• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Eiro

Yahoo! Sports Fantasy Hockey

Recommended Posts

Michal26    1

Tak, minusowe punkty nie są dawane obrońcom za gole w plecy.

Co do tego co mówisz o ustawieniu: ja wchodzę co wieczór na swój skład i ustawiam go na następny dzień.

Można zrobić 7 transakcji w ciągu tygodnia, wiec jeśli widzisz, że masz gracza, którego nie potrzebujesz albo gra mało w tygodniu, to szukasz w wolnych agetnach gościa, który w 7 dni zagra 4 mecze i nim go zastępujesz.

Liczy się kto ma więcej punktów na przestrzeni tygodnia.

Mamy skład:

2 C

2 RW

2 LW

4 D

1 util (dowolny gracz nie-goalie)

2 G (ale zdaje się, że tylko 1 to starter)

4 na ławce - tutaj bez limitów czy F czy D

Wiem, że niedomówienia są dość spore, ale musieliśmy grać na Y! ze względu na to, że na ESPN już nie da się o tej porze sezonu zacząć ligi. Tam na pewno byłbym lepszym komisarzem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Ok, jasność coraz większa.

Czyli punktuje mi 12 zawodników przez tydzień ? Rezerwowych punkty się nie liczą ? I czy jeżeli np Crosby zagra u mnie pół tygodnia, a potem powiedzmy Sedin w jego miejsce, to liczą się punkty zdobyte u mnie w drużynie przez jednego i drugiego ? Oczywiście w tym czasie, gdy byli w podstawowym składzie.

Zapewne jeżeli zatrudnię kogoś z wolnych agentów i jednocześnie wyrzucę kogoś to istnieje ryzyko, że jakiś lisek chytrusek mi go zwędzi ? :)

Jeżeli chodzi o mnie, to wiem już chyba wszystko. Jak jakieś pytanie mi się nasunie to zapodam je tutaj. Dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Godziny Draftu są nie do ruszenia, właśnie sprawdziłem.

Specjalnie dałem sobotę z racji na szkołę, pracę, studia etc. 19:00 to jeszcze godzina, gdzie imprezy dopiero się zaczynają ;-) A jeśli komuś godzina nie pasuje to najwyżej się wypisze z ligi, jeśli jest ktoś chętny w jego miejsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Czyli punktuje mi 12 zawodników przez tydzień ? Rezerwowych punkty się nie liczą ? I czy jeżeli np Crosby zagra u mnie pół tygodnia, a potem powiedzmy Sedin w jego miejsce, to liczą się punkty zdobyte u mnie w drużynie przez jednego i drugiego ? Oczywiście w tym czasie, gdy byli w podstawowym składzie.

Dokładnie tak. Jeśli Sid gra danego dnia i masz go w składzie, to zbiera ci punkty. Może się zdarzyć, że jednego dnia gra cała drużyna, wtedy punkty nie liczą się od tych, co na łace.

Zapewne jeżeli zatrudnię kogoś z wolnych agentów i jednocześnie wyrzucę kogoś to istnieje ryzyko, że jakiś lisek chytrusek mi go zwędzi ?

Tak, gracz przez dwa dni pozostaje tzw. "waiverem" i pierwszeństwo do niego ma najpierw najgorsza drużyna. Jeśli przedostatnia ekipa w lidze i powiedzmy 3. zaznaczy, że go bierze w tym czasie, to trafi on do tej przedostatniej. Jeśli przez dwa dni nikt się na niego jednak nie skusi, to kto pierwszy, ten lepszy ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Ok, tyle ode mnie. Dzięki.

Czyli najlepiej majstrować przy tym codziennie, bo wtedy jest okazja na zdobycie jak największej liczby punktów przy wykorzystaniu jak największej liczby zawodników.

Jeszcze jedno, zabawa trwa do końca sezonu zasadniczego ? Co z playoffami i jak to wygląda w fantasy league ? Czy wygrywa ten, który będzie na końcu pierwszy, czy potem będzie jeszcze faza pucharowa ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Tak, góra 10 minut dziennie, no chyba, że ktoś zaproponuje trade i będziemy negocjować. Wtedy warto się dłużej zastanowić i poanalizować

Liga trwa do końca sezonu zasadniczego, a "playoffy" naszej ligi to ostatnie 2 tyg. sezonu NHL.

W playoffy się nie gra, bo tracimy część rostera, tak jest w NBA i NFL i nic na to nie poradzę. Jest za to później "playoff challenge" i jeśli zechcemy się w to bawić, to trzeba tutaj będzie założyć o tym temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Mimo chęci w sobotę o tej porze nie dam rady. Najwyżej niech ktoś draftuje za mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Ej, ja chcę w to się pobawić, ale to czytam i nic nie rozumiem. Więc nie wiem, czy chcecie ze mną grać, bo ja się będę uczyć z autopsji i pewnie będę niczym NYI i Edmonton :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łukasz    0

kurcze, jak się da draftować przez aplikację do tego na iphone to mogę, a jak nie to niestety nie, bo akurat będę na mieście w oczekiwaniu na trening :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Ile zawodników jest dostępnych w drafcie? I kto by mi potypował uczciwie? :P Tzn. dam jakąś listę i na podstawie jej ktoś by się pobawił na dwóch przeglądarkach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łukasz    0

dobra, ściągnąłem tą app na phone, musiałem aż iOs updatować, cały theme mi się zmienił :D więc jak coś to mogę w sobotę o 19 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Widzę, że 8 ekip już jest i dywizje potworzone. Można by przed draftem ustawić się na czaterixie i tam ewentualnie, jakby ktoś miał jakieś pytania, można rozwiać wątpliwości.

Ja mam jeszcze 2 kwestie odnośnie draftu:

1. Jak i kiedy odbędzie się losowanie ?

2. Czy już w trakcie tego draftu można transferować pickami ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Losowanie odbywa się godzinę przed Draftem i robi to maszyna na Yahoo!, także nie ma tutaj wpływu osób trzecich.

Zazwyczaj w Draft roomie jest czat na dole.

Nie wiem jak na Y! ale na ESPN nie da się handlować pickami w czasie Draftu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Jest 9 ekip, czekamy jeszcze na kogoś ?

Myślę, że dobrym pomysłem będzie, jak w innym temacie wrzuci się dokładną rozpiskę kto, za co i ile punktów dostaje w naszej lidze. Dla tych co grają pierwszy raz z całą pewnością będzie to bardzo przydatna rzecz w ciągu całego sezonu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Nie tylko pasuje, ale być musi, bo liga ma ustawienia na 10. Jak się nie znajdzie, to cała liga w pizdu :P

Także jest ktoś chętny? Awaryjnie mogę chyba dać ligę jako publiczną i wtedy jakiś byle użytkownik Yahoo dołączy, ale wolałbym kogoś z forum. Anyone?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta