• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

Eiro    18

Sebastian, Pavelca nie nazwałbym "mocą w bramce". :D Ale Bob i Rask gwarantują wysoki poziom.

U mnie podobnie jak u Sebastiana- najmocniej obsadzona jest bramka (Varly, Bernier). Po cichu liczę, że w tym sezonie wystrzeli John Gibson.

Najsłabsze u mnie jest prawe skrzydło i będę uważnie śledził poczynania prawoskrzydłowych, ktorzy sa wolnymi agentami.

Dawid    60

U mnie na C siła. Gorzej z bramką, niech Flower utrzyma formę ;) Defensywa nie jest zła, ze skrzydłami sobie jakoś poradzimy. Jeszcze pokombinujemy z trade'ami :)

Majhell    5

U mnie to najsłabiej bramka tak mi się wydaje, obrona tak średnio ale liczę na bardzo mocne sezony młodych Hedmana, Lindholma i Trouby.

Eiro liczy na Gibsona, ja miałem w momencie wybierania obu bramkarzy ANH i postawiłem na Andersena, oby wypaliło :)

sqter333    0

Ja nie narzekam ,na pewno mam lepszy sklad jak rok temu pomimo dziewiatki w drafcie ,jedynie w bramce mam kiepsko ,ale i tak licze na lepszy wynik niz ostatnio :)

morlok1    1

Dzięki Dawid za poprzednie wyjaśnienia, a teraz coś trudniejszego.... jak się gra?

Rozumiem, że w czasie meczu (np. mój pierwszy mecz od 08.10 - 19.10) punkty są zbierane przez rzeczywistycz zawodników w tym czasie tak? Czy mogę dokonywać zmian w czasie trwania meczu? Co z liczbą rozegranych meczy? Jedni zawodnicy mogą w danym tygodniu rozegrać więcej meczy i mieć możliwoś zdobycia większej ilości punktów.

Ja ze swojej drużyny jestem zadowolony ale pierwszy raz gram to zobaczymy jak to wyjdzie :)

Pozdrawiam

Dawid    60

W czasie meczu już nie możesz zmienić zawodnika. Skład najlepiej zmieniać popołudniu naszego czasu. No a co do ilości rozegranych meczy - raz zagrają więcej, a raz mniej, takie uroki gry. 

morlok1    1

Dzieki za odpowiedź, tak dla sprecyzowania nie mogę dokonywać zmiany w czasie realnego meczu danego zawidnika/drużyny czy przez cały tydzień trwania mojego meczu w fantasy?

Pozdrawiam

hmmmmm    8

Generalnie skład można zmieniać do momentu rozpoczęcia meczu pierwszego zawodnika Twojej drużyny. Późniejsze zmiany będą aktywne dopiero w następnym dniu. Powinno się to robić codziennie, gdyż trzeba brać pod uwagę formę/kontuzje etc. W ciągu pojedynku z rywalem(tydzień) naturalną sprawą jest, że ktoś będzie grał więcej, a ktoś mniej. Taki już los i nie licz na sprawiedliwość, że za tydzień będzie lepiej, bo może być podobnie :)

morlok1    1

Cześć

Ktoś chyba pisał, że można sprzedać/oddać zespół czy coś takiego wtedy jakby założyć nowe konto to komisarz odda Ci zespół. Nie wiem czy na ewno tak to działa ale można spróbowac. :)

sqter333    0

Pisałem do Yahoo ... zero odpowiedzi ,ale poszperałem w sieci i jest genialny programik do odzyskiwania loginów i haseł z IE  ,no i ODZYSKAŁEM :)  gram dalej (przegapiłem tylko 3 dni)

Majhell    5

Jak na żółtodzioba to całkiem dobrze idzie mi w pierwszej kolejce, dziś miałem tylko dwóch grajków do punktowania i obaj kończą z bramką :) A nadal mam rezerwy w postaci punktów Evandera Kane'a, który jest na IR

Dawid    60

No Panowie nie zmieniajcie nazw...

Pierwsza kolejka za nami. U mnie pewne W i jedziemy dalej. Dziwny terminarz bo znowu w tym tygodniu gram z thekommixem. 

Majhell    5

Trochę tu cisza,a zaczęła się druga kolejka. U mnie w najlepsze wypadają następni zawodnicy, jakiś pech gigant, dobrze, że bramkarze trzymają poziom :)

Arhi    0

Drugie, bardzo pewne zwycięstwo. W tę noc nie jestem w stanie roztrwonić te 100 punktów przewagi. Ogólnie moja drużyna ma piekielnie mocny start (nie odczułem utraty Hedmana), ile się utrzyma nie wiadomo, ale liczę, że jak najdłużej ;)

Majhell    5

U mnie punkty Hedmana by się bardzo przydały w tej kolejce, mam niespełna 15 straty. Może uda się dziś odrobić za pomocą największy strzelb Perry, Thornton czy Kopitar

aduu    6

U mnie punkty Hedmana by się bardzo przydały w tej kolejce, mam niespełna 15 straty. Może uda się dziś odrobić za pomocą największy strzelb Perry, Thornton czy Kopitar

Mam nadzieję, że nie :D