• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

wujekbob    4

No to skład PO chyba już znany, nic się raczej nie zmieni, a przynajmniej nie powinno. Co ciekawe, powalczę jeszcze o pierwsze miejsce, bo Kamil jednak nadrobił sporo punktów do Yeti i wciąż jest gra otwarta na trzy dni przed końcem kolejki. Ja się na nic jednak nie nastawiam, bo mi na rękę byłoby zagrać w PO z Wychodzkim, a nie z Michałem, ale podejmę się każdego wyzwania, Najważniejsze, że jest ten cholerny awans i fantastyczny bilans jak na mój debiut z tymi rozgrywkami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wujekbob    4

Heh, jeszcze niedawno mówiłem, że bardziej na rękę byłoby dla mnie zajęcie trzeciego miejsca, a tu jak na ironię zająłem pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej. Niemniej, niezmiernie cieszę się z takiego rezultatu, zwłaszcza że to moja pierwsza przygoda w tej grze. Po całkowicie nieudanym drafcie, po kontuzji Tavaresa i potem Sedina, moi zawodnicy wciąż rewelacyjnie punktują i nawet dla mnie jest to sporym zaskoczeniem. Muszę jednak przyznać, że podejmowałem bardzo dobre decyzje taktyczne, wzięcie Pacioretty'ego, Simmondsa i Bobrowskiego, Masona i McDonagha z transfer listy okazały się rewelacyjne, na plus wyszedłem w wymianach z Michałem (teraz dopiero widać, że to, jak wydarłem mu Kopitara, to już był rozbój w biały dzień) i Godzikiem, a nawet już nie tęsknię za tym Pavelskim, bo Seguin spisuje się naprawdę dobrze. W PO liczę na dotarcie chociaż do finału, ale jeżeli pożegnam się z rozgrywkami już teraz, to na pewno nie będę miał żalu, turniej już i tak jest dla mnie ogromną wygraną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal26    1

Jak na razie nasz półfinał z Jamnikami palce lizać. Różnice dosłownie o dziesiętne, dzień w dzień równa forma. Cieszę się, że trzymam się dobrze z wygranym sezonu zasadniczego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Będąc totalnie szczerym jestem mega zaskoczony. Pierwszy raz przyszło mi się bawić w takie cudo jak Fantasy League i od razu (pomimo przegapionej prawie GODZINY draftu) awansowałem do finału. W dodatku przez 95% sezonu zasadniczego byłem liderem, a mały łut szczęścia pozwolił mi spaść na pozycję niższą co O DZIWO zaowocowało w lepsze rozstawienie w play-offach. Niestety wypadł mi z gry Geno także masywna ilość punktów poszła się delikatnie mówiąc pieprzyć, a kilku zawodników przestaje punktować na przyzwoitym poziomie czego skutkiem jest marne ~290 punktów w półfinale.

W każdym razię Michałowi życzę powodzenia i ten.. niech wygra lepszy. No i oczywiście czekam już na kolejny sezon ^.-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Ja muszę zadowolić się walką o 3 miejsce :/. Mimo iż 10 dni prowadziłem to w ostatnich czterech dniach straciłem przewagę sięgająca nawet prawie 20 punktów, Walka o 3 miejsce ze zwycięscą ligi Olmarem oby wygrać i mieć chociaż najniższy stopień podium:). Ja także czekam za następnym sezonem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Trzeba mieć szczęście... Luongo kontuzjowany i tylko marne 1,2 pkt. Wygrałbym. Według mnie Yeti raczej nie wygra ligi tak jak uważał wujekbob.

Głupi ma zawsze szczęście. W tym wypadku ja.

Szkoda, że w tej kolejce musiałem grać z Yeti Blizzard [...] a moim przeciwnikiem był prawdopodobnie zwycięzca tej ligi ;-)

Wujek widzę prorocze słowa. Fajna zabawa z tym Fantasy League. Codziennie rano sprawdzałem sobie co piszczy w trawie i cieszyłem się lub denerwowałem. W sumie dzięki temu poznałem też wielu zawodników o których istnieniu nie miałem wcześniej pojęcia. Good job everyone! Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu - tym razem nie przegapię połowy draftu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stellar    0

Czyli w przyszłym sezonie mogę liczyć na Ligę A. Dziękuję wszystkim za wspólną grę, szkoda że kilka osób odpuściło, bo byłoby na pewno ciekawiej.

Draft,draftem, ale po utracie Stamkosa miałem większą mobilizację do gry i jak kolega powyżej poznało się kilku graczy.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Jest chwila by podsumować sezon.

5. miejsce, które można uznać za mały sukces. Oczywiście były aspiracje dostania się do play-offów i nawet było bardzo blisko, jednak skład nie pozwolił na więcej. Kiepski draft w moim wykonaniu, a do tego spory pech przy realnych transferach w lidze. Halak, Moulson, St.Louis po transferach punktowali znacznie słabiej niż w poprzednich klubach i to w kluczowych momentach sezonu fantasy. Nie wspominam o kontuzjach, bo te mocno dotknęły chyba każdą drużynę w lidze. Patrząc na poczynania zawodników to ekipy Ady czy Eiro wyglądały lepiej od mojej, a jednak udało się zająć wyższe miejsce. Spora w tym zasługa taktyki wymiany bramkarzy na którą zdecydowałem się po kontuzji dwóch czołowych zawodników na tej pozycji  Dlatego właśnie mogę uznać sezon za udany, jednak aspiracje przed następnym sezonem są znacznie większe.

Liga była ciekawsza niż sezon temu, chociaż w drugiej części sezonu aktywność u niektórych chyba spadła. Zabawa  chyba na stałe się tutaj przyjmie, więc następny sezon powinien być jeszcze lepszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dejw    1

Hej, jeśli chodzi o fantasy to jestem całkiem zielony. Pomógłby mi ktoś to ogarnąć na początku przyszłego sezonu ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta