• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Propozycje dot. portalu

Recommended Posts

Dawid    59

Czekamy na Wasze propozycje dotyczące portalu i forum. Jeśli macie coś na myśli piszcie tutaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
slawekebi    0

Czy jest możliwość dodania odnośnika (forma dowolna), dzięki któremu była by możliwość powrotu do portalu głównego?

Nie chodzi tu o stronę główną forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
slawekebi    0

Tak, zgadza się.

Kolejna sprawa dotycząca portalu; sekcji "Następny mecz", "Ostatni mecz".

My, zorientowani w temacie wiemy kto/z kim/o której/gdzie gra lecz jest to niezły kocioł gdy na naszej stronie wyświetlany jest, że tak się wyrażę "polski system" gospodarz - gość wraz z (polskiego czasu) inną datą i godziną spotkania.

Gdy delikwent zobaczy na oficjalnej stronie nhl.com terminarz/datę/czas rozgrywania spotkań, zaczyna zachodzić w głowę, o co chodzi - by po chwili zorientować się, że "tu i tam" prezentowany jest inny system.

Stąd proponuje, aby stało się to czytelne dodać np. miniaturkę flagi naszego kraju (pl.png) z dopiskiem: polskiego czasu.

Opcjonalnie widziałbym również, obok "Data" godzinę

Dla Was, siedzących w temacie nie sprawia to problemu, zaś dla nowych już tak. Wiem po sobie :lol:

PS - nowy, a się przy...ala 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

To jest już wbite w system i myślę, że nie ma sensu tego zmieniać. Oczywiście możemy dodać na dole boxu taką polską flagę z informacją, iż godzina spotkania została podana zgodnie z polskim czasem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

IMHO nawet zrobienie takiej zamiany jest wykonalne, ale teraz jak użytkowników już przyzwyczailiśmy do "europejskiej" kolejności, to takie coś by wywołało jeszcze większe zamieszanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

Witam. Czy jest możliwe aby forum bardziej nawiązywało do barw Pingwinów, znaczka etc? No i jak dla mnie przydałby się temat aby się przywitać :) można tutaj ale może jakiś temat aby się dowiedzieć skąd, jak i po co? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Jeśli będzie wykazywana jakaś większa aktywność na forum oczywiście przygotujemy "pingwinowy" design, ale jak widać mało kto tutaj zagląda ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18
Jeśli będzie wykazywana jakaś większa aktywność na forum oczywiście przygotujemy "pingwinowy" design, ale jak widać mało kto tutaj zagląda

Ja mam takie dwie propozycje, które mogą pomóc rozruszać forum :)

1. Jako, że najwięcej osób wypowiada się w shoutboxie, to proponuje go zlikwidować. Może wtedy użytkownicy zaczną zaglądać na forum.

2. W tych zakładkach na głównej stronie można dodać zakładkę "Forum".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

A co trzeba zrobić aby móc zakładać nowe tematy i posyłać PW? Kiedy chciałem wysłać napisało mi, że nie mam takich uprawnień... Są jakiś plany promocji forum, strony i profilu na FB w których można pomóc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Bierzemy się za forum :)

Nowy design "bardziej Pingwinowy" już jest. Jeszcze będziemy go udoskonalać. Co do promocji forum czekamy na Wasze propozycję i pomoc więc jeśli Marek chcesz pomóc odezwij się do mnie :)

Uprawnienia tworzenia postów powinny być już ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

Najpierw myślałem, że pomyliłem forum :) Teraz wygląda znacznie lepiej, chociaż ja bym był za rozjaśnieniem (np. może trochę białego i/lub złotego bo strasznie tu ciemno... :) co do prv, to ciągle mam takie info:

"Przepraszamy, ale nie jesteś autoryzowany do użycia tej właściwości. Prawdopodobnie musisz się zarejestrować lub więcej udzielać, aby móc skorzystać z tej właściwości." I nie ma szans wysłać żadnej wiadomości... Wie ktoś może jak się robi emoty? Można by spróbować porobić parę pingwinich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Tzn. nie możesz zakładać nowych wątków? Bo nie wiem w czym problem. Zalogowałem się na konto zwykłego użytkownika i było ok.

Co do kolorków postaramy się to trochę rozjaśnić w najbliższych dniach, ale trzeba wypromować to forum ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Clay    0

Zmiany jak najbardziej in +, rzeczywiście trochę tu ciemno ale na pewno jest zdecydowanie lepiej niż poprzednio. Teraz tylko zadbać o aktywność i będzie ok ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18
Zmiany jak najbardziej in +, rzeczywiście trochę tu ciemno ale na pewno jest zdecydowanie lepiej niż poprzednio. Teraz tylko zadbać o aktywność i będzie ok ;)

Podbijam. Kolor mi pasuje i wg mnie nie potrzeba go zmieniać. Teraz na głównej stronie nasze forum jest wszędzie widoczne :) W związku z tym, liczę, że sporo osób będzie tutaj zaglądało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

A co myślicie o stworzeniu dla forum, strony - ogólnie dla polskich fanów PP jakiegoś loga, znaczka czy rysunku? Może coś w stylu:

http://www.penguinpoop.com/

fajny jest ten rząd pingwinów, zwłaszcza na gadżetach:

http://www.printfection.com/Penguinpoop

nie trzeba kopiować ale może warto pomyśleć? Ja niestety plastycznych uzdolnień nie mam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Można zrobić logo polskich fanów, ale to są koszta - to musi zrobić grafik, przygotować kilka wersji do druku i do użytku na stronach WWW, ale pomysł ok... Już o nim kiedyś myślałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

Może warto poszukać po znajomych? Popytam u siebie, czy ktoś by tego na piękne oczy nie zrobił :) kolega rysuje komiksy to może go namówię, tylko trzeba by pomyśleć co by tam miało być.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

Ja bym wykorzystał pingwina z herbu, może tego pierwszego? Można dać mu szalik biało-czerwony :) fajnie, żeby jakiś polski akcent się pojawił, chociaż drobny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Ja z kolei proponuję podzielić trójkącik z tyłu na pół (biel i czerwień). Szalik zostawiłbym bez zmian ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek    15

Ok, rozmowy się zaczynają, jak coś będę wiedział to dam znać. Rzucajcie pomysły żeby było z czego wybierać :), jeśli ktoś ma też kogoś od takich rzeczy to niech da znać - większy wybór może być ciekawszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
godzik    14

W kwestii portalu:

1. taka mała sugestia żeby wyróżnić innym kolorem naszych grajków w tabeli, podświetlić czy coś, tak żeby od razu rzucało się to w oczy. Mała rzecz, a cieszy.

2. W tabeli strzelców zrobić rubrykę z drużyną w której dany zawodnik gra. Sam nie kontroluję ostatnimi czasy tego co w lidze się dzieje, więc myślę, że byłoby to dobre właśnie dla takich osób jak ja, które słabiej się orientują kto, gdzie i jak ;)

i dalej:

3. Mailing wysyłany jest z nadawcą "Redakcja". Może lepiej zmienić to na Penguins.pl? Byłoby jasne od kogo przychodzi wiadomość.

4. Sugestia bardziej chyba na nowy sezon: wyróżnić typera, tak by więcej osób przyłączyło się do zabawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta