• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Liga Typerów - rozmowy 14/15

Recommended Posts

crashzero    5

wprowadzono. jeśli ktoś widzi jakiś błąd to proszę dać znać.

UWAGA! dzień 137 (czyli 1 marca i dalej) znajduje się na dole listy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maniek87    0

trzeba było napisać wcześniej albo kurde nie wiem ja zanzaczyłem na 168 myslałem że to 137 a le patrzę 1 kwietnia myśle pomyliły się daty komuś i 2 kolejka poszły ja pierdykam  :angry:  :unsure:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Vadi    1

Dzień dobry.

Po raz koejny system wywyalił mi cały dzień(143 oraz 174) jako "no pick"........czy jesteś w stanie to sprawdzić dlaczego tak się dzieje?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

to co... Panie i Panowie, liga typerów zmierz do końca, dziś ostatnia seria gier (15 punktów do zdobycia)

w naszej zabawie typowało 38 osób za co serdecznie dziękujemy

w chwili obecnej, hmmmmm wyprzedza crashzero o 2 punkty
a o trzecią lokatę (ostatnią nagradzaną) powalczą Karol1980EP i maniek87, którzy zdobyli po 678 punktów
pierwszą piątkę zamyka Kristof

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No to gratulacje dla hmmmmm, który o punkt wyprzedził crashzero. Trzecie miejsce dla Karola, ex aequo z mankiem. Jakby ktoś z Was chciał jakieś gadżety a jeszcze miał minikoszulki, podkładki pod mysz czy smyczy to może odezwać się na PW,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maniek87    0

Kurcze 1 pkt mi brakło do 3 miejsca jaki pech, nie moze być jakiejś nagrody pocieszenia. Cały sezon typuje by przegrać 1 pkt pudło kurde .MYsąłem też że z playoffami typujemy razem ale może starczy tych typów . Jkby moża było otwieracz albo podkładkę byłbym chętny ,z góry dizeki pozdro  ;) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

W ostatnich latach za każdym razem play-offy również typowaliśmy i zaliczane były do klasyfikacji ogólnej. Dlatego nie widzę powodów, by w tym roku miało być inaczej zwłaszcza, iż chętni są. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Kurcze 1 pkt mi brakło do 3 miejsca jaki pech, nie moze być jakiejś nagrody pocieszenia. Cały sezon typuje by przegrać 1 pkt pudło kurde .MYsąłem też że z playoffami typujemy razem ale może starczy tych typów . Jkby moża było otwieracz albo podkładkę byłbym chętny ,z góry dizeki pozdro  ;) .

ja kilkua swoich nagród się zrzekłem na rzecz Ciebie :)

wyślij na PRIV info do Dawida i pewnie coś cie prześle

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maniek87    0

No to gratulacje dla hmmmmm, który o punkt wyprzedził crashzero. Trzecie miejsce dla Karola, ex aequo z mankiem. Jakby ktoś z Was chciał jakieś gadżety a jeszcze miał minikoszulki, podkładki pod mysz czy smyczy to może odezwać się na PW,

Czy mógłbyś mi przesłąc jakieś gadżety bo trochę jestem rozżalony 4 miejsce 1 pkt straty do 3. Za to dzięki z góry .Pozdro .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta