• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Ogólna dyskusja

Recommended Posts

hmmmmm    8

A i ruchów kadrowych jak na pierwszy tydzień gry bardzo dużo. Kurde, praktycznie w każdej parze bym wygrywał ze swoim wynikiem, a w tej przegrywam. Neal dzisiaj hattricka poproszę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Wiem, wiem. Cholera, teraz mam ból głowy, bo wszyscy moi napastnicy dziś grają. ;) Takie problemy to moga być codziennie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Drugi raz tak mam. We wtorek dokonałem dobrego wyboru.

Coś Twoja bramka zawodzi póki co ;) Miał być najsilniejszy punkt drużyny, a tymczasem nie jest miętowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Coś to szwankuje. Rinne piątkę dostał, Fasth pierwsza porażka, chyba pecha przynoszę.;)

Kto ma Gienka to może miec już małe powody do radości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łukasz    0

najmocniejszy punkt, dobree :D nie no, na jakiej zasadzie wy wystawiacie skład? bo ja wklepuje tych co grają czyli że mecze jakieś mają i elosia, a wy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Teraz wszyscy moi napastnicy grają, to bawię się w oglądanie statsów etc. by jak najwięcej punktów natrzaskać. Normalnie to wystawiasz tych zawodników, którzy grają w danym dniu, bo na ławce pkt nie zdobywają. Ot, cała tajemnica.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

W moim przypadku dzisiaj napastnicy na styk bo dwóch ma DTD więc nie mam co kombinować ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

U mnie Steen i Filppula. No i zastanawiam się co robić z Nashem, który jest na IR... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Wydaje mi się czy połowa userów nie jest aktywna? ;) Pozapisywaliście się, a nawet nie wejdziecie przestawić linii. Najlepsze jest to, że osoby, które nic nie robią jeszcze wygrywają mecze 0.0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

No właśnie ja gram z jakimś Bartłomiej FC, który nie przestawia linii a i tak ma więcej punktów ode mnie :D (usprawiedliwiam siebie tylko tym, że moi zawodnicy jakoś mniej meczów w tym tygodniu rozegrali :P)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

A moi grali piach aż do wczoraj, gdzie chyba z 20 punktów nabiłem :D Odpowiedzi od Bartlomiej FC nie dostałem w sprawie transferu.

Ruszyć się trochę i spędzić te głupie 5 minut nad tą zabawą. Chyba tyle każdy może poświęcić, prawda?

Na drugi rok trzeba będzie jakąś selekcję zrobić, czy po prostu poszukać kilka osób ( niekoniecznie Pingwinów) które  będą się tym bawić regularnie. Jak parę osób olewa sprawę to liga staje się nudniejsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Ja niestety mam zepsutego laptopa, ale te 5 minut na skład poświęcam ;)
Kamil - gratulacje, było blisko, niezły comeback, ale jak Tavares nie zdobywa żadnego G i A przez tydzień to nie mam co myśleć o wygranej :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Mi się dosyć wyraźnie udało pokonać thekommixa, który grał w kratkę ;) (mam rację? :P)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Nie no tak pytałem bo czasami miałeś zawodników, którzy w dany dzień grali, a nie byli w składzie ;P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

To nie żart Ada. Chciałem zobaczyć, czy umiem być przekonywujący jak Shero. Niestety, trafiłem na damskiego Shero :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.