• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Liga Typerów - rozmowy 14/15

Recommended Posts

Dawid    60

Nowy wątek do wszelkich rozmów nt. Ligi Typerów w sezonie 2014/2015.

Moderatorem Ligi Typerów na ten sezon będzie crashzero, któremu bardzo dziękujemy za pomoc.

Regulamin uaktualniony. 

crashzero    5

Witam :)

przypominam o Lidze Typerów!

Start sezonu już za tydzień i zachęcam do obstawiani pierwszych gier!

Większość spotkań jest już dodana, pozostały tylko mecze z marca.

Przypominamy, że zabronione jest typowanie więcej niż 4-5 dni w jeden dzień. Osoby, które będą łamać tę regułę zostaną zdyskwalifikowane.

opozice    6

Czy mi się coś majaczy, czy Dzień 1 w Typerze ma zamienionych gospodarzy?  W sensie, że mecze wpisane zostały w formacie amerykańskim, a patrząc na tytuły kolumn to typer jakby uznaje format europejski (najpierw gospodarz, a potem gość).

crashzero    5

jako że na stronie głównej pojawiły się typt Dywizji to pokuszę się o swoje..

1. Penguins

2. Capitals

3. Flyers

4, Rangers

5. Islanders

6. Jackets

7. Hurricanes

8. Devils

Vetur    0

Moje pierwsze typowanie i od razu 100% typów dobrze. :D Co prawda tylko cztery mecze ale i tak jestem z siebie dumny. :D

maniek87    0

ja też trafiłem 4 nie spodziewałem się że aż tak dobrze będa wchodzić meczeoby tej nocy mi weszło 6 meczy z stsu eheh i tutaj też pozostałe nie musi być 100%  :D

Vetur    0

Mnie aż tak jakoś ta porażka mocno nie zdziwila. W końcu to dopiero początek. ;) Ale z tego widziałem to Quick puścił znowu jakiegoś "babola". :P

Coś czuję, że po dzisiejszej nocy z moimi typami nie będzie już tak dobrze. :P

Czy tylko u mnie jest coś nie tak? Chociaż na dziś ustawiałem wybory bodajże wczoraj albo przedwczoraj (na 100 bo rano jak sprawdzałem wyniki to wiedziałem że tylko z "kaczkami" mi weszło :angry: ) pokazuje mi w dniu 15 wszędzie NO PICK, a w dniu 14 wszystkie są PENDING. Poradzi coś ktoś?

crosby8771    8

Nie wiem czy tylko u mnie pojawił się taki błąd ale za wczorajszy dzień mam 4 punkty tylko a na liście meczy mam mecze 4 oznaczone jako pending i nie przyznano mi jeszcze za nie punktów to się jakoś automatycznie naprawi ?

crashzero    5

UWAGA!

mecz zalgły Sabres z Senators został przeniseiony na luty (poprawiono w typerze)

a mecz Sabres Senators przeniesiono z lutego na grudzeiń (takzę zostało to ujęte w typerze)

Bell    0

Jest błąd w 58 dniu Pittsburgh przegrał z Vancouver, ja typowałem pingwiny powinienem mieć typ nie trafiony, a mam zaliczone jako trafiony

crashzero    5

Tak jest.

Teraz jest wszystko tak jak należy.

Przypominam, że w okresie Świąt od 24 do 26 grudnia, NHL nie gra. Do 4 stycznia będę poza miejscem zamieszkania, także wyniki gier mogą pojawiać się z opóźnieniem.