• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 13/14 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Dawid    59

Wczorajsza nocka to jakaś porażka dla mojej drużyny. Prowadzenie utracone, ale i tak decydująca będzie sobota ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sebekkkk    1

A co z panami Piekarczyk i Suchan. Znacie ich? Grają między sobą mecz i przy okazji sa nieaktywni. Ten Robert (Tysovia Dragons) jest nieaktywny od drafta, bo pamiętam jak komputer mu losował Lundqvista, przed moim pickiem ;/ Wczoraj obaj mieli grających na benchu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
godzik    14

No tak. I u siebie zmiany widziałem, gra mnie trolluje po prostu :P dzisiaj jak porobię zmiany to przeloguję się jeszcze raz i dla pewności sprawdzę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arhi    0

Ja mam pecha, w ostatnie dwa dni przegrałem minimalną ilością punktów (odpowiednie 0.2 i 0.4). Ale dziś gra u mnie cały skład więc jeśli Anderson i Bernier zagrają tak jak w poprzednich meczach to może uda mi się w końcu wyjść na prowadzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
godzik    14

Ej, co wy widzicie? Nie szyć mi tutaj bo wczoraj wszyscy grający u mnie grali :P dzisiaj jeden jest na benchu, bo w sumie nie wiem jak go w skład wcisnąć xD i ewentualnie spotkanie wcześniej ta sama sytuacja, bo grali wszyscy wszędzie, chociaż coś tam się pomyliłem, nvm.

W każdym razie nie podkopywać mojego dobrego imienia, staram się jak mogę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Jak to bywa w moim szczęściu do tego typu zabaw i gier, przegrałem w dodatku zdobywając praktycznie najmniej punktów ze wszystkich zespołów. Zapowiada się.. mizernie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Ja mam jeszcze kilka punktów przewagi. Mam nadzieję, że nie będę miał pecha i nie stracę prowadzenia w ostatnim dniu rywalizacji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Ja poza 1 dniem który przegrałem 32 punktami całkiem dobrze sobie radzę ale szans na zwycięstwo nie mam 25 punktów straty początek kiepski chociaż mam drugą największą sumę punktów także nie ma tragedii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Runda się jeszcze nie skończyła i wszystko się może jeszcze wydarzyć, ale trudno nie być zadowolonym, jeżeli przez 4 dni drużyna albo nie gra, albo nie punktuje, a pojedynek i tak wygrany. Ponad połowa zdobyczy wywalczona wczoraj i to przesądziło. Oby forma moich zawodników szła do góry, bo to nie była dobra runda.

ps. Ustawienia tej ligi bardzo mocno promują bramkarzy. Zastanawiam się czy aż nie za bardzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Mimo prowadzenia z Adą 122.4-107.4 chyba przegram pierwszy mecz. Dziś występują u mnie Cam Ward i Francois Beauchuemin, natomiast w Tutti-Frutt..... gra aż 7 zawodników. Tak czy siak, to udany tydzień dla mojej drużyny, bo punktowali regularnie i sporo punktów wpadło na moje konto. Cóż, zwycięstwa będę szukał w meczu z wujkiembobem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Mimo prowadzenia z Adą 122.4-107.4 chyba przegram pierwszy mecz. Dziś występują u mnie Cam Ward i Francois Beauchuemin, natomiast w Tutti-Frutt..... gra aż 7 zawodników. Tak czy siak, to udany tydzień dla mojej drużyny, bo punktowali regularnie i sporo punktów wpadło na moje konto. Cóż, zwycięstwa będę szukał w meczu z wujkiembobem.

No nie wiem, nie wiem. W każdej innej parze bym wygrała z taką ilością punktów, ale ty popsułeś zabawę.

Niby grają, ale wątpię, że coś ugrają - zwłaszcza na tyle punktów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

U nas (WeMadeYOU v Jewish) Jest najciekawiej. Różnica tylko dwóch punktów. Walka trwa  

No i pan W. wygrał, szczęśliwie :D

No to pierwsze W jest, ale parę roszad w składzie musi być.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wujekbob    4

Dobra, mój pierwszy post w tym temacie po pierwszym, historycznym zwycięstwie w Fantasy w mojej karierze. Nie spodziewałem się, że wygram już w pierwszej kolejce, zwłaszcza że przed ostatnim dniem miałem ponad 10 punktów straty u Dawida. Co prawda widziałem niewielką szansę, bo u mnie dzisiaj grało pięciu zawodników, a u niego dwóch, jednak mimo to, jakimś cudem odrobiłem stratę.

W zasadzie mecz wygrałem dzięki temu, że u Dawida na ławce zasiadł Hiller, prawdopodobnie wbiłby mu kilka punktów, za to u mnie punktował dzisiaj każdy. Daniel Sedin, Edler, Silfverberg i Little zaliczyli po asyście, a Giordano do tego dołożył bramkę. 11.6 punktów przy -0.3 wystarczyło, by odrobić stratę i wyprzedzić jeszcze Dawida o 0.8 punktu. Dobry mecz, najbardziej wyrównany ze wszystkich, bo z najmniejszą różnicą. Emocje były do samego końca!

Teraz mam mecz z Potterem, więc pewnie zbiorę ostre baty, ale się nie przejmuję, to tylko gra. Swoją drogą, w pierwszej kolejce byłem chyba najbardziej aktywnym zawodnikiem na rynku wolnych zawodników, bo przeprowadziłem tam aż sześć zmian!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Tak jak mówiłem wczoraj, runda się jeszcze nie skończyła i wiele się może zdarzyć. U Dawida odwróciło się mocno, z kolei u mnie było bardzo blisko tego. Zwycięstwo cieszy, chociaż forma zdecydowanie nie. Do tego moi zawodnicy mniej. W tym tygodniu pojedynek z Godzikiem i zwycięstwo będzie bardzo ciężką sprawą, bo ponownie moi zawodnicy rozgrywają mniej spotkań. Tym razem już znacznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

I u mnie powiew swieżości- wylecieli Beauchemin i Ennis, a przyszli Trouba i Raymond. Dlaczego tak? Beauch zawodzi po kontuzji, a Trouba dostaje sporo czasu w PP i ogólnie wydaje mi się, że może być bardzo ważnym elementem w układance Jets. Co do Ennis, kto ogladał mecz z Sabres ten wie, dlaczego go wywaliłem. No nie wróże Szabelkom dobrej gry w tym sezonie, bo jeden Vanek to za mało. A jak wiadomo Ennis nie gra w jego linii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
godzik    14

Jak tylko znajdę czas siąść do kompa to spróbuję co nieco pozmieniać w składsię, by jeszcze nieco Ci sprawę utrudnić, bo tak do końca zadowolony ze składu nie jestem :P potrzeba mi jednego bardziej uniwersalnego na oba skrzydła najlepiej :/

Najważniejsze, że powoli zaczynam wszystko ogarniać, więc zabawa będzie dla mnie lepsza :)

Tak z innej beczki: można ustawić składy na 2-3 noce do przodu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta