• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Dyskusja ogólna

Recommended Posts

burza    8

Ja mam takie pytanie. Czy da się zrobić screenshota z ekranu wyniku już po meczu? Żeby były bramki itd, żeby nie trzeba było tego wszystkiego przepisywać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
burza    8

Ja na przykład nie mogę wybrać gry rankingowej jak wchodzę w Play a Friend. Ktoś mi wytłumaczy co źle robię? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zero    0

No bo to trzeba przez HUB wybierać mecz. Bierkasz Online---Community----Player Hub(L1) i dajesz na adress. Tam wybierasz przeciwnika z listy i możesz wybrać Ranked :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
burza    8

Hokeista się zapisał do ligi, wybrał drużynę i więcej się nie pojawił na forum, na PSN nie da się go dodać do znajomych. Reszta też się jakoś nie kwapi do grania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Panowie. W tym temacie wpisujemy kontakt do siebie. Będę edytował post, a potem dodam to do drużyn! Jedziemy!

1. Eiro (Bruins) gg:4252253

2. Szczepan(Canadiens) gg:5802637

3. Marioosh (Maple Leafs) gg:5027263

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
burza    8

8196698 Blackhawks, ale do wtorku do zlapania tylko na fejsie. Później wrzuce link bo z telefonu pisze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zero    0

mój nr gg : 42687055      Jestem zawsze niewidoczny, ale często siedzę i odpiszę. Mogę grać ligę dziś i jutro właściwie cały dzień więc piszcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maniek    0

Witam, nie bylem pewien gdzie to napisac, wiec pisze tu :)

Nie mam konsoli, wiec jestem grajkiem pc'towym. Tak więc, czy dobrze się orientuje, ze na kompa najnowsza wersja, to NHL 09, tak? Teraz moje pytanie czy wie ktos gdzie mozna znalezc jakis najnowszy roster badz ktos go posiada? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta