• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Eiro

Fantasy Hockey sezon 2013/2014 [zapisy]

Recommended Posts

Michal26    1

Roster to całe NHL ;) Jak będą wszyscy uczestnicy to robi się draft i każdy wybiera swój skład, kolejność draftu jest losowana godzinę przed i nikt nie ma na nią wpływu. Także jeśli ktoś zgarnie Crosby'ego, to następni już nie będą go mieć u siebie itd.

Co do settings, te się ustala przy tworzeniu ligi. Domyślne settingi ESPN są takie:
http://i.imgur.com/zqXV0k4.png

Andy11pl    4

Roster to nie cała NHL tylko np C,C,LW,LW,RW,RW,Util,Util,D,D,D,D,G,G,BN,BN,....,IR,IR,   o to pytam. Co do statsów to nie spotkałem podobnej ligi. Stosunek stats skaters do goalie 5-4. 6-4 to niezbędne minimum i dość rzadki przypadek. Krótko mówiąc to liga bramkarzy. W lidze w której gram ostatnio (nhl.com.pl) wspomniany stosunek wynosi 11-6.

Forwards/Defensemen Stat Categories: Goals (G), Assists (A), Plus/Minus (+/-), Penalty Minutes (PIM), Powerplay Points (PPP), Shorthanded Points (SHP), Game-Winning Goals (GWG), Shots on Goal (SOG), Faceoffs Won (FW), Hits (HIT), Blocks (BLK) Goaltenders Stat Categories:

Wins (W), Losses (L), Goals Against Average (GAA), Saves (SV), Save Percentage (SV%), Shutouts (SHO)

a

Roster Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, G, G, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR

Michal26    1

To wszystko się ustawi, liga nie jest gotowa. Są jakieś ustawienia standardowe, ale można robić po swojemu, bez nerw ;) To akurat nie były standardowe, tylko wysłałem sprzed roku w tej, w której grałem i rzeczywiście, z dobrym goalie wszystko było dużo prostsze.

Jak ustalimy składy lig, to się zrobi takie ustawienia, żeby każdy był zadowolony.

Optuję za składami dokładnie jak opisałeś w poście powyżej. 2xRW, LW, C, 4xD, 2xUtil, 2xG i ławka na 10 chłopa

hmmmmm    8

Ja mam tylko nadzieję, że deklarujące się osoby będą poświęcały swój czas zabawie i nikt nie zrezygnuje po kilku niepowodzeniach.

godzik    14

A można zrezygnować po kilku powodzeniach? :P Ja mam nadzieję, że to po prostu nie wymaga jakiś niesamowitych nakładów czasu. Pisaliście, że nie trzeba aż tak się tym zajmować, po prostu o tym pamiętać i będzie dobrze :)

hmmmmm    8

Ogromnego nakładu czasu ta zabawa nie wymaga, ale trzeba ogarniać co się dzieje kontuzje/zawieszenia/forma itp. Rezygnacji jako takiej nie ma, ale jak ktoś oleje sprawę, to tracą na tym wszyscy pozostali uczestnicy. Najlepszym przykładem jest ostatni sezon, gdzie połowa grała, a reszta szybko odpuściła lub robiła zmiany raz na dłuższy czas.

Dawid    60

Godzik ogarnięcie ligi to dosłownie pięć minut dziennie ;) Na fejsie spędzasz min. 20 razy tyle :D 

Dawid    60

Zapisy uważamy za zamknięte. Zakładam nowy wątek do dyskusji. Wkrótce Michał zaproponuje zasady ligi i poda termin draftu.