• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
hmmmmm

Popularność hokeja w Polsce

Recommended Posts

Dawid    59

Co prawda NHL Premiere ma wrócić do Europy, ale to nierealne aby spotkanie zostało zorganizowane w Krakowie. Rozumiem, że chodzi tutaj o takie spotkanie sparingowe jak to dawniej grały zespoły NHL, jeszcze przed właściwymi meczami Premiere, które liczyły się do ligowej tabeli. Tak czy siak takie spotkania były organizowane na domowym lodowisku drużyny gospodarza i tym aspekcie jak już coś chyba nic się nie zmieni.

Panthers do Europy nie przyjadą ;) To musi być drużyna pokroju Pens, Chicago czy Bostonu, która dobrze się sprzeda w Europie. Potem znowu będzie pusta hala jak w Pradze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wawrys1992    0

U mnie po mieście sporo osób chodzi w baseballówkach ekip z NHL, ale czy to świadczy o tym, że się interesują? Imo po prostu mają ładny wzór (te Bruins w footlockerze były naprawdę ładne) i pasują do ich image. Nawet mój kumpel ma czapeczkę Toronto Maple Leafs, a nosi ją tylko dlatego, że od kogoś dostał i mu się podoba, a o hokeju nie ma zielonego pojęcia. 

Witam, jestem fanem Bruinsów. Apropo twojego postu w moim miescie (Gorzów Wielkopolski) odkad otworzyli usa sports z ciuchami to w barwach Bruinsow chodzi mnostwo lumpów co mnie niezmiernie wkurza, bo ja jako fanatyk z dumą chodze w tym po miescie ciagnac ciuchy zza oceanu a tu byle jaki baran sobie sprawi czapke, bluze badz cokolwiek i cwaniakuje jakby byl wielkim fanem hokeja. drazniacy temat, kiedys na ulicy spytalem jednego z nich kulturalnie bo myslalem ze wie co nosi a tu zonk, gosciu do mnie ze mu sie podoba i to z przypadku... super

co do popularyzacji hokeja w lubuskim np to tragedia, nie mam nikogo wokol siebie z kim moglbym poogladac NHL nocą, pograc na ps4 w NHL lub gdzies wyskoczyc na mecz, a szkoda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta