• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Jarome Iginla

Recommended Posts

Dawid    60

Wszystko dotyczace Iginli w tym temacie.

No nieźle nosa Bostonowi przytarliśmy. Pewnie zaraz obudzi się GM Bruins, a tu prosze. :D 

godzik    14

Takie informacje były, że ja myślałem, że on już siedzi w Bostonie. Nie ma to jak doskakiwać do informacji :huh:

Dawid    60

Zobaczymy jak się będzie spisywał. Taką wstępną ocenę myślę, że będzie można wystawić za ok. 5 spotkań ;) 

I jak ocenicie występ naszego nowego? Z tego co widziałem w pierwszej tercji było widać, że potrzebuje jakiegoś treningu żeby się obyć z drużyną i dziś to było trochę na "dziko". Sid prawdopodobnie wypada w momencie gdy dostał skrzydłowego. Za co bogowie hokeja?! Za co?!  

Kenny29    2

Kuźwa, nie po to drużyna się wzmacniała, by stracić kapitana.. po prostu dramat.
A co do Iginli - widać, że tutaj pomoże czas i treningi z całym teamem. Stworzył raz czy dwa jakieś akcje, ale na pełny osąd to chyba jeszcze za wczesnie :)

Dawid    60

Póki co jak już ;) Temat o Iginli więc pytanie o Sida nie na miejscu. Nic jeszcze nie wiadomo. 

WcQQ    0

oglądałem tylko troszkę z występu Iggy wczoraj, faktycznie brakuje mu jednak zgrania, ale to z czasem przyjdzie. Oby tak dalej, wówczas szykują się ciekawe PO

p.s.

ktoś już mnie poprawił, że pukki to gra w schalke :D