• Announcements

    • Dawid

      Aktualizacja   04/16/17

      Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
aduu

Jordan Staal

Recommended Posts

aduu    6

Ludzie, ludzie, ludzie. Chwalimy wszystkich innych zawodników, a zapominamy o fenomenalnym ostatnio Staalsym. Jordan zawsze był bardziej defensywnym zawodnikiem, ale to co wyczynia po swoim powrocie to jest cudeńko. A PK w jego wykonaniu - trochę mistrzowskie :)

 

Ale wiecie, że zaraz będziemy mieli małe problemy? Bo jest trochę zawodników do podpisania (Geno, Sid itp.) a Staal'owi kończy się kontrakt po następnym sezonie (właśnie tak jak i Sidowi). Obecnie Jordan zarabia 4 bańki, a na podwyżkę na pewno zasłużył, więc trudno będzie z takimi fantami. Ale jak to mówią - In Shero we trust!

Share this post


Link to post
Share on other sites
godzik    14

Jego kontrakt zapewne zależny będzie od gry Pens w PO. Jeśli zakończymy sezon z dobrym wynikiem to łatwiej będzie podpisać kontrakt satysfakcjonujący obie strony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eiro    18
Ale wiecie, że zaraz będziemy mieli małe problemy? Bo jest trochę zawodników do podpisania (Geno, Sid itp.) a Staal'owi kończy się kontrakt po następnym sezonie (właśnie tak jak i Sidowi). Obecnie Jordan zarabia 4 bańki, a na podwyżkę na pewno zasłużył, więc trudno będzie z takimi fantami. Ale jak to mówią - In Shero we trust

 

Ja tak się zastanawiałem po podpisaniu Jamesa, skąd Ray wyczaruje mamonę na Staalsy'ego. Jedyny pomysł to wytrejdowanie Martina, bo te 5 baniek razi po oczach. Liczę na Shero, bo już nie raz pokazał, że potrafi dobre interesy robić.

Mamy młodych, utalentowanych obrońców, więc strata Martina bolesna napewno nie będzie.

 

Ludzie, ludzie, ludzie. Chwalimy wszystkich innych zawodników, a zapominamy o fenomenalnym ostatnio Staalsym

 

Ja go niedawno chwaliłem :)

 

Ostatnio na gazie jest również Sully. W ostatnich 7 meczach zgromadził aż 11 oczek. Póki co , obydwoje odpalili w dobrym momencie i liczę, ze paliwa im starczy do końca PO :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this