• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Eiro

Yahoo! Sports Fantasy Hockey

Recommended Posts

hmmmmm    8

Ani chętnych, ani czasu, bo do draftu niecałe 4 godziny. Jak ewentualnie uda się kogoś zdobyć, to niech ktoś ogarnięty wrzuci w końcu pełną pukntację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Sorry za post pod postem.

Jeśli do 18:50 nie znajdzie się 10 gracz, to jest opcja przeniesienia Draftu. Bo jeśli minie 19:00 to już dupa i kasuje się liga, a przekładać mogę do woli. Żeby nie kasować to Draft się przenosi na 21:00 dzisiaj, a jak się wtedy nie uda to pewnie trzeba dać na jutro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Draft oficjalnie przeniesiony na 21:00 dzisiaj.

Napisało mi Yahoo!, że muszę go przenieść, bo inaczej zrobi nam autopick, więc nici z zabawy. Mamy około 2 godziny na znalezienie gracza nr 10.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
thekommix    3

Mam pytanie bo już o tej porze nie będzie mnie w domu. Czy jak mam ustawiony Pre-Draft Rankings to będzie mi wybierało z tego czy nie bardzo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Tak, jeśli ustawisz sobie własną kolejność, to maszynka Cię posłucha.

PANOWIE

Mamy 10. gracza! Nie wiem kim jest ten człowiek, ale o 21:00 zaczynamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Cholera, a dałoby radę przenieść na 19.30? Wbij Michał na chat i pogadamy tam, ok?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Tutaj ogólne zasady rodzaju gry, który został wybrany:

Head-to-Head Points

• In each week's Head-to-Head matchup, teams will accrue Fantasy points based on the stat categories and modifiers selected by a league Commissioner and earned by players in their starting lineups for each day.
  • Players on the bench for any given day will not accrue points, even if they play in an actual game.
  • Points are not divided among different stat categories and scored separately. Instead, your team will have a cumulative point total for all players for that Fantasy week.
  • The team that finishes the matchup with the highest point total gets credit for a win, while the opponent gets charged with a loss. If the two teams end up tied in points, both teams get credit for a tie in the standings.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Wreszcie dotarłem do dokładnych punktacji i tak:

Gol +3 pkt
Asysta +2 pkt

2 minuty kary -2 pkt
SOG +0,2 pkt
każdy punkt w PP +1 pkt (czyli np. gol w PP to 3+1=4 pkt)
każdy punkt w osłabieniu +2 pkt (SHG to 3+2 = 5 pkt)

Ustawienia są takie same dla atakujących i obrońców.

Bramkarze:

stracony gol -1 pkt

SO +5 pkt

win +3 pkt

10% obrony +0,2 pkt (czyli za 90% mamy 1.8 pkt)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Da radę opóźnić ten draft jeszcze o 30-50 min?

Tąpniete za pomocą Tapatalk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Przestaw bo o tej porze będę się wracał z meczu. Najlepiej na 20:40 będzie idealnie :) Myślę, że damy radę. A jak kogoś w ogóle nie będzie na drafcie to co wtedy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Mi nie robi zmiana godziny. Nawet lepiej, że będzie większość osób.

Natomiast jak kogoś nie ma to losuje mu automat. Z reguły bierze najwyżej dostępnych na poszczególne pozycje. Można także ustawić sobie listę swojego draftu i będzie wybierało wtedy według niej.

Jeszcze odnośnie punktacji: z tego co wyczytałem, to minuta kary -0.5 pkt i nie ma póki co ustawionych punktów za % obron,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Właśnie te % obron też mi gdzieś zniknęły i za cholerę nie ma ich jak przywrócić, jedyne co mogę dać to punkty za saves.

A minuty kary już ogarnąłem i jedna minuta będzie -0,2 pkt, a nie -0,5 jak dotąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Dałem 21:30, bardzo przepraszam za zamieszanie. To gówniane Yahoo nie zapisało wcześniejszych zmian, to samo z punktacją ale już to odkręcam

EDIT: Inna malutka zmiana ustawień punktacji. Jako że bramkarze nie mieli punktów za S% dałem im po +0.1 za wykonany save.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta