• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Ogólna dyskusja

Recommended Posts

Eiro    18

Michał pamiętaj! Po pierwsze defensywa, po drugie defensywa i po trzecie defensywa :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Się ma. się gra :) To nie fart, to wyczucie skauta.

Szkoda, że Sharp wypadł mi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Się ma. się gra :) To nie fart, to wyczucie skauta. Szkoda, że Sharp wypadł mi.

Dobry blef nie jest zły xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
godzik    14

Skoro w kolejnym sezonie można się dołączyć to ktoś mi to wytłumaczy i wygospodaruję czas żeby się pobawić ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Ostatni dzień i mam sporą przewagę nad Michałem. Chyba już tego nie zaprzepaszczę. Ogólnie Eiro idziemy łeb w łeb  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Racja Dawid, ja już mogę powoli zapominać o playoffach jak tak dalej pójdzie. Oficjalnie ogłaszam, że jestem chętny na jakieś wymiany i na tę chwilę można pytać o każdego zawodnika ;)

BTW Na ESPN idę na bilans 7-0, na Yahoo! mam już prawie pewne 0-2, a składy mam zbliżone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Michał złożyłem propozycję.

Przy okazji prpopnuję, by pisać tu o wszystkich ruchach kadrowych. Czyli kogo wywaliliscie, kogo zatrudniliscie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Też mi się wydaje, ze nie. IR czy d2d odpowiada rzeczywistości. Jedyni może kogoś wyrzucić z drużyny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

No ale jeżeli ktoś jest w rzeczywistości IR czy d2d to czy jest możliwość w fantasy jakoś go wrzucić na taką listę i dobrać sobie kogoś nowego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Nie, wtedy możesz tylko zamienić z kimś, kto jest Wolnym Agentem. Żadnej dodatkowej listy nie możesz robić. Po prostu musisz śledzić newsy o stanie zdrowia i sama zadecydować, co korzystniejsze jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Nie wiem, nie znam się na tym, ale denerwuje mnie niesamowicie, że z Andersonem nie mogę nic zrobić. Najpierw d2d, teraz IR, a on w dalszym ciągu ma klauzulę, że nie mogę go wywalić. Poczytaj tam w regulaminie, bo mi się coś z tym IR kojarzy, ale nie wnikałem w temat.

W cholerę z tym terminarzem. W poniedziałek nikt ode mnie nie grał, dziś jedna osoba, w piątek jedna osoba i pewnie przegram z kimś, kto nawet nie zmienia składu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

A jak CI idzie w ESPN? 

Fakt, liczba graczy, która gra w danym tygodniu jest najważniejsza. Jak gra mało zawodników to nawet Crosby nie pomoże, czego przykładem jest nasz kolega z USA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Jankes nie robi żadnych zmian w składzie, to trudno oczekiwać, by wygrywał. Chociaż mimo wszystko punktów sporo nazbierał.

Dopiero co Lecavalier zaczął mi punktować, to się okazało, że wylądował na IR :angry:

Na pocieszenie: są też playoffy o miejsca 5-8, więc teoretycznie jest o co walczyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

W ESPN bilans 6-1, przegrałem o 0,6 punktu tydzień z jakimś Finem który ma 7-0 tylko dlatego, że jak mecz życia miał Kunitz, to posadził go na ławce (składy tylko 8 osobowe), reszta teamów tuła się w okolicach 3, 4 wygranych.

Właśnie podniosłem Lupula za Jagra u nas. Mówi się, że ma w weekend wrócić, a ja jestem w dupie. Tonący brzytwy się chwyta ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Tylko Michał wiesz, Loops to trochę takie szkło jest. Niewykluczone, że wróci, pogra parę meczów i znowu kontuzję złapie. W sumie nie masz nic do stracenia, a Jarda nie punktuje jakoś nadzwyczajnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Irytuje mnie trochę to, że przegram mecz z gościem, który nie raczy zalogować się na konto raz na tydzień. A tak fajnie sżło... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Nie wiem czy thekommix się loguje, czy też nie, ale czeka mnie pierwsza porażka w sezonie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.