• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Dawid    60

Przypominam o jutrzejszym drafcie dla obydwu lig o 21:00. Mam nadzieję, że nie olejecie ligi już na starcie ;) 

Eiro    18

Draft zakończony. Jaki mam skład? Widać w podpisie. Przypominam o REGULARNYCH rotacjach w składzie. Dodatkowo śledzić rynek FA, wyniki NHL i statystyki poszczególnych graczy. Jak ktoś kogoś umieści na waivers, to niech da znać tutaj. 

revmm    4

Ja niestety z powodu nieobecności na początku skład mam jaki mam, ale nie opuszczę ligi, bo nie po to się zapisałem.

W sumie to pozostaje mi życzyć wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy.

P.S. Zgapiam podpis, bo mogę.

godzik    14

Ja lekko wypity miałem dobrą zabawę przy wybieraniu składu :D  jest lipnie, bo właściwie to nie miałem kiedy się nawet zastanowić nad tym kogo brać, a w tym sezonie chcę tylko ogarnąć co i jak się tutaj robi.

Jak przeszkadza komuś takie nastawienie to przykro mi, ale chyba lepiej słaba osoba grająca aktywnie, niż tak jak mieliście w poprzednim sezonie ;)

revmm    4

Mi tam odpowiada, sam w sumie będę grał podobnie, a na przyszły rok konkretnie wpadnę z listą i z tym jak to ma wyglądać.

Teraz grunt, żeby ludzie aktywnie się bawili w granie, a nie odpuszczali i tyle.

aduu    6

Mam mały problem: wyrzuciłam Despresa ze składu i chciałam przygarnąć sobie jakiegoś innego hokeistę, ale nie mogę, bo ESP mi krzyczy, że muszę mieć miejsce, ale ja mam miejsce!

I takim oto sposobem brakuje mi jednego gracza :<

hmmmmm    8

W ciągu pierwszych dwóch dni zagrało ode mnie raptem pięciu zawodników, a tylko jeden był napastnikiem. Żeby było śmiesznie, to zrobił minusa :)

Dawid    60

Dzisiaj jest ważny dzień. Dużo meczy to i sporo punktów. Mam nadzieję, że trochę zdołam zdobyć i podtrzymać prowadzenie.