• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Liga Typerów - rozmowy 14/15

Recommended Posts

maniek87    0

trzeba było napisać wcześniej albo kurde nie wiem ja zanzaczyłem na 168 myslałem że to 137 a le patrzę 1 kwietnia myśle pomyliły się daty komuś i 2 kolejka poszły ja pierdykam  :angry:  :unsure:

Vadi    1

Dzień dobry.

Po raz koejny system wywyalił mi cały dzień(143 oraz 174) jako "no pick"........czy jesteś w stanie to sprawdzić dlaczego tak się dzieje?

Pozdrawiam

crashzero    5

to co... Panie i Panowie, liga typerów zmierz do końca, dziś ostatnia seria gier (15 punktów do zdobycia)

w naszej zabawie typowało 38 osób za co serdecznie dziękujemy

w chwili obecnej, hmmmmm wyprzedza crashzero o 2 punkty
a o trzecią lokatę (ostatnią nagradzaną) powalczą Karol1980EP i maniek87, którzy zdobyli po 678 punktów
pierwszą piątkę zamyka Kristof

Dawid    60

No to gratulacje dla hmmmmm, który o punkt wyprzedził crashzero. Trzecie miejsce dla Karola, ex aequo z mankiem. Jakby ktoś z Was chciał jakieś gadżety a jeszcze miał minikoszulki, podkładki pod mysz czy smyczy to może odezwać się na PW,

crashzero    5

końcowa kolejność Ligi Typerów 2014/2015:
1. crashzero 720
2. hmmmmm 718
3. Karol1980EP 690
4. maniek87 689
5. Kristof 667

dziękuję i gratuluję!

Kristof    1

Gratulacje dla crashzero :)  i pozostałych typerów. Dzięki za zabawę i do zobaczenia w przyszłym sezonie.  ^_^ 

maniek87    0

Kurcze 1 pkt mi brakło do 3 miejsca jaki pech, nie moze być jakiejś nagrody pocieszenia. Cały sezon typuje by przegrać 1 pkt pudło kurde .MYsąłem też że z playoffami typujemy razem ale może starczy tych typów . Jkby moża było otwieracz albo podkładkę byłbym chętny ,z góry dizeki pozdro  ;) .

hmmmmm    8

W ostatnich latach za każdym razem play-offy również typowaliśmy i zaliczane były do klasyfikacji ogólnej. Dlatego nie widzę powodów, by w tym roku miało być inaczej zwłaszcza, iż chętni są. 

crashzero    5

Kurcze 1 pkt mi brakło do 3 miejsca jaki pech, nie moze być jakiejś nagrody pocieszenia. Cały sezon typuje by przegrać 1 pkt pudło kurde .MYsąłem też że z playoffami typujemy razem ale może starczy tych typów . Jkby moża było otwieracz albo podkładkę byłbym chętny ,z góry dizeki pozdro  ;) .

ja kilkua swoich nagród się zrzekłem na rzecz Ciebie :)

wyślij na PRIV info do Dawida i pewnie coś cie prześle

maniek87    0

No to gratulacje dla hmmmmm, który o punkt wyprzedził crashzero. Trzecie miejsce dla Karola, ex aequo z mankiem. Jakby ktoś z Was chciał jakieś gadżety a jeszcze miał minikoszulki, podkładki pod mysz czy smyczy to może odezwać się na PW,

Czy mógłbyś mi przesłąc jakieś gadżety bo trochę jestem rozżalony 4 miejsce 1 pkt straty do 3. Za to dzięki z góry .Pozdro .