• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Dawid    60

ps. Nie wiem czy to wina reinstalki systemu, ale nie widzę większości opcji paska narzędzi. Mogę z nich korzystać, ale ich nie widzę. Tylko u mnie tak się dzieje ?

Naprawię, nie mogę dojść dlaczego się tak dzieje.

Littlehomie wpiszę Cię bo i tak szukamy ludzi w dodatkowych zapisach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Draft się robi na parę dni przed sezonem w każdym fantasy. Jeszcze ktoś wypadnie na cały rok już po Drafcie i będzie musztarda po kefierze. Właśnie tworzę ligę A

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Liga A gotowa, maile, które mi podał Dawid rozesłane. Ligę B musi stworzyć ktoś inny żebym nie był w dwóch.

Tutaj to, co wszystkich interesuje najbardziej, czyli punktowanie w zakładce scoring: http://games.espn.go.com/fhl/leaguesetup/settings?leagueId=18485

W
 innych zakładkach są rostery itd.

Nie widzę jednak opcji gdzie się je zmienia, także jak coś komuś nie pasuje, to muszę tworzyć ligę na nowo. Mam nadzieję, że niczego nie spieprzyłem na tyle żeby to było konieczne, ale zobaczymy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Fajnie, że punktowane są hity i zablokowane strzały, ale jak już się nauczyłam grać na Yahoo to wy nagle z ESPN wyskakujecie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

W lidze A brakuje już tylko rejestracji hmmm i godzika. W lidze B jest o wiele gorzej. Panowie potwierdzaliście udział więc dotrzymujcie słowa ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

O Ciebie hmmm się na martwię. Martwię się o ligę B :) Ludzie odczytali wiadomości na PW i olali sprawę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kayor5    0

Cześć,

Ja chętnie dołączę do którejś drużyny w Fantasy. Z tym, że nie za bardzo mam doświadczenie w tej grze. Grałem tylko w Fantasy w Piłkarskiej Lidze Mistrzów, a to pewnie spora różnica. No, ale spoko mogę spróbować pograć, najwyżej będę dużo pytał :P

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Wygląda na to, że obie ligi zapełnione (czekam tylko na rejestracje hmmm), ale jak coś kayor jesteś rozerwowym ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Bardzo prosto ;) Wchodzisz przed 21:00, pojawi się zapewne jakiś link do podstrony i każdy będzie miał swój ruch trwający kilkanaście sekund na wybranie zawodnika. Jak w prawdziwym drafcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta