• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

NHL.tv

Recommended Posts

Dawid    59

Eiro mnie skusił na zakup GC może teraz ja skusze Was ;)

Właśnie spytałem na czacie NHL GC o ceny na nowy sezon. Konsultant odpowiedział mi, że za 49.99 dolarów lub w dwóch ratach po 24.99 możemy otrzymać Game Center na cały sezon (łącznie z playoffami). Czyli przy obecnym kursie dolara za jakieś 155zł mamy wszystkie mecze w jakości HD. 

Dzisiaj ma ruszyć rejestracja ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

20 dolarów za każdy miesiąc bądź 160 dolarów za pełny bodajże. Tak czy siak rozgrywki będą do późnego czerwca czyli w przeliczeniu za 10 dolarów miech mamy mecze. 

Ja już kupiłem. Jutro będą testy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

przecież 50 dolarów to taniocha. Ile to jest? 150 złotych tyle meczów? Wg mnie nie ma się nawet co zastanwiać tylko brać. Oczywiscie jeśli ktoś posiada odpowiednie srodki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

W tych 50 dolcach macie też dostęp do archiwalnych meczy więc warto ;)

1. Jeśli chodzi o raty to pierwsze 25 dolców pobierają od razu, a drugie równo za miesiąc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Ja płaciłem od razu te 50 dolców.

Dawid, gdzie wpisałeś ten kod? Bo ja nie umiem znaleźć. Skleroza nie boli :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Dodali nową przepustowość transmisji - 4500kbps więc jakość bajka ;) Ciekawe czy moje 10 mega to uciągnie :P Eiro jak myślisz? :>

Co do aplikacji na PS3 - odpisali mi, że aktualizują apkę i na razie nie ma możliwości oglądania na PS3. Nowa wersja aplikacji ma wyjść do 1 lutego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Nie wiem jak na Androida, ale aplikacja NHL GameCenter na AppStore przeszła gruntowne zmiany i wygląda świetnie. Teraz tylko czekać na mecze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Co prawda poprzedniej wersji nie miałem, ale screeny widziałem. Na Androidzie również zmiany, na plus, ładnie wygląda :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Jeszcze 48 godzinny... No nic dobrze, że teraz jest ESPN przy ręce. Na razie jednak nie mają Pensów w programie, ale na pewno na weekend 2-3 luty coś wrzucą bo gramy dwa mecze wcześnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Łączysz, włączasz najniższą jakość, rozłączasz VPN a mecz dalej leci, włączasz best quality i po bólu. Chociaż na tym kanadyjskim VPN śmigało bezproblemowo i bez rozłączania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Hmm... Coś zbyt łatwo... Nie jest to czasami zabronione w FAQ? Jeśli wykryją to może być banik :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ostry    12

Bardzo w to wątpie, zaraz się wczytam w regulamin, ale jeżeli odłączam VPN, a mecz dalej sobie leci, przewijam go, zmieniam sobie jakość i wszystko śmiga, to wątpie żeby mieli w ogóle takie techniczne możliwości, poza tym mogłem chyba sobie np. wyjechać do Kanady? xD Moim zdaniem nie mają tutaj argumentów w ręku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No w sumie racja... Tylko jak jesteś w Kanadzie, a godzinę później w Polsce, a potem znowu w Kanadzie to jednak jak mają jakiś filtr to to na bank złapie :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta