• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Dawid    59

Przypominam o jutrzejszym drafcie dla obydwu lig o 21:00. Mam nadzieję, że nie olejecie ligi już na starcie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Draft zakończony. Jaki mam skład? Widać w podpisie. Przypominam o REGULARNYCH rotacjach w składzie. Dodatkowo śledzić rynek FA, wyniki NHL i statystyki poszczególnych graczy. Jak ktoś kogoś umieści na waivers, to niech da znać tutaj. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Ja niestety z powodu nieobecności na początku skład mam jaki mam, ale nie opuszczę ligi, bo nie po to się zapisałem.

W sumie to pozostaje mi życzyć wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy.

P.S. Zgapiam podpis, bo mogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
godzik    14

Ja lekko wypity miałem dobrą zabawę przy wybieraniu składu :D  jest lipnie, bo właściwie to nie miałem kiedy się nawet zastanowić nad tym kogo brać, a w tym sezonie chcę tylko ogarnąć co i jak się tutaj robi.

Jak przeszkadza komuś takie nastawienie to przykro mi, ale chyba lepiej słaba osoba grająca aktywnie, niż tak jak mieliście w poprzednim sezonie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Mi tam odpowiada, sam w sumie będę grał podobnie, a na przyszły rok konkretnie wpadnę z listą i z tym jak to ma wyglądać.

Teraz grunt, żeby ludzie aktywnie się bawili w granie, a nie odpuszczali i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Mam mały problem: wyrzuciłam Despresa ze składu i chciałam przygarnąć sobie jakiegoś innego hokeistę, ale nie mogę, bo ESP mi krzyczy, że muszę mieć miejsce, ale ja mam miejsce!

I takim oto sposobem brakuje mi jednego gracza :<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Dzisiaj jest ważny dzień. Dużo meczy to i sporo punktów. Mam nadzieję, że trochę zdołam zdobyć i podtrzymać prowadzenie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta