• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

[ZAPISY] Koszulki Penguins 2014

Recommended Posts

Dawid    60

Ou, zapomniałem napisać. W piątek poszła wpłata za koszulki do firmy i są one już przekazane do realizacji. Kompletowane są przez firmę rozmiary koszulek, które zamówiliście, potem nadruk i idą do mnie. Jak dojdą wyślę najszybciej jak będę mógł. 

Dawid    60

Nowy update - koszulki męskie prawie gotowe, czekamy tylko na damskie i firma wysyła paczkę do nas. 

Dawid    60

Przed chwilą dostałem paczkę. Koszulki wyszły OK. Nadruk niczym nie odbiega od tych, które mamy na koszulkach z salonów. Jakość materiału taka jak ostatnio, kolory przy mieszaniu farb wyszły świetnie.

Kiedy wysyłam? W piątek, dzisiaj postaram się część zaadresować, jutro drugą część. Niestety jest z tym trochę roboty bo to prawie 30 paczek a i tak jutro ciężko u mnie z czasem żeby wyjść na pocztę :) 

Od razu kilka informacji. Jeśli ktoś trafiłby koszulkę z lekko chropowatym nadrukiem niech się nie martwi, z czasem to się powinno wygładzić, ale takie coś widziałem na 2 koszulkach chyba. Do każdej koszulki dołączę instrukcję prania, trzymajcie się jej to koszulki naprawdę pożyją sporo. Ja aktualnie na sobie mam jeszcze nasze z zeszłego roku, które wykonane były w gorszej technologi niż teraz. 

Dwa szybkie zdjęcia smartphonem:

IMAG0614.jpgIMAG0615.jpg

Dawid    60

Ufff, prawie wszystko popakowane. Mam nadzieję, że się nie pomyliłem nigdzie. Zostało tylko ogarnąć potwierdzenia i zaadresować pięć paczek :) 

Dawid    60

Wyprasujcie i wtedy będą wyglądać świetnie :P Tylko pamiętajcie żeby prać i prasować na lewej stronie. 

Koszulka jest na prawdę fajna :) Dobry efekt sprawia, ale wiadomo że 100% możliwości będzie widać dopiero po 1 praniu i prasowaniu :) Otwieracz tez superaśny, wypróbowany na oranżadzie, ale troszkę taki zielonkawy ^^

Dawid    60

Pierzcie według instrukcji to będzie OK. Mam gorsze sitodruki ze sklepów w domu i się trzymają ;) Ten nasz jest 3x utwardzany. 

godzik    14

Oj tam, się zużyje to się nowe kupi, a ta naprawdę świetnie wyszła :D kolejny świetnie zorganizowany gadżet, brawo Dawid ;)

Dawid    60

Na razie nie jesteśmy w stanie określić bliższego terminu. Nie wiadomo czy w ogóle jeszcze będą w tym sezonie.