• Announcements

    • Dawid

      Aktualizacja   04/16/17

      Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Eiro

James Neal

Recommended Posts

Eiro    18

Tak więc dzisiaj ( no ..wczoraj ;) ) poszła w świat wiadomość, że Neal podpisał 6 letni kontrakt, który jest wart 30 mln zielonych. Wiadomo, spora podwyżka jest podyktowana bardzo dobrą postawą w tym sezonie.

Mam nadzieję, że postawa Neala nie jest znanym symptomem "daje z siebie 100% bo walczę o kontrakt, a potem to mi wszystko zwisa", bo niestety takich zawodników trochę jest nie tylko w NHL, ale i w NBA czy też w kopanej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aduu    6

Nie no, co jak co, ale Neal nie wygląda na kolesia, który gra tylko dla kasy. Zresztą sam mówi, że w tej chwili nie wyobrażał sobie, by pójść gdzie indziej, bo nie dość, że atmosfera w Pittsburghu jest przemega, to jeszcze sparowany jest z Małkinem i bije swoje rekordy. Dodał jeszcze, że Małkin to najlepszy gracz, z którym miał okazję grać i że super złapali chemię, bo po prostu gładko idzie im gra.

A przecież Neal sprowadzony był na skrzydło do Sida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
aduu    6

Na oficjalnej stronie Pens jest już podzielony na części NHL36, które śledziło Neala. Polecam! Można się dowiedzieć, że Neal chodzi na śniadanka do Martina, który gotuje mu jajecznicę i jeszcze pyta, czy aby dobra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this