• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

Dawid    60

Draft odbędzie się 21 września o godzinie 20:15 - tak wynikło z ankiety. Kto nie może być obecny niech ustawi swoją draft listę to niewiele straci. 

W lidze A czekamy już tylko na rejestrację hmmmm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Liga B budzimy się zostalo jeszcze 3 graczy którzy muszą potwierdzić grę i utworzyć własne drużyny do Czwartku najdalej trzeba dołączyć jeśli nie to w takim razie wezmiemy kogoś z listy rezerwowych .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

SOG za mocno punktowane (0.2 bardziej pasuje), a także GWG zbyt duży(1 pkt.). Oprócz tego coś mała liczba zmian w tygodniu(4), chociaż to może być narzucone odgórnie. 

ps. Był nadmiar chętnych, listy rezerwowe, a teraz nie ma mowy nawet o 24 drużynach ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Nasza liga pełna, drugą postaram się też dobić do tych 24 zespołów ;)

Ustawienia zmienię potem, tak jak sugerujesz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
morlok1    0

Witam

Mam kilka pytań przed draftem:

1. Czy się kierować przy wyborze zawodników? Chyba nie wystarczy brać njlepszych dostępnych?

2. Czy jest jakieś salary cap?

3. Ilu zawodników dokładnie się wybiera? Wiem, że po 2 C, RW, LW i G oraz 4 D ale co to jest Utility i Bench (ławka rezerwowych?) i po ilu tam jest zawodników?

4. Podczas draftu wchodzimy do ligi i jest tam jakiś komunikaor? Czy porozumiewamy się w inny sposób?

Jak ktoś może krótko odpowiedzieć będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

1. Kieruj się intuicją ;)

2. Nie ma salary cap.

3. Bench to jest ławka tak jak mówisz, a na UTIL możesz wsadzić dowolnego zawodnika, który gra w danym dniu - nie ważne czy to obrońca, skrzydłowy czy center.

4. Ok. godziny 20:00 pojawi się tam link do specjalnego panelu we flashu chyba. Wchodzisz i jest aplikacja do draftowania i przy niej również czat :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Od tego sezonu nowa zasada w lidze - jeśli zobaczymy brak aktywności managera przez tydzień "sprzedamy" jego zespół innemu GM-owi. Jest taka opcja na Yahoo :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Są dostępni. Możesz ich także dodać w trakcie sezonu, oczywiśćie jeśli kogoś innego wyrzucisz ze składu i wcześniej ktoś nie zrobi tego samego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

No to draft dla mnie całkiem udany. Sid kapitanem ekipy, jeszcze pokombinujemy z transferami. Jestem otwarty na wszelkie propozycje transferów, jeśli ktoś ma na myśli jakiś ciekawy trade zapraszam :)

ByFKEfQCUAAleBU.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Oto i moje wybory, mogłoby być lepiej ale wybory 6-7 to nie jest najlepszy z możliwych ;)
Też jestem otwarty na wymiany, ale raczej w sezonie.
Nie trafił mi się żaden z naszych grajków i nie wiem jak do tego podejść :)

post-210-0-01506800-1411328459_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wujekbob    4

A ja przez siatkarzy zapomniałem w ostatecznym rozrachunku o drafcie, mimo że pamiętałem i teraz zostałem z przeciętną ekipą. Generalnie Dawid powinien dostać **** za to, że mimo wszystko wybrał draft w takim terminie ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Ja jestem w miarę zadowolony. Biorąc pod uwagę fakt, że z powodu meczu spora część draftu brana była na zasadzie "niech będzie on" to jest okej.

Kuna Tou Aidou zgłasza gotowość do zawodów!

2qa2qz7.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

@UP, skład fajny tylko ten Alfredsson - gość nie ma kontraktu i chyba kończy karierę, tak jak było mówione rok temu - sezon w DET i koniec.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

A mój skład wygląda tak.

Zapewne miałby więcej szczęścia, gdyby większy numerek w drafcie, ale uważam że nie jest tak źle.

Obawaim się tylko o moich LW.

Trzymam kciuki za Kapanena :) (ps. a w tej rundzie co go brałem, zastanaiwałem się czy wziąć jego czy Cama Atkinsona z CBJ - wczoraj 2 bramki z Carolina :unsure: )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

A ja wam powiem tak: naklikałam, naklikałam, może wielkich nazwisk nie mam, ale wzięłam trochę eksperymentalnie :D Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wujekbob    4

Przeanalizowałem teraz na spokojnie to, co wybrał za mnie komputer i muszę stwierdzić, że nie ma aż takiej tragedii. Gdyby się nie okazało, że draft jest akurat w czasie meczu, to na pewno byłbym obecny i wybrał trochę inaczej, ale już trudno. Bieda na centrze, bieda na lewym skrzydle, ale za to moc na bramce i w obronie, prawa strona też jest spoko. Muszę liczyć na to, że w końcu na miarę swojego potencjału zacznie grać Huberdeau, że kolejny dobry sezon zaliczy Palat, no i że Henrique zacznie strzelać - w zeszłym sezonie miewał przebłyski, miał nawet kozacką serię zaraz po IO i mam nadzieję, że w końcu się odnajdzie. Ogólnie biorąc pod uwagę fakt, że wybierał za mnie komputer, to nie ma aż takiej tragedii i idzie to przeżyć.

eGdJYzlE.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta