• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

3. runda: Penguins vs. Bruins

Recommended Posts

Eiro    18

Pucujemy kije golfowe, bo sweep jest bardzo blisko. Po dzisiejszym meczu drużyna będzie bardzo rozbita. Niestety Rask i te zasrane słupki bedą mnie meczyły do rozpoczęcia przyszłego sezonu. Kończymy dzisiejszy mecz z nożem wbitym w plecy.

Majhell    5

Rask i słupki nas wyeliminowali z play-off'ów. Warto było oglądać, bo nasi zagrali o wiele lepiej, chociaż długo na to trzeba było czekać. Brak szczęścia zdecydował, w sumie nic innego.

Szkoda, że w tej serii Crosby nie istnieje, gdyby on dołożył do tego dzisiejszego meczu swoją cegiełkę byśmy to wygrali. Niestety był głównym hamulcowym na początku meczu, potem już na niego nie graliśmy i lepiej to wyglądało.

crosby8771    8

A ja tam nadal wierzę w Penguins w tym Sezonie może to dziwne porównanie ale Baby Penguins przegrywali z afilacją Bruins 0-3 aby ostatecznie wygrać 4-3 następnie Blackhawks przegrywali z Detroit 1-3 aby wygrać 4-3. Moim zdaniem mecz numer 4 który wygrać musimy i Game 5 u siebie o ile do niego dojdzie może zmienić całą serię tylko musimy mieć więcej szczęścia i uwierzyć w siebie takim składem nie powinno się przegrywać serii 0-4 nadzieję takie że Geno i Sid wkońcu się przebudzą a jak sie nie powiedzie Dan Out.

godzik    14

Ja mam nadzieję, że Geno zacznie coś robić poza łapaniem głupich kar, bo momentami grał nieźle, ale całość raczej nie była na jego poziomie.

Sędziowie też mieli takie odchyły przy karach, że dajcie spokój. Chociażby dlaczego na początku OT kara była taka sam dla Cooke'a jak i tego co go dusił? Niedługo MMA się na lodzie zrobi :P

Dawid    60

Żal, żal ogromny żal. Czas na zmiany. Tak nie może być. Gdybyśmy nie mieli wzmocnień (brak Vokouna, Iginli, Morrowa, Murraya, Jokinena) zapewne już dawno byłoby po nas. Nam trzeba jeszcze lepszego trenera i dobrego playoffowego GK, nie gwiazd. 

szczepan88    0

Jako kibice Pittsburgh Penguins musimy wierzyć do końca puki krazek w grze puki Boston nie bedzie mial na koncie 3 zwyciestw . Obawiam się ze bedzie tak jak z Flyers my sie pozbieramy ale seria skonczy się 4-2 oby tak nie bylo . We Believe Pens in Seven!! :)

WcQQ    0

gra tragicznie nie wygląda, tylko brakuje dużo szczęścia, co sprzyja niestety niedźwiadkom

Dawid    60

Gra nie wyglądała źle wczoraj. Kto wie co będzie jutro po takim spotkaniu. Cudów nie oczekujmy. 

opozice    6

Wczoraj obejrzałem tylko dwie tercje, na więcej nie mogłem sobie pozwolić. NIe spodziewałem się, że przegapię jeszcze 2,75 tercji. ;) Choć śmierdziało OT, fakt.

Napiszę teraz krótko:

wygrać następny mecz, bo sweep to siara. ;)

Dawid    60

I tak staliśmy się już pośmiewiskiem. Stajemy się jeszcze bardziej znienawidzoną drużyną, a zarazem najbardziej lubianą choć to grono już się nieco pomniejsza. No cóż.... Zaryzykowaliśmy, oddaliśmy nasze picki, prospekty. Ryzyko było znane od samego początku. 

godzik    14

Dokładnie, nasze zaplecze pokazało, że taki stan można ugrać, a wczorajszy mecz narobił na to nadziei w sumie ;)

Dawid    60

Nie porównuj zaplecza do NHL. Trzy drużyny w historii wróciły z 0-3. Było to Toronto z Detroit w 42, Islanders, który wygrał z Pingwinami w 72 i Flyers, którzy pokonali Boston w 2010. Już nie mam ochoty sprawdzać, ale chyba żadna nie dostała 3 meczu po 100 minutach gry. 

godzik    14

Tylko czemu nie porównywać znowu jakiejś tam ligi do NHL? Są tam takie same drużyny jak tutaj, poziom wiadomo o niebo niższy, ale na poziomie PO już w miarę wyrównany, więc mogło zdarzyć się tam - może zdarzyć się tutaj :)

I znam te słynne statystyki, że powroty z 0-3 prawie niewykonalne, mimo wszystko realne, więc bądźmy dobrej nadziei :D

Dawid    60

Zobaczymy ;) Obyście mieli rację. Jeśli nie to dzisiaj żegnamy się z Pingwinami do września. 

szczepan88    0

Wieksza wiara panowie . Wrócimy do Pittsburgha w niedziele zarwiesz kolejna noc . Ale spokojnie mecz po meczu w tym momencie niemamy mozliwosci popelnic błedów . Chłopaki muszą zagrać swój najlepszy hokej  i wreszcie ich pokonać . Oby dziś była walka i druzyna wyjechala na lód z wiara ze mozna tego dokonać. W tamtym roku gralismy dno a jednak ze sweepowac nie daliśmy się Flyers .

Dawid    60

Dawid, tak co znowu nie będziemy przymierać na forum i portalu do września ^_^

Nie sadzę bo szykuje się lato jakiego w Pittsburghu nie było od dawna.