• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Eiro

Fantasy Hockey sezon 2013/2014 [zapisy]

Recommended Posts

Michal26    1

Roster to całe NHL ;) Jak będą wszyscy uczestnicy to robi się draft i każdy wybiera swój skład, kolejność draftu jest losowana godzinę przed i nikt nie ma na nią wpływu. Także jeśli ktoś zgarnie Crosby'ego, to następni już nie będą go mieć u siebie itd.

Co do settings, te się ustala przy tworzeniu ligi. Domyślne settingi ESPN są takie:
http://i.imgur.com/zqXV0k4.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Andy11pl    4

Roster to nie cała NHL tylko np C,C,LW,LW,RW,RW,Util,Util,D,D,D,D,G,G,BN,BN,....,IR,IR,   o to pytam. Co do statsów to nie spotkałem podobnej ligi. Stosunek stats skaters do goalie 5-4. 6-4 to niezbędne minimum i dość rzadki przypadek. Krótko mówiąc to liga bramkarzy. W lidze w której gram ostatnio (nhl.com.pl) wspomniany stosunek wynosi 11-6.

Forwards/Defensemen Stat Categories: Goals (G), Assists (A), Plus/Minus (+/-), Penalty Minutes (PIM), Powerplay Points (PPP), Shorthanded Points (SHP), Game-Winning Goals (GWG), Shots on Goal (SOG), Faceoffs Won (FW), Hits (HIT), Blocks (BLK) Goaltenders Stat Categories:

Wins (W), Losses (L), Goals Against Average (GAA), Saves (SV), Save Percentage (SV%), Shutouts (SHO)

a

Roster Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, G, G, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

To wszystko się ustawi, liga nie jest gotowa. Są jakieś ustawienia standardowe, ale można robić po swojemu, bez nerw ;) To akurat nie były standardowe, tylko wysłałem sprzed roku w tej, w której grałem i rzeczywiście, z dobrym goalie wszystko było dużo prostsze.

Jak ustalimy składy lig, to się zrobi takie ustawienia, żeby każdy był zadowolony.

Optuję za składami dokładnie jak opisałeś w poście powyżej. 2xRW, LW, C, 4xD, 2xUtil, 2xG i ławka na 10 chłopa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
godzik    14

A można zrezygnować po kilku powodzeniach? :P Ja mam nadzieję, że to po prostu nie wymaga jakiś niesamowitych nakładów czasu. Pisaliście, że nie trzeba aż tak się tym zajmować, po prostu o tym pamiętać i będzie dobrze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Ogromnego nakładu czasu ta zabawa nie wymaga, ale trzeba ogarniać co się dzieje kontuzje/zawieszenia/forma itp. Rezygnacji jako takiej nie ma, ale jak ktoś oleje sprawę, to tracą na tym wszyscy pozostali uczestnicy. Najlepszym przykładem jest ostatni sezon, gdzie połowa grała, a reszta szybko odpuściła lub robiła zmiany raz na dłuższy czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Zapisy uważamy za zamknięte. Zakładam nowy wątek do dyskusji. Wkrótce Michał zaproponuje zasady ligi i poda termin draftu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta