nim rusza nasz typer... Czy nagrody będą to się jeszcze okaże, na pewno postaram się coś wykombinować. Mam jeszcze kilka rzeczy z paczki z Pittsburgha, ale większość z aktywnych userów już te gadżety posiada, ale nowych może to zachęcić do typowania.

Nie wykluczone, że pojawi się sponsor, ale wątpię żeby udało się z nim ugadać na początek sezonu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Jutro pojawi się regulamin i oficjalnie rozpoczynamy typowanie ;) Nagrody jakieś będą, bardzo prawdopodobne, że w trakcie pojawi się sponsor.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Bardzo dobrze, że jest możliwość typowania na kilka dni do przodu. Zdarzają się sytuacje losowe i czasem brak dostępu do netu się pojawia. Zwłaszcza w sezonie piłkarskim.

Kilka pytań:

1. Czy można zmienić dany typ ? Tzn. np dziś rano dałem całą kolejkę, ale po południu dowiedziałem się o absencjach i chciałbym typ zmienić.

2. Do kiedy można typować mecze ? Tzn na ile przed startem typer jest zamknięty ?

3. W regulaminie napisano, że typuje się zwycięzców, czyli nie liczy się czy skończymy po 60 minutach, czy po karnych ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

ad 1 i 2 typy możesz zmieniać aż do rozpoczęcia meczu. Przykładowo mecz zaczyna sie o 21.00, więc możesz zmienić typ nawet o 20.59 :)

ad 3 Tak obojętnie czy np. Pens wygrają w regulaminowym czasie gry, czy też po SO. Jeśli wskazałeś wygrana Pens zgarniasz punkt :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Ja tylko zaznaczę, że będziemy tępić takie osoby, które wejdą na forum raz na miesiąc, z góry wyklikają załóżmy 15 dni do przodu i tyle ich widzieliśmy. Można typować do przodu, ale bez przesady. 

Co do zwycięstwa po SO, OT można to wprowadzić jako remis w spotkaniu, ale czy ja wiem czy jest sens? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

Remis nie ma sensu jak dla mnie. Warto dopisać w takim razie to w regulaminie oraz to, że osoby, które tylko typują bez udzielania się na forum nie będą brane pod uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Nie chodzi o to ;) Typer ma zachęcać nowych do udzielania się. Przecież jak ktoś będzie wchodził dzień w dzień to w końcu powinien coś napisać/wejść na czat. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
HaGeN    0

Przyznajcie kto stracił punkty na "pewniakach"? Ja straciłem na LAK-ach i Cunucks . Ogólnie poszedłem za trendem i w wiekszosci spaliłem ;x :) ale to dopiero początek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Ja nie wiedziałem co typowac, wiec typowalem wg tego, jak drużyna w zeszłym sezonie grała ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.