• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Liga Typerów - rozmowy 13/14

Recommended Posts

Marbles    1

1. Zgodnie z zasadami typera mecze można typować do ostatniej minuty przed rozpoczęciem danego spotkania. Ale ja nie mogę dzisiaj typować drugiego meczu przed jego rozpoczęciem. Sytuacja ta już wcześniej mnie spotkała. Spóźniłem się na pierwszy typ i całe 10 spotkań poszło bokiem. Jak zasady to zasady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Może kopnięta była godzina meczów, dziwne... Zobaczymy co thekommix napisze :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marbles    1

W który dzień taka sytuacja miała miejsce?

W niedzielę 02.02 przed 19.00 - chodzi o możliwość typowania drugiego meczu, bo na pierwszy było zbyt późno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
thekommix    3

W niedzielę 02.02 przed 19.00 - chodzi o możliwość typowania drugiego meczu, bo na pierwszy było zbyt późno.

Nie wiem o co chodziło bo wszystko zostało dobrze ustawione, godziny rozpoczęcia się zgadzają. 

A jak z aktualizacją wyników? Sam już nie wiem ile mam punktów. Może jestem na 1 miejscu? ;)

Sorry, że tak długo nie uzupełniałem ale po prostu brakuje czasu na wszystko. Już jest uzupełnione, będę się teraz weekendami starał uzupełniać wyniki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Niestety nie byłem w stanie ogarnąć wszystkiego. Tak czy siak wygranymi są derossi, kayor oraz hmmmm. Podeślijcie potem adresy na PW to do 14 dni postaram się rozesłać zestawy nagród :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Liga Typerów będzie, ale szukamy osób do pomocy przy dodawaniu meczy do systemu. Jesteś może chętny? ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.